http://kariera.mk

Pasi shkoi në Zvicër te vajza e tij, Loredana kërkon të bëhet bashkë me Mozzik?

para 4 muajve - GazetaBlic

Ditën e djeshme Mozzik ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vajzën e tij, Hanën, shkruan GazetaBlic. Reper madje dhe publikoi fotografi teksa po kalonte kohë me të. Por, gjatë kohës sa ai ishte me vajzën,...

Mozzik bëhet bashkë me vajzën e tij, publikohet imazhi me i ëmbël

para 4 muajve - OraInfo

Reperi i njohur, Mozzik dje ka udhëtuar drejt Zvicrës. Ky udhëtim për të ishte shumë i veçantë pasi që është takuar me vajzën e tij, Hanën Mozziku në Instagram menjëherë ka publikuar imazhe të ëmbla me...

Mozzik bëhet bashkë me vajzën, publikon imazhe të ëmbla

para 4 muajve - RTV 21

Reperi i njohur, Mozzik dje ka udhëtuar drejt Zvicrës. Ky udhëtim për të ishte shumë i veçantë pasi që është takuar me vajzën e tij, Hanën Mozziku në Instagram menjëherë ka publikuar imazhe të ëmbla me...

Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

para 4 muajve - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 23/05/2020 10:43 Përmes fotografive në rrjete sociale, dje u bë e ditur se Mozzik ka arritur të shkojë në Zvicër për të qenë krah vajzës, përkundër kufizimeve në udhëtim të cilat vazhdojnë....

“Më mungon kaq shumë”, postimi i çuditshëm i Loredanës pas udhëtimit të Mozzik në Zvicër

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik gjatë ditës së djeshme me anë të disa fotografive bëri të ditur se ka udhëtuar në Zvicër, shkruan lajmi.net. Ai shkoi ta takonte vajzën e tij, Hanën, të cilën nuk e kishte parë muajt e fundit, për...

Fotoja më e ëmbël: Prej muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik takohet më në fund me Hanën (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Prej disa muajsh , Mozzzik nuk kishte mundur ta takonte vajzën e tij, Hana për shkak të periudhës së izolimit. Megjithatë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’ reperi ka treguar se ka mundur të udhëtojë...

Mozzik publikon foton më të ëmbël të vajzës në vaskë

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik gjatë ditës së djeshme ka udhëtuar drejt Zvicrës, për të vizituar vajzën e tij, Hanën, shkruan lajmi.net. Reperi menjëherë ka ndarë me ndjekësit imazhe pranë vogëlushes, duke treguar se po kalon...

“Më mungon kaq shumë”, Loredana shpreh hapur mallin për Mozzik

para 4 muajve - Shekulli

Loredana dhe Mozzik janë shprehur qartë se lidhja mes tyre nuk ka më kthim mbrapa. Reperja i ka dedikuar fjalë ish-partnerit në këngët e saj të fundit, duke treguar se e ka dashur dhe e respekton si babain...

Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

para 4 muajve - Bota Press

Përmes fotografive në rrjete sociale, dje u bë e ditur se Mozzik ka arritur të shkojë në Zvicër për të qenë krah vajzës, përkundër kufizimeve në udhëtim të cilat vazhdojnë. Pas më shumë se dy muaj, ribashkimi...

“Më mungon kaq shumë”, Loredana ndjen mall për Mozzik

para 4 muajve - Shekulli

Loredana dhe Mozzik janë shprehur qartë se lidhja mes tyre nuk ka më kthim mbrapa. Reperja i ka dedikuar fjalë ish-partnerit në këngët e saj të fundit, duke treguar se e ka dashur dhe e respekton si babain...

Pas kaq kohësh të ndarë, Mozziku më në fund takohet me vajzën, publikon fotot më të bukura

para 4 muajve - OraInfo

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo. Pas...

FOTO/ Mozzik takon më në fund të bijën Hana pas karantinës

para 4 muajve - ABC News

Reperi Mozzik është takuar me të bijën Hanna pas dy muajsh në karantinë. Ai ka ndarë disa foto në Instastory me të bijën, teksa të dy janë veshur me atlete të njëjta. Gjatë karantinës Hanna ka qëndruar...

Pas dy muajsh karantinë, Mozzik takon vajzën e tij Hanën

para 4 muajve - Alsat-M

Karantina nuk i gjeti bashkë Mozzik dhe Hanën. Vogëlushja qendroi me të ëmën në Zvicër, ndërsa reperi e kaloi periudhën e izolimit në Kosovë. Por, pritja ka marrë fund. Mozzik dhe Hana janë duke kaluar...

Mozzik takon më në fund të bijën Hana pas karantinës

para 4 muajve - Arbresh

Reperi Mozzik është takuar me të bijën Hanna pas dy muajsh në karantinë. Ai ka ndarë disa foto në Instastory me të bijën, teksa të dy janë veshur me atlete të njëjta. Gjatë karantinës Hanna ka qëndruar...

Pas disa muajsh, Mozzik takohet me vajzën, Hanën

para 4 muajve - GazetaBlic

Mozzik ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vajzën e tij, Hanën, shkruan GazetaBlic. Reperi këto ditë ka shprehur mallin e madhe që e kishte kapluar për vajzën e tij të vetme. Në Instagram ai ka publikuar...

Mozzik pas disa muajsh shkon në Zvicër, për tu takuar me të bijën

para 4 muajve - Indeks online

Koha e pandemisë Covid-19 ka bërë që shumë kush të jetë larg më të dashurve, e kjo ka ndodhur edhe me reperin Mozzik i cili kishte kohë pa u takuar me të bijën, Hanën. Mozzik ka shfrytëzuar mundësinë e...

Mozzik udhëton në Zvicër për ta takuar vajzën

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik në intervistat që kishte dhënë së fundi ka deklaruar se e ka marrë malli për Hanën, shkruna lajmi.net. Ai tha se posa t’i jepet mundësia do të udhëtojë për të shkuar ta takojë vajzën, e cila po...

Mozzik udhëton në Zvicër për ta takuar vajzën

para 4 muajve - Infokusi

Mozzik nuk e priti hapjen e kufijve për të shkuar tek vajza. Mozzik në intervistat që kishte dhënë së fundi ka deklaruar se e ka marrë malli për Hanën, shkruna lajmi.net. Ai tha se posa t’i jepet mundësia...

Mozzik bën dedikimin prekës për Hanen

para 4 muajve - Infokusi

Mozzik së fundmi ka bërë një dedikim për vajzën e tij, Hanën. .Ai ka publikuar një fotografi ku shihet një baba me vajzën e tij në krah, ndërsa shkruan:“Arsyeja pse vajzat e duan babain më shumë është…Se...

“I vetmi mashkull që nuk do të lëndojë”, dedikimi emocional i Mozzik për Hanën

para 4 muajve - Indeks online

Mozzik ka një lidhje të veçantë me të bijën e vetme, Hanën e cila erdhi si rezultat i marrëdhënies së tij me reperen, Loredana. Ndonëse vogëlushja Hana qëndron në Zvicër me të ëmën, Mozzik e viziton herë...

Mozzik i bën dedikim emocionues vajzës

para 4 muajve - Shprehja

loading... Mozzik pasi anuloi gjitha koncertet për shkak të pandemisë, po kalon kohën pranë familjes në Kosovë, shkruan lajmi.net. Por, ai kohë pas kohe ka deklaruar publikisht se është përmalluar shumë...

Ka muaj pa e takuar vajzën, Mozzik bën dedikimin prekës për të

para 4 muajve - GazetaBlic

Mozzik së fundmi ka bërë një dedikim për vajzën e tij, Hanën, shkruan GazetaBlic. Ai ka publikuar një fotografi ku shihet një baba me vajzën e tij në krah, ndërsa shkruan: “Arsyeja pse vajzat e duan babain...

Mozzik i bën dedikim emocionues vajzës

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik pasi anuloi gjitha koncertet për shkak të pandemisë, po kalon kohën pranë familjes në Kosovë, shkruan lajmi.net. Por, ai kohë pas kohe ka deklaruar publikisht se është përmalluar shumë për vajzën...

Mozzik me mesazh të koduar në postimin e fundit

para 4 muajve - GazetaBlic

Reper, Mozzik ka publikuar një postim me të cilin nuk ka treguar se kuj iu është drejtuar. Në Instagram, ai ka ndarë postimin, shkruan portali GazetaBlic . ‘Nëse njerëzit të dhurojnë një kaktus, nuk do...

Mozzik me mesazh të koduar në postimin e fundit

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar fansat rreth të rejave nga ai, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi pëmes një postimi ka dhënë një mesazh të koduar, duke...

Mozzik me mesazh të koduar më postimin e fundit

para 4 muajve - Lajmi.net

Mozzik është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar fansat rreth të rejave nga ai, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi pëmes një postimi ka dhënë një mesazh të koduar, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK