http://kariera.mk

Libri që Tayna po lexon momentalisht është ai që na duhet këto kohë

para një jave - Prive

Ditë më parë, Prive transmetoi se aktiviteti më i shpeshtë i Taynës tash këto kohë në karantinë është leximi. Libri që ajo po lexon është ai që na duhet për të ndërruar qasjen e shumë njerëzve tani që...

Publikohet klipi i ri i Dua Lipës!

para një jave - Prive

Ashtu siç ka paralajmëruar këngëtarja Dua Lipa ka publikuar videoklipin e saj më të ri. “Break my heart” është kënga e radhës nga albumi “Future Nostalgia” e cila është vizualizuar me klip, e cila kishte...

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para një jave - Zhurnal

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para një jave - Insajderi

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para një jave - Prive

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Si të bindni familjarët tuaj të karantinohen dhe të mbajnë distancë?

para një jave - Prive

Tani është më e rëndësishme se kurrë për grupet e cenueshme të qëndrojnë brenda. Ja se si t’i qaseni bisedës me anëtarët e moshuar të familjes për t’i bindur që të karantinohen dhe të mbajnë distancë....

Harrojeni kohën duke lexuar njërin nga këta libra

para një jave - Prive

Meqenëse në Kosovë janë paraqitur  raste pozitive me Covid 19, ajo që preferohet është vetë-izolimi. E gjatë kësaj kohë si mënyrë për të larguar vëmendjen nga situata e mediat sociale që në raste përhapin...

Enca pranon se ka pasur lidhje me një personazh publik!

para një jave - Prive

Këngëtarja Enca Haxhia në këtë kohë karantine po i dedikohet maksimalisht fansave në rrjetet sociale. Artistja së fundmi ka luajtur përmes Instagramit E kam bërë / Se kam bërë. E aty kuptuam diçka që nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK