http://kariera.mk

Transformimi i pabesueshëm/ Yjet që ndryshuan pas humbjes së madhe në peshë

para 4 muajve - Top Channel

Të gjithë ata që e kanë provuar e dinë sa e vështirë është të bësh një ndryshim drastik në trupin tënd. Edhe nëse jemi të motivuar, ka pak rezistencë që na bën të mendojmë se është e pamundur të bësh....

E pabesueshme/ Yjet që u transformuan pas humbjes së madhe në peshë (FOTO)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Të gjithë ata që e kanë provuar e dinë sa e vështirë është të bësh një ndryshim drastik në trupin tënd. Edhe nëse jemi të motivuar, ka pak rezistencë që na bën të mendojmë se është e pamundur të bësh....

10 të famshëm që ndryshuan në mënyrë drastike peshën trupore

para 4 muajve - Syri

Të gjithë ata që e kanë provuar e dinë sa e vështirë është të bësh një ndryshim drastik në trupin tënd. Edhe nëse jemi të motivuar, ka pak rezistencë që na bën të mendojmë se është e pamundur të bësh....

Dhjetë yjet e famshëm që u transformuan drastikisht pas humbjes së madhe në peshë

para 4 muajve - Telegrafi

Të gjithë ata që e kanë provuar e dinë sa e vështirë është të bësh një ndryshim drastik në trupin tënd. Edhe nëse jemi të motivuar, ka pak rezistencë që na bën të mendojmë se është e pamundur të bësh....

10 të famshëm që ndryshuan në mënyrë drastike peshën trupore

para 4 muajve - GazetaBlic

Të gjithë ata që e kanë provuar e dinë sa e vështirë është të bësh një ndryshim drastik në trupin tënd, përcjellë GazetaBlic. Edhe nëse jemi të motivuar, ka pak rezistencë që na bën të mendojmë se është...

Ndryshimi drastik i yjeve

para 4 muajve - RTV 21

Çdokush që e ka provuar e di se sa e vështirë është të bëni ndryshim drastik në trupin tuaj. Edhe nëse jeni të movituar, ekziston pak rezistencë që thotë se është e pamundur t’ia dilni. Kjo për faktin...

Yjet që ndryshuan në mënyrë drastike

para 4 muajve - RTV 21

Çdokush që e ka provuar e di se sa e vështirë është të bëni ndryshim drastik në trupin tuaj. Edhe nëse jeni të movituar, ekziston pak rezistencë që thotë se është e pamundur t’ia dilni. Kjo për faktin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK