http://kariera.mk

Nëse shfaqni këto shtatë shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

para 6 dite - Telegrafi

Depresioni nganjëherë quhet “murtaja e shekullit XXI”. Studimet tregojnë se, në të vërtetë, është një gjendje mjekësore që mund të trajtohet si çdo sëmundje tjetër Sidoqoftë, hapi i parë për të hequr qafe...

Nëse shfaqni këto 7 shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

para 6 dite - Iliria News

Depresioni nganjëherë quhet “murtaja e shekullit XXI”. Studimet tregojnë se, në të vërtetë, është një gjendje mjekësore që mund të trajtohet si çdo sëmundje tjetër. Sidoqoftë, hapi i parë për të hequr...

Nëse shfaqni këto 7 shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

para 6 dite - Portalb

Depresioni nganjëherë quhet “murtaja e shekullit XXI”. Studimet tregojnë se, në të vërtetë, është një gjendje mjekësore që mund të trajtohet si çdo sëmundje tjetër. Sidoqoftë, hapi i parë për të hequr...

Nëse shfaqni këto 7 shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

para 6 dite - Arbresh

Depresioni nganjëherë quhet “murtaja e shekullit XXI”. Studimet tregojnë se, në të vërtetë, është një gjendje mjekësore që mund të trajtohet si çdo sëmundje tjetër. Sidoqoftë, hapi i parë për të hequr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK