http://kariera.mk

Doktori i njohur në Open: Mos përdorni kondicionerin, rrezik i lartë infektimi

para një jave - Top Channel

Doktori i njohur Roland Xhaxho ishte sërish i ftuar në Open në Top Channel ku foli për mënyrat e përhapjes. Sipas Xhaxhos nuk duhet përdorur aspak kondicioneri. Ka studime që virusi qëndron 3 orë në ajër....

''Mos përdorni kondicionerin", mjeku i njohur flet për rrezikun e përhapjes së koronavirusit

para një jave - Albeu

Përvecc këshillës dhe në po të njëjtën kohë urdhrit "qëndro në shtëpi ", këto kohë kemi dëgjuar plot të tilla me ëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit . Doktori Roland Xhaxho këshillon shqiptarët...

Mjeku Xhaxho: Mos përdorni në asnjë mënyrë kondicionerin në shtëpi

para një jave - Standard

Doktori i njohur Roland Xhaxho ishte sërish i ftuar në Open në Top Channel ku foli për mënyrat e përhapjes. Sipas Xhaxhos nuk duhet përdorur aspak kondicioneri. Ka studime që virusi qëndron 3 orë në ajër....

”Mos përdorni kondicionerin”, mjeku i njohur flet për rrezikun e përhapjes së koronavirusit

para një jave - Tetova1

Përvecc këshillës dhe në po të njëjtën kohë urdhrit “qëndro në shtëpi”, këto kohë kemi dëgjuar plot të tilla me ëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Doktori Roland Xhaxho këshillon shqiptarët...

Mjeku Xhaxho: Mos përdorni në asnjë mënyrë kondicionerin në shtëpi

para një jave - Arbresh

Doktori i njohur Roland Xhaxho ishte sërish i ftuar në Open në Top Channel ku foli për mënyrat e përhapjes. Sipas Xhaxhos nuk duhet përdorur aspak kondicioneri. Ka studime që virusi qëndron 3 orë në ajër....

Cili është skenari nëse spitalet do të mbushen plot?

para një jave - Albeu

Në vendin tonë, rastet me koronavirus po shtohen dita ditës ndërkohë që shqetësuese është numri i pakët i respiratorëve. Po çfarë ndodh nëse spitalet mbushen dhe mungojnë respiratorët? Mjeku i njohur Roland...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK