http://kariera.mk

Për herë të parë në 71 vite, kopshti më i bukur në botë nuk ka vizitorë

para një jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 23/05/2020 10:09 Nuk ka asnjë vizitorë kopshti më i bukur në botë. Nëse jeni person që pëlqeni lulet, ndoshta keni dëgjuar për kopshtin magjik Keukenhof në Lisse ndryshe njihet edhe...

Për herë të parë në 71 vite, kopshti më i bukur në botë nuk ka vizitorë

para një jave - Lajmi.net

Nëse jeni person që pëlqeni lulet, ndoshta keni dëgjuar për kopshtin magjik Keukenhof në Lisse ndryshe njihet edhe si kopshti i Evropës, transmeton lajmi.net. 32 hektarë kopsht shpesh është quajtur kopshti...

Për herë të parë në 71 vite, kopshti më i bukur në botë nuk ka vizitorë

para një jave - Shprehja

loading... Nëse jeni person që pëlqeni lulet, ndoshta keni dëgjuar për kopshtin magjik Keukenhof në Lisse ndryshe njihet edhe si kopshti i Evropës, transmeton lajmi.net. 32 hektarë kopsht shpesh është...

Për herë të parë në 71 vite, kopshti më i bukur në botë nuk ka vizitorë

para një jave - Arbresh

Nuk ka asnjë vizitorë kopshti më i bukur në botë. Nëse jeni person që pëlqeni lulet, ndoshta keni dëgjuar për kopshtin magjik Keukenhof në Lisse ndryshe njihet edhe si kopshti i Evropës, transmeton lajmi.net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK