http://kariera.mk

Gjenden skeletet e mamuthëve nën aeroportin e Mexico City

para 4 muajve - Arbresh

Ekipi i arkeologët që është duke punuar në afërsi të Mexico City ka zbuluar mbetjet e më shumë se 60 mamuthëve në aeroportin e qytetit. Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë i Meksikës (INAH)...

Gjendet skeletet e mamuthëve nën aeroportin e Mexico City

para 4 muajve - Arbresh

Ekipi i arkeologët që është duke punuar në afërsi të Mexico City ka zbuluar mbetjet e më shumë se 60 mamuthëve në aeroportin e qytetit. Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë i Meksikës (INAH)...

Zbulim në Meksikë! Gjenden fosile të mbi 60 mamuthëve

para 4 muajve - Top Channel

Gjatë punimeve ndërtimore në një aeroport në Mexico City, kryeqytetin e Meksikës, janë gjetur eshtra të mbi 60 mamuthëve. Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë (INAH) tha se mbetjet fosile...

Meksikë, gjenden mbetje fosile të mamuthit

para 4 muajve - RTK

Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë tha se mbetjet fosile të mamuthit u gjetën në kantierin e Aeroportit Ndërkombëtar Filipe Angeles, që mendohet se datojnë 15 mijë vite më parë. Gjatë punimeve...

Zbulim në Meksikë: Gjenden fosile të mbi 60 mamuthëve

para 4 muajve - GazetaBlic

Gjatë punimeve ndërtimore në një aeroport në Mexico City, kryeqytetin e Meksikës, janë gjetur eshtra të mbi 60 mamuthëve. Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë (INAH) tha se mbetjet fosile...

Meksikë, gjenden mbetje fosile të mamuthit

para 4 muajve - Gazeta e re

Instituti Kombëtar i Antropologjisë dhe Historisë tha se mbetjet fosile të mamuthit u gjetën në kantierin e Aeroportit Ndërkombëtar Filipe Angeles, që mendohet se datojnë 15 mijë vite më parë. Gjatë punimeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK