http://kariera.mk

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - TopShqip

Gjatë kësaj kohe pandemie, jemi të obliguar të gjithë të qëndrojmë më të mbyllur, për t’iu shmangur sa më shumë turmave dhe vendeve me shumë njerëz. Pas gjendjes së tensionuar politike në vend, ku mbrëmë...

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - InfoAlb

Gjatë kësaj kohe pandemie, jemi të obliguar të gjithë të qëndrojmë më të mbyllur, për t’iu shmangur sa më shumë turmave dhe vendeve me shumë njerëz. Pas gjendjes së tensionuar politike në vend, ku mbrëmë...

Fjolla Morina habit me deklaratën: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - Iliria News

Fjolla Morina ka habitur me deklaratën e saj. Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur...

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezën e jo Isën

para një jave - Ekonomia Online

Fjolla Morina shpesh publikon fotografi pro Albin Kurtit dhe Lëvindjes Vetvendosje, simpatinë për të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë, transmeton Gazeta Metro. Ajo është mjaft aktive në rrjetin social...

Fjolla Morina habit me deklaratën: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - Pa censure

Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend....

Fjolla Morina habit me deklaratën: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - GazetaBlic

Fjolla Morina ka habitur me deklaratën e saj. Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur...

Fjolla Morina shokon me deklaratën e fundit: Pse o Zot e more Lezën, e nuk e more Isën?

para një jave - Insajderi

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram. Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me...

Fjolla Morina e zhgënyer pas rrëzimit të qeverisë Kurti: Turp i madh (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina , e cila e ka shprehur mllefin e saj përmes disa postimeve në rrjete sociale. “Kjo qka po ndodh...

“Pse o zot e more Lezen, e se more Isën?”

para një jave - Lajm

ëngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend. Me...

Këngëtarja e njohur, e dëshpëruar pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit: Turp, tradhti…pse o Zot

para një jave - Gazeta Tema

Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e ka shprehur mllefin e saj përmes disa postimeve në rrjete sociale. “ Kjo qka po ndodh...

Fjolla Morina shokon fansat me deklaratën e fundit: Pse o Zot e more Lezën, e nuk e more Isën?

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram. Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me...

Fjolla Morina habit me deklaratën: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - Tetova Sot

Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend....

Vesa Luma për Vjosa Osmanin: Lidere e vërtetë

para një jave - Lajm

Këngëtarja Vesa Luma ani pse jeton dhe vepron larg vendlindjes, është aktive në përcjelljen e zhvillimeve të fundit në Kosovë. Edhe së fundmi ka lënë të kuptohet se po e bën një gjë tillë pasi i ka ofruar...

Fjolla Morina habit me deklaratën: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - Lajm

Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend....

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezën, e nuk e more Isën?

para një jave - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram. Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me...

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën?!

para një jave - Arbresh

Gjatë kësaj kohe pandemie, jemi të obliguar të gjithë të qëndrojmë më të mbyllur, për t’iu shmangur sa më shumë turmave dhe vendeve me shumë njerëz. Pas gjendjes së tensionuar politike në vend, ku mbrëmë...

Fjolla Morina: Pse o Zot e more Lezen e nuk e more Isën

para një jave - Periskopi

Fjolla Morina ka habitur me deklaratën e saj. Këngëtarja Fjolla Morina është aktive në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi më shumë se kurdo herë. Fillimisht për përhapjen e koronavirusit e tani lidhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK