http://kariera.mk

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Iliria News

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - RTV 21

Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë...

Kylie Jenner ka dhuruar 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Tetova Sot

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Periskopi

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron shumën marramendëse për të prekurit nga COVID-19

para një jave - Insajderi

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë  dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner solidarizohet me të infektuarit me koronavirus, dhuron 1 milion dollarë

para një jave - Almakos

Kronavirusi është përhapur me shpejtësi në të gjitha shtetet e botës duke marrë mijëra jetë njerëzish dhe duke lënë të infektuar mijëra të tjera. Së fundmi, 22-vjeçarja e njohur Kylie Jenner e cila njihet...

E reja më e pasur në botë bën gjestin human, dhuron shumën e majme për të prekurti nga COVID-19

para një jave - Iliria News

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron shumën e madhe në luftën kundër koronavirusit

para një jave - Arbresh

Krahas gjithë donacioneve të bëra nga njerëzit e famshëm, listës i shtohet edhe Kylie Jenner, e renditur së fundmi në listën e më të pasurve nën 30 vjeç nga Forbes. Kësaj radhe kemi të bëjmë me një donacion...

22 vjeqarja me famë botërore, dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Insajderi

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

E reja më e pasur në botë bën gjestin human, dhuron shumën e majme për të prekurti nga COVID-19

para një jave - Albeu

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithë ve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit

para një jave - Telegrafi

Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit

para një jave - Zeri

Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK