http://kariera.mk

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - BalkanWeb

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Ralph Lauren dhuron 10 milionë dollarë për të luftuar koronavirusin

para 3 muajve - Prive

Ralph Lauren po bën diçka të jashtëzakonshme. Dizajneri 80 vjeçar njoftoi përmes markës së tij të modës së do të dhurojë plot 10 milionë dollar për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit. “Tani më...

Lufta kundër koronavirusit, Ralph Lauren dhuron 10 milionë dollarë

para 3 muajve - Lajmi.net

Ndërsa bota merret me krizën e koronavirusit, Ralph Lauren dhe ndërmarrja e tij janë duke u rritur për të ndihmuar ata që kanë nevojë, shkruan Vogue, transmeton lajmi.net. Këtë mëngjes, dizajneri njoftoi...

Arnold Schwarzenegger bashkohet me donatorët për Covid-19, ja sa dhuron

para 3 muajve - Insajderi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwrzenegger, ka dhuruar një shumë parash për të luftuar pandeminë e koronavirusit. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ ka bërë të ditur se dhuroi...

Arnold Schwarzenegger dhuron një milion dollarë për luftën ndaj coronavirusit

para 3 muajve - Telegrafi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e coronavirusit. Ai me anë të një postimi të publikuar në Instagram ka bërë të ditur...

Arnold Schwarzenegger dhuron një milion dollarë për luftën ndaj Coronavirusit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e coronavirusit. Ai me anë të një postimi të publikuar në Instagram ka bërë të ditur...

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - GazetaBlic

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - The Prestige

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Arnold Schwarzenegger dhuron shumën bujare për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Prive

Arnold Schwarzenegger sapo ka bërë publike shumën që po dhuron në një fushatë të nisur në GoFundMe.com. Ka një mungesë të maskave, dorezave dhe furnizimeve të tjera të rëndësishme për të mbrojtur profesionistët...

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Tetova Sot

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Tetova Sot

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Zeri

Arnold Schwarzenegger ka dhuruar donacionin e madh për ta luftuar pandeminë. Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi....

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Lajm

Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirus. Aktori ka bërë thirrje vazhdimisht që të qëndroni në shtëpi, në mënyrë...

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit

para 3 muajve - Epoka e Re

Aktori Arnold Schwarzenegger është një nga fytyrat publike që gjatë kësaj kohe ka dhënë këshilla të shumta si të mbrohemi nga koronavirusi. Aktori ka bërë thirrje vazhdimisht që të qëndroni në shtëpi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK