http://kariera.mk

Almeda tregon një sekret lidhur me burrin e saj

para një jave - Insajderi

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, ka treguar një ‘sekret’ për burrin e saj turk, aktorin Tolgahan Sayisman. Nëpërmjet opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, ajo tha se gjëja që e bezdis tek bashkëshorti...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

para një jave - Epoka e Re

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Almeda Abazi tregon të pathënat, ja çfarë e bezdis më shumë te Tolga

para një jave - Zeri

Almeda ka zbuluar të pathënat. Modelja shqiptare, Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgën. Çifti janë shumë të komentuar në mediat shqiptare por edhe ato turke. Për fillimet e para...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - The Prestige

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Almeda dhe Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

para një jave - Gazeta Observer

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net....

Almeda dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre

para një jave - Arbresh

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Ata kanë vendosur...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Insajderi

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj vendosin të mos marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre

para një jave - GazetaBlic

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin e madh

para një jave - Tetova1

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj kanë bërë një gjest të madh në këto ditë të vështira. Ata nuk do të marrin...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj vendosin të mos marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre

para një jave - Bota Press

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke.Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK