http://kariera.mk

Ish-banori i ‘Big Brother Albania’ diagnostifikohet me COVID-19

para 3 dite - Prive

Coronavirusi nuk po kursen as figurat publike. Këngëtari Muhamet Sejdiu ishte i pari që u diagnostifikua me këtë virus mirëpo duket se një tjetër e ka marrë përgjigjen sot. Fjala është për Petrit Bylykbashin,...

Të gjithë vajzat me manikyr e kuptojnë se ç’po heq tani Kida

para 3 dite - Prive

Situata në vend ka bërë që shumë biznese të suspendojnë veprimtarinë deri në një afat të pacaktuar. E këtu përfshihen edhe sallonet e bukurisë dhe shërbimet që ato ofrojnë. Sa shumë vajza tani po vuajnë...

Engjëllusha feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga mamaja

para 5 dite - Prive

Sot në familjen Salihu ka festë, sepse Engjëllusha po feston ditëlindjen e saj. Natyrisht që ajo ka pranuar shumë urimë nga miq, ndjekës e kolegë, por më i bukuri si duket ishte ai i Shyhretes. Me shumë...

Po Tayna a është dashuruar ndonjëherë?

para 5 dite - Prive

Së fundmi të gjithë janë më aktiv në llogaritë e tyre në Instagram. Edhe Tayna gjatë një sesioni pyetje përgjigjesh me ndjekësit e saj, ndau pak nga jeta personale e saj. Një pyetje që nuk resht së bëri...

Shyhrete Behluli uron Engjin për ditëlindje: Zoti të fali si e ke edhe vet emrin

para 5 dite - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan GazetaBlic. Vajza e vogël e saj, Engjëllusha po feston ditëlindjen. Padyshim në mesin e shumë urimeve, nuk mungoi ai nga...

“Zoti të fali si e ke edhe vet emrin”, Shyhretja zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Engjin

para 5 dite - Lajmi.net

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka një arsye për të festuar, ngase Engjëllusha feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por më specialet...

Vdes nga Covid-19, ylli i muzikës jazz

para 5 dite - Prive

Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka vdekur pasi u infektua me Covid-19. Ylli kamerunian i xhazit, i cili ishte 86 vjeç, u dërgua në një spital francez javën e kaluar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK