http://kariera.mk

Ariana Grande: “Lady Gagën e kam si motër”

para 3 dite - Klan

Ariana Grande: Lady Gagën e kam si motër Këngëtaret e njohura Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar këtë të premte duetin e tyre “Rain on Me” si pjesë e albumit “Chromatica ” të këngëtares Gaga. Bashkëpunimi...

Ariana Grande: Lady Gagën e kam si motër

para 4 dite - Klan

Ariana Grande: “Lady Gagën e kam si motër” Këngëtaret e njohura Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar këtë të premte duetin e tyre “Rain on Me” si pjesë e albumit “Chromatica ” të këngëtares Gaga....

Lady Gaga flet rreth këngës së re: Ishte metaforë kur e ‘mërzisja’ veten me alkool

para 4 dite - Lajmi.net

Bashkëpunimi i radhës i Lady Gaga me Ariana Grande është si një metaforë kur ajo dikur e ‘mërziste’ veten me alkoolin, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Diva e popit foli për frymëzimin për këngën...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 4 dite - Ina

Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Tetova Sot

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

para 4 dite - Flaka

Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë bashkuar forcat për një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato...

Lady dhe Ariana në duet, për 4 orë dyshja me klikime marramendëse

para 4 dite - Syri

E kanë bërë një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan Syri Kosova. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 4 dite - Mapo

Pritjes i erdhi fundi. Këngëtarja Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Lady-t është një metaforë sesi ajo përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten,...

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes...

Publikohet bashkëpunimi Lady Gaga – Ariana Grande

para 4 dite - Arbresh

Më në fund është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur “Rain on me”. Lady Gaga dhe Ariana Grande për herë të parë janë bërë bashkë në këngë, transmeton portali arbresh.info. Fatkeqësisht, ani pse kënga...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”

para 4 dite - Telegrafi

Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Zeri

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri

para 4 dite - BalkanWeb

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Aktuale

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Zhurnal

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Ekonomia Online

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë këngën ‘Rain on me’

para 4 dite - Epoka e Re

Ariana Grande dhe Lady Gaga, dy mbretëresha e  muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Indeks online

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 22/05/2020 11:36 Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

para 4 dite - RTK

Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë bashkuar forcat për një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse

para 4 dite - Shprehja

loading... Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - Arbresh

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse

para 4 dite - Lajmi.net

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

para 4 dite - News33

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK