http://kariera.mk

Shkencëtarët zbulojnë 40 mutacione të ndryshme të koronavirusit

para një jave - Koha.mk

Shkencëtarët në Islandë pretendojnë se kanë gjetur 40 mutacione të ndryshme të koronavirusit. Ato u zbuluan nga analiza e tamponëve të disa pacientëve në Islandë, ku deri më tani janë raportuar 600 raste...

Pse duhet të sillemi të gjithë sikur jemi të infektuar me koronavirus?

para një jave - Koha.mk

Që në ditët e para, kur virusi Covid-19 u shfaq në Kinë, të gjithë ekspertët e shëndetit sugjeruan që të gjithë ata persona që kishin sëmundje të ndryshme të evitonin lëvizjet e shpeshta nëpër rrugë. Vetëm...

Shkencëtarët po thonë se kanë gjetur 40 lloje të koronavirusit

para një jave - Tetova Sot

Mutacionet u zbuluan duke analizuar testet e pacientëve me COVID-19 në Islandë, ku deri tani janë raportuar pothuajse 600 raste, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net. Duke përdorur sekuencën gjenetike,...

Shkencëtarët ndjekin gjurmët e COVID-19: 7 raste gjatë një ndeshjeje futbolli në Angli

para një jave - Klan

Shkencëtarët ndjekin gjurmët e COVID-19: 7 raste gjatë një ndeshjeje futbolli në Angli Virusi, 40 mutacione të ndryshme Shkencëtarët në Islandë pretendojnë se kanë gjetur 40 mutacione të ndryshme të koronavirusit....

Shkencëtarët zbulojnë 40 mutacione të ndryshme të koronavirusit

para një jave - Klan

Shkencëtarët zbulojnë 40 mutacione të ndryshme të koronavirusit Në gjurmët e COVID-19: 7 raste gjatë një ndeshjeje futbolli në Angli Shkencëtarët në Islandë pretendojnë se kanë gjetur 40 mutacione të ndryshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK