http://kariera.mk

Meghan Markle merr pjesë në një shfaqje të Disney-t? Ky është roli që do të luajë

para një jave - Portalb

Dukesha e Sussex u konfirmua sot si narratorja e shfaqjes më të re të Disney+, Elephant, pasi bashkëshorti i saj u filmua duke e sugjeruar atë për një punë në premierën e ‘Lion King’, vitin e kaluar, shkruan...

Pasi hoqi dorë nga mbretëria Meghan Markle iu kthye profesionit të vjetër

para një jave - Prive

Puna e parë jo-mbretërore e Meghan Markle është njoftuar zyrtarisht – dhe është me Disney. Dukesha e Sussex ka narratuar filmin e ri të Disney+, Elephant, i cili do të dalë në ekranet tona në 3 Prill,...

Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle nënshkruan me gjigantin filmik

para një jave - Koha.mk

Meghan Markle do të bëjë narracionin në një dokumentar të Disney për elefantin, si punën e saj të parë pas Megxit pasi Princi Harry e nxiti atë për punë, shkruan TheSun. Dukesha e Sussex u konfirmua sot...

Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney

para një jave - Albeu

Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex , Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi një kontratë me “ Disney ” për të sjellë projekte të reja që në fakt s’do të kenë...

Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle nënshkruan me gjigantin filmik

para një jave - Lajm

Meghan Markle do të bëjë narracionin në një dokumentar të Disney për elefantin, si punën e saj të parë pas Megxit pasi Princi Harry e nxiti atë për punë, shkruan TheSun. Dukesha e Sussex u konfirmua sot...

Meghan Markle merr pjesë në një shfaqje të Disney-t

para një jave - Arbresh

Dukesha e Sussex u konfirmua sot si narratorja e shfaqjes më të re të Disney+, Elephant, pasi bashkëshorti i saj u filmua duke e sugjeruar atë për një punë në premierën e ‘Lion King’, vitin e kaluar. Kanali...

Atake paniku dhe stres”, Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror

para një jave - GazetaBlic

Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila binte shpesh ndesh me protokollin e familjes mbretërore. Pas largimit nga Britania...

"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘ Kensington ’, për shkak të sjelljes së saj e cila binte shpesh ndesh me protokollin e familjes mbretërore. Pas largimit nga Britania...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK