http://kariera.mk

Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë

para një jave - Zeri

Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje...

“Kam ankth”! Ilda Bejleri tregon mes lotësh tmerrin nga karantina: Më duket sikur po më bie tavani mbi kokë!

para një jave - BalkanWeb

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri, po respekton masat për të qëndruar në shtëpi, nga frika e përhapjes së koronavirusit. Por, kjo situatë duket se e ka mërzitur moderatoren bukuroshe, e cila pëmes një...

“Kam ankth”! Ilda Bejleri tregon mes lotësh tmerrin nga karantina: Më duket sikur po më bie tavani mbi kokë! (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri, po respekton masat për të qëndruar në shtëpi, nga frika e përhapjes së koronavirusit. Por, kjo situatë duket se e ka mërzitur moderatoren bukuroshe, e cila pëmes një...

Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë

para një jave - Albeu

Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje...

E përlotur, Ilda Bejleri: Besimi në Zot po më qetëson pak nga ky stres që po kaloj nga koronavirusi

para një jave - Zeri

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri përmes një video të publikuar në Instagram u ka bërë thirrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. Bejleri e cila shfaqet e përlotur në video ka treguar se gjithë këtë situatë...

Ilda Bejleri përlotet nga karantina, “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po bie mbi kokë. Kam filluar ta gjej qetësinë time duke filluar të besoj tek Zoti

para një jave - Gazeta Tema

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, pak më parë ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas...

E përlotur, Ilda Bejleri: Besimi në Zot po më qetëson pak nga ky stres që po kaloj nga koronavirusi

para një jave - GazetaBlic

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri përmes një video të publikuar në Instagram u ka bërë thirrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi, shkruan GazetaBlic. Bejleri e cila shfaqet e përlotur në video ka treguar...

‘Kam ankth’ prej 2 javësh në karantinë, përlotet Ilda Bejleri: Më duket sikur tavani po bie mbi kokë

para një jave - Tetova Sot

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, pak më parë ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas...

‘Kam ankth’ prej 2 javësh në karantinë, përlotet Ilda Bejleri: Më duket sikur tavani po bie mbi kokë

para një jave - Tetova1

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, pak më parë ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas...

Ilda Bejleri e përlotur tregon si po e përjeton situatën nga koronavirusi: Nga stresi duket sikur tavani po të bie mbi kokë

para një jave - Almakos

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri së fundmi përmes një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” u ka bërë thurrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. Teksa duket e përlotur, Ilda shprehet se stresi...

“Kam ankth”! Ilda Bejleri tregon mes lotësh tmerrin nga karantina: Më duket sikur po më bie tavani mbi kokë!

para një jave - LajmiFundit

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri, po respekton masat për të qëndruar në shtëpi, nga frika e përhapjes së koronavirusit. Por, kjo situatë duket se e ka mërzitur moderatoren bukuroshe, e cila pëmes një...

Ilda Bejleri përlotet nga karantina dhe “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po më bie mbi kokë

para një jave - Lexo

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas Ildës, ka...

Ankth dhe panik nga Coronavirus, moderatorja e njohur “tradhëtohet” nga lotët

para një jave - Newsport

Coronavirus vazhdon të ushtrojë presion psikologjik kudo, e imun nuk ka mbetur as bota e sportit. Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri me anë të rrjeteve sociale ka pohuar se po e përjeton jashtëzakonisht...

‘Kam ankth’ Prej 2 javësh në karantinë, përlotet Ilda Bejleri: Më duket sikur tavani po bie mbi kokë

para një jave - Lajme.al

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, pak më parë ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK