http://kariera.mk

Dua Lipa pas anulimit të “Sunny Hill”: Shihemi në 2021-tën

para një jave - Koha.net

Këngëtarja Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. “E mërzitshme që s’do të mund të festojmë këtë verë por, shihemi në 2021-tën”, ka shkruar ajo në rrjetin social Instagram. Edicioni...

Reagimi i Dua Lipës pas anulimit te Sunny Hill Festival

para një jave - RTV 21

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Kjo u bë e ditur mbrëmë nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë se me...

Reagimi i Dua Lipës pas anulimit te Sunny Hill Festival

para një jave - Kallxo

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Kjo u bë e ditur mbrëmë nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë se me...

Dua Lipa reagon pas lajmit për anulimin e Sunny Hill Festival

para një jave - Ina

Festivali tashmë tradicional në vendin tonë, Sunny Hill, është anuluar për këtë vit. Kjo për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë...

A do të mbahet Festivali “Sunny Hill” në gusht? Tregon Dua Lipa

para një jave - Alsat-M

“Sunny Hill Festival” i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjini, është një ndër festivalet më të famshëm të muzikës i cili mbledh bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë. Këtë vit, festivali...

Anulohet festivali 'Sunny Hill' i Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Zeri

Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit Në...

Anulohet “Sunny Hill”

para një jave - Gazeta e re

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram nga ana e vetë organizatorëve...

‘Sunny Hill 2020’ shtyhet për vitin e ardhshëm

para një jave - RTV 21

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në Facebook nga ana e vetë organizatorëve...

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë

para një jave - Top Channel

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram nga ana e vetë organizatorëve...

Dua Lipa reagon pas lajmit për anulimin e Sunny Hill Festival

para një jave - Prive

Festivali tashmë tradicional në vendin tonë, Sunny Hill, është anuluar për këtë vit. Kjo për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë...

Dua Lipa reagon pas anulimit të “Sunny Hill Festival”

para një jave - Indeks online

Festivali “Sunny Hill” është anuluar për këtë vit si shkak i pandemisë Covid-19. E, ky lajm përpos adhuruesve dhe pjesëmarrësve të tij ka mërzitur edhe yllin kosovar të muzikës, Dua Lipa. Përmes një postim...

Dua Lipa reagon pas anulimit të Festivalit “Sunny Hill”

para një jave - GazetaBlic

Faqja zyrtare e “Sunny Hill” tashmë ka konfirmuar anulimin e këtij festivali për këtë vit, shkruan GazetaBlic. Ata kanë bërë të ditur se “Sunny Hill” do të mbahet vitin tjetër në muajin gusht me artistë...

Anulohet “Sunny Hill”

para një jave - RTK

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram nga ana e vetë organizatorëve...

Festivali ‘Sunny Hill 2020’ shtyhet për vitin e ardhshëm

para një jave - Telegrafi

Sikurse edhe shumë ngjarje kulturore, festivale, e koncerte edhe “Sunny Hill” është shtyrë për vitin 2021. Kjo, për shkak të sigurisë së popullsisë në mes të kësaj krize globale, e cila rrezikon shëndetin...

Dua Lipa reagon e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

para një jave - Lajmi.net

Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej në muajin maj, shkruan lajmi.net. Organizatorët kanë njoftuar se festivali do të mbahet vitin e ardhshëm,...

Anulohet festivali i Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 22/05/2020 19:31 Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar...

Anulohet festivali i Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - News33

Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit Në...

Konfirmohet: Anulohet Sunny Hill Festival për këtë vit

para një jave - Prive

Festivali tashmë tradicional në vendin tonë, Sunny Hill, është anuluar për këtë vit. Kjo për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë...

Anulohet festivali “Sunny Hill” për këtë vit

para një jave - Lajmi.net

Festivali që vitet e fundit është rikthyer në traditë në vend, është anuluar për shkak të pandemisë COVID-19, shkruan lajmi.net. Kjo gjë u konfirmua nga faqja zyrtare e këtij festivali, ku thonë se me...

Anulohet “Sunny Hill Festival”, për shkak të Covid-19

para një jave - Indeks online

Festivali i njohur “Sunny Hill Festival” i organizuar në Prishtinë, por që ka jehonë edhe përtej kufijve është anuluar për shkak të pandemisë Covid-19. Festivali i planifikuar të zhvillohet në gushtë të...

Anulohet festivali “Sunny Hill”

para një jave - Koha.net

Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit. Në...

Anulohet festivali i Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Infokusi

Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit Në...

​Anulohet “Sunny Hill” në Prishtinë

para një jave - Periskopi

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram nga ana e vetë organizatorëve...

Anulohet “Sunny Hill”

para një jave - KosovaPress

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram nga ana e vetë organizatorëve...

Anulohet zyrtarisht festivali “Sunny Hill”

para një jave - Albinfo

Organizatorët e festivalit “Sunny Hill” kanë njoftuar zyrtarisht se edicioni i sivjetmë, i paraparë të mbahej në gusht, nuk do të mbahet për shkak të krizës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit. Në...

Anulohet Sunny Hill Festival për këtë vit

para një jave - Ekonomia Online

Festivali tashmë tradicional në vendin tonë, Sunny Hill, është anuluar për këtë vit. Kjo për shkak të pandemisë që ka kapluar gjithë botën. Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e këtij festivali duke thënë...

Anulohet Sunny Hill Festival për sivjet

para një jave - Arbresh

Pandemia e Covid-19 ka detyruar shumë ngjarje sportive, argëtuese e kulturore të anulohen. Njëjtë ka ndodhur edhe me festivalin e përvitshëm Sunny Hill, shkruan portali arbresh.info. Festivali i krijuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK