http://kariera.mk

Tesla Model 3 me kulm të hapur, duket shumë më mirë se që është menduar

para 4 muajve - Telegrafi

Dukja e kësaj makine me kulm të hapur, është shumë më e mirë se që pritej Të gjithë ata që mendojnë se Tesla Model 3, është vetëm një makinë që mbushet me rrymë dhe praktike, tani mund të bëjnë diçka më...

Tesla Model 3 me kulm të hapur, duket shumë më mirë se që është menduar

para 4 muajve - Zhurnal

Dukja e kësaj makine me kulm të hapur, është shumë më e mirë se që pritej Të gjithë ata që mendojnë se Tesla Model 3, është vetëm një makinë që mbushet me rrymë dhe praktike, tani mund të bëjnë diçka më...

Tesla Model 3 me kulm të hapur, duket shumë më mirë se që është menduar

para 4 muajve - Flaka

Dukja e kësaj makine me kulm të hapur, është shumë më e mirë se që pritej. Të gjithë ata që mendojnë se Tesla Model 3, është vetëm një makinë që mbushet me rrymë dhe praktike, tani mund të bëjnë diçka...

Tesla Model 3 me kulm të hapur, duket shumë më mirë se që është menduar

para 4 muajve - RTK

Dukja e kësaj makine me kulm të hapur, është shumë më e mirë se që pritej. Të gjithë ata që mendojnë se Tesla Model 3, është vetëm një makinë që mbushet me rrymë dhe praktike, tani mund të bëjnë diçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK