http://kariera.mk

Miliarderët e teknologjisë dhurojnë miliona maska mbrojtëse për COVID-19

para 4 muajve - Arbresh

Gjatë fundjavës, një varg i CEO-ve të teknologjisë, përfshirë Tim Cook të Apple, Mark Zuckerberg të Facebook dhe Elon Musk të Tesla premtuan të shpërndanin miliona maska ​​për punonjësit e kujdesit shëndetësor...

Tesla dhuron qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin e coronavirusit

para 4 muajve - News33

Meqenëse pandemia po vazhdon të zgjerohet, zyrtarë nga Tesla po ofrojnë ndihmën e tyre Drejtori i përgjithshëm i Tesla dhe SpaceX, Elon Musk i ka dhuruar qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin...

Tesla dhuron qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin e coronavirusit

para 4 muajve - Telegrafi

Meqenëse pandemia po vazhdon të zgjerohet, zyrtarë nga Tesla po ofrojnë ndihmën e tyre Drejtori i përgjithshëm i Tesla dhe SpaceX, Elon Musk i ka dhuruar qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin...

Tesla dhuron qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin e coronavirusit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Meqenëse pandemia po vazhdon të zgjerohet, zyrtarë nga Tesla po ofrojnë ndihmën e tyre Drejtori i përgjithshëm i Tesla dhe SpaceX, Elon Musk i ka dhuruar qindra ventilatorë për të ndihmuar në trajtimin...

“Skeptiku i Virusit” Elons Musk, dhuron më shumë se 1000 ventilatorë për qytetin e Los Angeles

para 4 muajve - Koha Jone

Elon Musk, shefi ekzekutiv i Tesla Inc. dhe një skeptik i hapur për ashpërsinë e shpërthimit të koronavirusit, dhuroi më shumë se 1000 ventilatorë për zyrtarët në Los Angeles për të përmbushur kërkesat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK