http://kariera.mk

Ariana Grande: Lady Gagën e kam si motër

para 5 dite - Klan

Ariana Grande: “Lady Gagën e kam si motër” Këngëtaret e njohura Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar këtë të premte duetin e tyre “Rain on Me” si pjesë e albumit “Chromatica ” të këngëtares Gaga....

Lady Gaga flet rreth këngës së re: Ishte metaforë kur e ‘mërzisja’ veten me alkool

para 5 dite - Lajmi.net

Bashkëpunimi i radhës i Lady Gaga me Ariana Grande është si një metaforë kur ajo dikur e ‘mërziste’ veten me alkoolin, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Diva e popit foli për frymëzimin për këngën...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 5 dite - Ina

Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan...

Lady dhe Ariana në duet, për 4 orë dyshja me klikime marramendëse

para 5 dite - Syri

E kanë bërë një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan Syri Kosova. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Tetova Sot

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

para 5 dite - Flaka

Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë bashkuar forcat për një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 5 dite - Telegrafi

Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 5 dite - Mapo

Pritjes i erdhi fundi. Këngëtarja Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Lady-t është një metaforë sesi ajo përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten,...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Zeri

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri

para 5 dite - BalkanWeb

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes...

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes...

Publikohet bashkëpunimi Lady Gaga – Ariana Grande

para 5 dite - Arbresh

Më në fund është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur “Rain on me”. Lady Gaga dhe Ariana Grande për herë të parë janë bërë bashkë në këngë, transmeton portali arbresh.info. Fatkeqësisht, ani pse kënga...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Aktuale

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Zhurnal

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 22/05/2020 11:36 Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Indeks online

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Ekonomia Online

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

para 5 dite - RTK

Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë bashkuar forcat për një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse

para 5 dite - Shprehja

loading... Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë këngën ‘Rain on me’

para 5 dite - Epoka e Re

Ariana Grande dhe Lady Gaga, dy mbretëresha e  muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse

para 5 dite - Lajmi.net

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - Arbresh

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 5 dite - News33

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK