http://kariera.mk

Nora festoi ditëlindjen e izoluar në shtëpi, shoqja e ngushtë ia bën këtë surprizë

para 7 dite - OraInfo

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi dje festoi ditëlindjen. Ndonëse duket si 20-vjeçare, Nora dje festoi ditëlindjen e 34, përcjell ORAinfo. Në këtë ditë kaq të rëndësishme, ajo mori urime...

Roberti nuk e harron Norën, ja si ja uron ditëlindjen

para 7 dite - News33

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen. Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

Urimi i Era Istrefit për Norën me rastin e ditëlindjes

para një jave - Zeri

Era e ka uruar edhe publikisht Norën. Këngëtarja Nora Istrefi sot e ka festuar ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e shumta, madje as ai i ish-bashkëshortit të...

Nora feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushi

para një jave - OraInfo

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ndonëse duket si 20-vjeçare, Nora sot feston ditëlindjen e 34, përcjell ORAinfo. Në këtë ditë kaq të rëndësishme, ajo mori urime...

Roberti nuk e harron Norën, ja si ja uron ditëlindjen

para një jave - Alsat-M

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen. Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

I izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit/ Robert Berisha s’harron t’i urojë ditëlindjen Nora Istrefit

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ajo gjendet e izoluar për shkak të përhapjes nga koronavirusi. Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar...

Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina

para një jave - Iliria News

Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, këngëtarja ka mbushur 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që në orët...

Nora ka ditëlindjen, Roberti e uron nga karantina

para një jave - The Prestige

Lidhja e tyre vazhdon të komentohet në mediat rozë, ani pse ata u ndanë vitin e kaluar. Robert Berisha dhe Nora Istrefi, përkundër që i dhanë fund martesës  tyre ata ruaj raportet e mira në mes veti, e...

Robert Berisha uron Norën për ditëlindje me një video të veçantë krah vajzës së tyre

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Nora Istrefi sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 34-të. Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale....

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të

para një jave - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

Robert Berisha uron Norën për ditëlindje me një video të veçantë krah vajzës së tyre

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Nora Istrefi sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 34-të. Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale....

Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina

para një jave - Lajm

Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, këngëtarja ka mbushur 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që në orët...

Duket si në të 20-tat, por nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Nora Istrefi

para një jave - Lajme.al

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen! Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

NORA ISTREFI FESTON SOT DITËLINDJEN, ROBERTI KA NJË URIM SPECIAL PËR TË

para një jave - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

Roberti nuk e harron Norën, kështu e uroi sot për ditëlindje

para një jave - OraInfo

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti. Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986. Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori...

Nora Istrefi feston ditëlindjen, Robert Berisha i bën urimin e veçantë nga karantina

para një jave - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, festoon sot ditëlindjen. Këtë të mërkurë ajo mbush plot 35 vjeçe dhe për të nuk mungojnë urimet e shumta. Madje në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as urimi i ish-bashkëshortit,...

Nora ka ditëlindjen, Roberti e uron nga karantina

para një jave - Gazeta Observer

Lidhja e tyre vazhdon të komentohet në mediat rozë, ani pse ata u ndanë vitin e kaluar. Robert Berisha dhe Nora Istrefi, përkundër që i dhanë fund martesës  tyre ata ruaj raportet e mira në mes veti, e...

Roberti nuk e harron Norën, kështu e uroi sot për ditëlindje

para një jave - Zeri

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti. Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986. Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori...

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të

para një jave - Albeu

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

I izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit/ Robert Berisha nuk harron t’i urojë ditëlindjen Nora Istrefit

para një jave - Almakos

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ajo gjendet e izoluar për shkak të përhapjes nga koronavirusi. Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar...

Nga karantina, Robert Berisha nuk e harron Nora Istrefin! Ja urimi special për ditëlindje!

para një jave - Lexo

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen! Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986, shkruan GazetaBlic . Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori një urim edhe nga ish bashkëshorti,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK