http://kariera.mk

Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin humanitar në kohën e koronavirusit

para një jave - Alsat-M

Në këto ditë kur e gjithë bota po përballet me frikën e koronavirusit, gjestet si ai i Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj Tolgahan, janë për t’u vlerësuar. Mediat turke shkruajnë se ata u kanë ardhur...

Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin humanitar në kohën e koronavirusit

para një jave - Arbresh

Në këto ditë kur e gjithë bota po përballet me frikën e koronavirusit, gjestet si ai i Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj Tolgahan, janë për t’u vlerësuar. Mediat turke shkruajnë se ata u kanë ardhur...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

para një jave - Epoka e Re

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Koronavirusi! Almeda Abazi dhe aktori i njohur bëjnë gjestin prekës, fansat mbeten pa fjalë

para një jave - Lajme.al

Misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman kanë bërë një gjest tejet human në këtë periudhë të vështirë në të cilën ndodhen shumë vende për shkak të koronavirusit....

Për t’u marrë shembull! Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin humanitar në kohën e koronavirusit

para një jave - Ina

Në këto ditë kur e gjithë bota po përballet me frikën e koronavirusit, gjestet si ai i Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj Tolgahan, janë për t’u vlerësuar. Mediat turke shkruajnë se ata u kanë ardhur...

Almeda Abazi tregon të pathënat, ja çfarë e bezdis më shumë te Tolga

para një jave - Zeri

Almeda ka zbuluar të pathënat. Modelja shqiptare, Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgën. Çifti janë shumë të komentuar në mediat shqiptare por edhe ato turke. Për fillimet e para...

Almeda dhe Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

para një jave - Gazeta Observer

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Almeda Abazi dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre për shkak të virusit COVID-19

para një jave - Zhurnal

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - The Prestige

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Për t’u marrë shembull! Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin humanitar në kohën e koronavirusit

para një jave - Lexo

Në këto ditë kur e gjithë bota po përballet me frikën e koronavirusit, gjestet si ai i Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj Tolgahan, janë për t’u vlerësuar. Mediat turke shkruajnë se ata u kanë ardhur...

Almeda dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre

para një jave - Arbresh

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Ata kanë vendosur...

Almeda Abazi dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre për shkak të virusit COVID-19

para një jave - Telegrafi

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në...

Tolga dhe Almeda marrin këtë vendim për shtëpitë e tyre gjatë pandemisë

para një jave - Zeri

Pandemia jo vetëm që ka prekur shëndetin e shumë njerëzve nëpër botë, por ka goditur financiarisht edhe shumë familje. Duke marrë parasysh situatën çifti i famshëm Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi, kanë...

Tolga dhe Almeda marrin këtë vendim për shtëpitë e tyre gjatë pandemisë

para një jave - Prive

Pandemia jo vetëm që ka prekur shëndetin e shumë njerëzve nëpër botë, por ka goditur financiarisht edhe shumë familje. Duke marrë parasysh situatën çifti i famshëm Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi, kanë...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj vendosin të mos marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre

para një jave - GazetaBlic

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Insajderi

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Lajmi.net

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre....

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Tetova1

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Zeri

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre....

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj vendosin të mos marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre

para një jave - Bota Press

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke.Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj kanë bërë një gjest të madh në këto ditë të vështira. Ata nuk do të marrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK