http://kariera.mk

Adelina Ismaili kujton Leze Qenën: Pusho në paqe legjendë

para 7 dite - Ina

Adelina Ismaili ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qenën. Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke e quajtur aktoren legjendë. “Pusho në paqe legjendë”, ka shkruar pranë...

Adelina Ismaili kujton Leze Qenën: Pusho në paqe legjendë

para 7 dite - Zeri

Adelina Ismaili ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qenën. Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke e quajtur aktoren legjendë. “Pusho në paqe legjendë”, ka shkruar pranë...

Adelina Ismaili kujton Leze Qenën: Pusho në paqe legjendë

para 7 dite - GazetaBlic

Adelina Ismaili ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qenën, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke e quajtur aktoren legjendë. “Pusho në paqe legjendë”,...

Nëpërmjet kësaj fotografie, Adelina Ismaili kujton Leze Qenën

para 7 dite - Zhurnal

Adelina Ismaili e ka kujtuar Leze Qenën. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qena, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në...

Nëpërmjet kësaj fotografie, Adelina Ismaili kujton Leze Qenën

para 7 dite - Shprehja.com

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qena, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram. “Pusho në...

Nëpërmjet kësaj fotografie, Adelina Ismaili kujton Leze Qenën

para 7 dite - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qena, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram. “Pusho në...

Adelina Ismaili kujton Leze qenën nëpërmjet kësaj fotografie

para 7 dite - OraInfo

Nëpërmjet kësaj fotografie, Adelina Ismaili kujton Leze qenën. Adelina Ismaili e ka kujtuar Leze Qenën. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qena, shkruan...

Adelina Ismaili kujton Leze Qenën: Pusho në paqe legjendë

para 7 dite - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren tashmë të ndjerë Leze Qena. Këtë e bëri nëpërmjet një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram. “Pusho në paqe legjendë”,...

Për t’u marrë shembull! Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin humanitar në kohën e koronavirusit

para 7 dite - Ina

Edhe Mihrije Braha është prekur nga vdekja e Leze Qenës. Ikona e kinematografisë kosovare, Leze Qena, ka ndërruar jetë ditën e djeshme, shkruan lajmi.net. Ajo la të pikëlluar familjarë, miq, kolegë e përkrahës....

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën

para 7 dite - Lajmi.net

Ikona e kinematografisë kosovare, Leze Qena, ka ndërruar jetë ditën e djeshme, shkruan lajmi.net. Ajo la të pikëlluar familjarë, miq, kolegë e përkrahës. Ndër emrat që e kanë kujtuar tashmë të ndjerën...

Nëpërmjet kësaj fotografie, Adelina Ismaili kujton Leze Qenën

para 7 dite - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, e ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qena. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram. “Pusho në paqe legjendë”, ka...

Arilena Ara publikon foto me nënën dhe i paska ngjarë shumë

para 7 dite - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, gjatë kohës së pandemisë po kalon akoma më shumë kohë me familjen e saj, shkruan lajmi.net. Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ajo te ndjekësit...

Arilena Ara publikon foto me nënën dhe i paska ngjarë shumë

para 7 dite - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, gjatë kohës së pandemisë po kalon akoma më shumë kohë me familjen e saj. Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ajo te ndjekësit e ka prezantuar...

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën

para 7 dite - Zhurnal

Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha Këngëtarja kosovare në një postim...

Arilena tregon nënën e saj, sa shumë i ka ngjarë

para 7 dite - Zhurnal

Këngëtarja Arilena Ara ka postuar një foto nga karantina ku tregon nënën e saj Arilena Ara ishte pritur që të përfaqësojë sivjet Shqipërinë në Eurovision, por ky event është shtyrë dhe si rezultat i kësaj...

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën

para një jave - Iliria News

Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha Këngëtarja kosovare në një postim...

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 25/03/2020 20:36 Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha...

Arilena tregon nënën e saj, sa shumë i ka ngjarë

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 25/03/2020 20:24 Këngëtarja Arilena Ara ka postuar një foto nga karantina ku tregon nënën e saj Arilena Ara ishte pritur që të përfaqësojë sivjet Shqipërinë në Eurovision, por ky event...

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën

para një jave - Bota Press

Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha Këngëtarja kosovare në një postim...

Vdes aktorja e madhe Leze Qena

para një jave - Lajm

Është ndarë nga jeta aktorja Leze Qena. Është shuar ikona e aktrimit kosovar, Leze Qena, në moshën 85 vjecare, mëngjesin e sotëm, konfirmon T7. Ajo ka vdekur vetëm pak minuta më parë në Mjekimin Intenziv...

Mihrije Braha shan politikanët: Mos na flliqni jau ç*ft bota nanën”

para një jave - Lajm

Këngëtarja jonë, Mihrije Braha, duket se është revoltuar me politikanët tanë. Ajo në InstaStory ka postuar një video ku shihet lagjja e xhiruar nga dritarja e banesës së saj, duke treguar kështu se është...

Mihrije Braha i shan politikanët me nanë

para një jave - Klan Kosova

Këngëtarja jonë, Mihrije Braha, duket se është revoltuar me politikanët tanë. Ajo në InstaStory ka postuar një video ku shihet lagjja e xhiruar nga dritarja e banesës së saj, duke treguar kështu se është...

Mihrije Braha nuk përmbahet, ‘shpërthen’ me të shara ndaj politikanëve

para një jave - Lajmi.net

Mihrije Braha ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale pamje nga qyteti i zbrazur, shkruan lajmi.net. Ajo u shpreh se ishte mërzitur nga porositë e politikanëve që të qëndrojnë brenda, për t’u mbrojtur...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - GazetaBlic

Artistët po komentojnë situatën aktuale politike në vend. Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend, shkruan lajmi.net. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje mes politikanëve tanë rreth asaj...

COVID 19/ Këngëtarja e njohur shqiptare ofendon rëndë politikanët: Boll me këshilla se….

para një jave - BalkanWeb

Këngëtarja Mihrije Braha është acaruar shumë me politikanët kosovarë. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur...

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 24/03/2020 11:56 Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja Adelina Berisha ka pak ditë që është kthyer në Kosovës nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku qëndroi për disa muaj. Ajo mbrëmjen e së hënës u lajmërua me një status në Instagram, duke kritikuar...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Lajm

Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend, shkruan lajmi.net. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje mes politikanëve tanë rreth asaj...

”Çartet” Mihrije Braha i shan publikisht dhe pa cenzurë politikanët

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke...

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

para një jave - Zeri

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke...

Këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen keq ndaj politikanëve: Boll me këshilla se….

para një jave - Bota Press

Këngëtarja Mihrije Braha është acaruar shumë nga situata politike ne Kosove. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Arbresh

Këngëtarja Adelina Berisha ka pak ditë që është kthyer në Kosovës nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku qëndroi për disa muaj. Ajo mbrëmjen e së hënës u lajmërua me një status në Instagram, duke kritikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK