http://kariera.mk

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

para 4 muajve - Medial

Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe...

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

para 4 muajve - Flaka

Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe...

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

para 4 muajve - Telegrafi

Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe...

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

para 4 muajve - News33

Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe...

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

para 4 muajve - Gazeta Observer

Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK