http://kariera.mk

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para një jave - Ina

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para një jave - RTV 21

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Aksidentohet Eraml Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para një jave - RTV 21

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në Prishtinë, nuk ka të lënduar

para një jave - Alsat-M

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

Ermal Fejzullahu pëson aksident me veturë, thotë se gjendja e tij është e mirë

para një jave - Telegrafi

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para një jave - Zeri

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para një jave - BalkanWeb

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu, në makinë ishte edhe me familjarë. Ja çfarë shkruan pas ngjarjes

para një jave - Panorama

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë teksa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

FOTO/ Përplaset me makinë këngëtari i famshëm shqiptar

para një jave - Syri

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin e tij në rrugën ‘Agim Ramadani’. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet makina...

Aksidentohet këngëtari shqiptar, makina “Range Rover” përplaset me shtyllën (EMRI+DETAJE)

para një jave - Gazeta Shqip

Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë. Ishte ‘Prive’ ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ‘Range Rover’...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, këngëtari kishte në makinë edhe familjarë

para një jave - ABC News

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin e tij në rrugën “Agim Ramadani”. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Aksidentohet Ermal Fjezullahu, këngëtari tregon si është gjendja e tij dhe e familjarëve

para një jave - Shekulli

Këngëtari i dashur për publikun Ermal Fejzullahu ditën e sotme është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

E FUNDIT/ Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para një jave - Tetova Sot

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Ermal Fejzullahu bën aksident me makinën e tij luksoze, ja si është gjendja e tij…

para një jave - Standard

Ditën e sotme këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij

para një jave - News33

Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para një jave - Tetova1

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij

para një jave - Indeks online

Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur...

FOTO/ Aksidentohet me ‘Range Rover’ këngëtari Ermal Fejzullahu, në makinë ishte edhe me familjarë

para një jave - Java News

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë teksa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

Ermal Fejzullahu bën aksident me veturë

para një jave - Klan Kosova

Gjatë pasdites së sotme, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Lexues për klankosova.tv dërguan fotografi në të cilat shihet se këngëtari nuk është...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu

para një jave - Koha.mk

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, policia jep detaje

para një jave - Lajmi.net

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë, shkruan lajmi.net. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale....

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

para një jave - Shprehja

loading... Këngëtari Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku te Mensa e Studentëve në Prishtinë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Policia jep detaje rreth aksidentit të gruas së Ermal Fejzullahut

para një jave - Indeks online

Sot në orët e paditës ka pësuar një vet-aksident bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Aksidentin ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” te konviktet në Prishtinë, ku në të ishte e përfshirë...

Ermal Fejzullahu pësoi aksident trafiku në Prishtinë, policia jep detaje

para një jave - Sinjali

Mediat kanë publikuar fotografi nga vetaksidenti që ka shkaktuar në kryeqytet, këngëtari i njohur kosovar Ermal Fejzullahu. Sipas pamjeve të publikuara, shihet që vetura e tij e tipit ‘Range Rover’, ka...

Flet Ermal Fejzullahu për GazetaBlic pas aksidentit te Mensa e Studentëve

para një jave - GazetaBlic

GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar...

Aksidentohet në qendër të Prishtinës, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

para një jave - Indeks online

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline...

Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

para një jave - GazetaBlic

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari. Në fotografi...

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

para një jave - GazetaBlic

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Aksidentohet këngëtari shqiptar, makina “Range Rover” përplaset me shtyllën (FOTO+DETAJE)

para një jave - in7

Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë. Ishte ‘Prive’ ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ‘Range Rover’...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në qendër të Prishtinës

para një jave - Indeks online

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit. Policia e Kosovës jep detaje

para një jave - LajmiFundit

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me dije mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para një jave - LajmiFundit

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me dije mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, policia jep detaje

para një jave - Lajm

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë’ Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale. Këtë e ka konfirmuar...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para një jave - Gazeta Telegraf

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Lajmi fundit: Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO)

para një jave - Tetova1

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit

para një jave - Bota Press

Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Para pak minutace vet Ermali përmes një videoje në Instagram ka folur pas aksidentit dhe tregoi...

Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

para një jave - Infokusi

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari.Në fotografi...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu

para një jave - Pa censure

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Aksident në Suharekë, lëndohet motoçiklisti

para një jave - Telegrafi

Një motoçiklist nga pakujdesia me motor ka goditur veturën civile. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 14:15, në Suharekë. Siç thuhet në raport, si pasojë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, lëndohen dy persona

para një jave - Telegrafi

Dy persona kanë marr lëndime trupore në një aksident trafiku i cili ka ndodhur gjatë ditës në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, në afërsi të fshatit Pestovë. Lajmin e konfirmoi për Telegrafin zëdhënësi...

Aksident në magjistralën Prishtinë-Mitrovicë, dy të lënduar

para një jave - Medial

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë rreth orës 09:30, afër fshatit Pestovë. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, lëndohen dy persona

para një jave - Shprehja

loading... Dy persona kanë marr lëndime trupore në një aksident trafiku i cili ka ndodhur gjatë ditës në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, në afërsi të fshatit Pestovë. Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë...

Aksident në magjistralën Prishtinë-Mitrovicë, dy të lënduar

para një jave - Klan Kosova

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë rreth orës 09:30, afër fshatit Pestovë. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni...

Aksident në magjistrale, ka edhe të lënduar

para një jave - Indeks online

Një aksident trafiku ka ndodhur paraditen e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, afër fshatit Pestovë. Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës,...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ka të lënduar

para një jave - Sinjali

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Pestovë, në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, raporton Gazeta Sinjali. Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth...

Një person i lënduar nga aksidenti mes kamionit dhe motoçikletës në Ferizaj

para një jave - Sinjali

Një person ka mbetur i lënduar nga një aksident trafiku mes një kamioni dhe një motoçiklete në Ferizaj. Raportohet se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 13:00, shkruan Gazeta Sinjali. ” Si pasojë e aksidentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK