http://kariera.mk

Horoskopi 27 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para 3 dite - Koha Jone

Dashi Ndonjëherë të qenit modest, të mos tregohesh i mirë me të gjithë është qëndrimi më i mirë për të qenë i mbrojtur nga zilia e të tjerëvë që mund të shkaktohet nga suksesi juaj. Mos harroni se gjëja...

Horoskopi ditor, e premte 27 mars 2020

para 3 dite - Lexo

Dashi Keni kaluar ditë të mbushura me tension dhe tashmë do të keni dëshirë për përgjigje dhe konfirmime. Mundohuni që të mos jeni shumë impulsiv. Ju presin ditë interesante nga pikëpamja sentimentale....

Kjo është shenja që duhet ti kushtojë më shumë kohë partnerit

para 3 dite - Shprehja.com

Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres...

“Përshëndetje, quhem Covid 19”, letra që po trondit rrjetin në mbarë botën

para 3 dite - Fol

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

Horoskopi për ditën e enjte, 26 mars 2020

para 3 dite - Vizion Plus

Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme....

Horoskopi për ditën e sotme, 26 mars 2020

para 3 dite - GazetaBlic

Parashikimi i yjeve. Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju...

Kjo është shenja që duhet ti kushtojë më shumë kohë partnerit

para 3 dite - Lajmi.net

Dashi Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 26 mars 2020

para 3 dite - LajmiFundit

Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme....

Kjo është shenja që duhet t’i kushtojë më shumë kohë partnerit

para 3 dite - Periskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 26 mars 2020. Dashi Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme...

Dashuria, shëndeti, paratë- horoskopi sot

para 3 dite - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e enjte 26 mars 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një...

Horoskopi 26 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Sinjali

Parashikimi i yjeve. Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju...

Horoskopi 26 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Koha Jone

Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju këshillojnë për të mirën...

Disavantazhet nëse jeni “më i miri” në punë

para 4 dite - Ekonomia Online

Edhe pse në pamje të parë mund të duket e çuditshme, është e vërtetë se të jesh më i miri në punë shpeshherë shoqërohet me më shumë disavantazhe sesa avantazhe. Ja arsyet: Nëse ju jeni me të vërtetë shumë...

Horoskopi ditor, e enjte 26 mars 2020

para 4 dite - Lexo

Dashi Kjo do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe emocionet, ku ekziston mundësia e rikuperimit pas një momenti jo shumë të favorshëm. Në punë, mund të merrni lajme të mira, veç mundohuni që të mbani...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj

para 4 dite - Shprehja.com

Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Sot do të...

Horoskopi 25 Mars 2020

para 4 dite - Klan

Horoskopi 25 Mars 2020 Dashi -Mos bëni lëvizje impulsive sot sepse rrezikoni të bëni gabime që do të shkaktojnë probleme në të ardhmen. Demi -Sot nuk duhet ta lejoni veten të shqetësohet nga sjellja e...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para 4 dite - Koha Jone

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para 4 dite - BalkanWeb

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para 4 dite - GazetaBlic

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj

para 4 dite - Lajmi.net

Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi Sot...

“Kujdes nga debatet”- Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

para 4 dite - Infokusi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 25 mars 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 mars 2020

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020

para 4 dite - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 25 mars 2020. Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve....

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 25 mars 2020

para 4 dite - LajmiFundit

Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime,...

“Përshëndetje, quhem Covid 19”, letra që po trondit rrjetin në mbarë botën

para 5 dite - Derveni

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

Horoskopi 24 Mars 2020

para 5 dite - Klan

Horoskopi 24 Mars 2020 Dashi -Dita e sotme është një ditë me ngjarje dhe ndryshime të rëndësishme, por nuk duhet të shqetësoheni sepse kohët e fundit keni punuar shumë dhe do të jeni të justifikuar. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 mars 2020

para 5 dite - BalkanWeb

Dashi Ekziston mundësia që të mos jeni në gjendje të shprehni ndenjat ndaj të dashurve tuaj. Do të keni kohë mjaftueshëm në dispozicion, ndaj rekomandohet edhe meditimi. Partneri/partnerja juaj mund të...

HOROSKOPI/ Dita perfekte për të folur për ndjenjat, sqaroni diçka që nuk shkon

para 5 dite - Albeu

Dashi Mos bëni shumë punë, mos u lodhni më shumë nga sa duhet. Ky është një moment i mirë për ndjenjat. Tashmë mund të flisni dhe sqaroheni. Veç duhet të bëni kujdes ndaj nervozizmit. Demi Mundohuni që...

Horoskopi për ditën e martë, 24 mars 2020

para 5 dite - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj të marte do të jeni nën një atmosferë miqësore, të ngrohtë dhe dashurie. Mund të jeni pjesë e një eventi festiv ose e një dreke familjare. Nesër do të dëgjoni fjalët që keni pritur prej...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para 6 dite - Prive

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ja nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju. Ka dymbëdhjetë shenja...

Horoskopi 23 Mars 2020

para 6 dite - Klan

Horoskopi 23 Mars 2020 Dashi -Do të keni shumë ide për të kapërcyer të kaluarën dhe situatat që nuk ju kanë lënë shije të mirë. Vetëm kini kujdes për veten, një problem i vogël shëndetësor mund t’ju shqetësojë....

Horoskopi për ditën e sotme, 23 mars 2020

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Disa vendime të gabuara të së kaluarës ka gjasa që t’ju rëndojnë psikologjikisht. Ndoshta do të jeni të dyzuar për për të ndërmarrë masat e mëtejshme. Do të shërbeni një stabilizues në familje. Demi...

Horoskopi për ditën e hënë, 23 mars 2020

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të kërkojnë të pamundurën për veten e tyre. Ka gjasa ta teproni duke nxitur veten të arrini qëllimet dhe ëndrrat tuaja. Ndoshta duhet të hiqni dorë nga një pjesë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK