http://kariera.mk

“Hiqini dorezat”, mjeku epidemiolog ndan një lajm të mirë: Virusi nuk transmetohet me lehtësi nga prekja e objekteve

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 11:13 Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusi, epidemiologu...

“Hiqini dorezat”/ Mjeku epidemiolog: Virusi nuk transmetohet me lehtësi nga prekja e objekteve

para një jave - Lexo

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusi, epidemiologu kete here, duke iu referuar studimeve te...

Mjeku shqiptar: Hiqini dorezat, virusi nuk transmetohet me prekjen e objekteve!

para një jave - Standard

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet aq lehtë nga sipërfaqet e infektuara. Postimi i Ilir...

Mjeku i njohur shqiptar jep lajmin fantastik: Hiqini dorezat po patët mundësi

para një jave - InfoShqip

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti jep lajmin e mirë se Covid-19 nuk mund të transmetohet aq lehtë nga sipërfaqet e infektuara. Në këtë kuadër, Alimehmeti i ka drejtuar një apel qytetarëve për të mos i mbajtur...

“Hiqini dorezat”, mjeku epidemiolog ndan një lajm të mirë: Virusi nuk transmetohet me lehtësi nga prekja e objekteve

para një jave - Panorama

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusi, epidemiologu kete here, duke iu referuar studimeve te...

Mjeku shqiptar: Hiqini dorezat, virusi nuk tramsmetohet me prekjen e objekteve!

para një jave - Koha Jone

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet aq lehtë nga sipërfaqet e infektuara. Ai i ka drejtuar...

“Hiqini dorezat”/ Mjeku epidemiolog: Virusi nuk transmetohet me lehtësi nga prekja e objekteve

para një jave - Java News

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusi, epidemiologu kete here, duke iu referuar studimeve te...

Dr. Alimehmeti: Hiqini dorezat, virusi nuk transmetohet lehtë nga objektet

para një jave - Syri

Mjeku i njohur epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka shpërndarë një lajm të mirë për qytetarët e trembur nga infektimi prej koronavirusit. Alimehmeti, në një mesazh të fundit, njofton se qytetarët mund t’i heqin...

Dr. Alimehmeti sjell lajm të mirë: Hiqini dorezat, virusi s'transmetohet lehtë nga objektet

para një jave - Syri

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka shpërndarë një lajm të mirë për qytetarët e trembur nga infektimi prej koronavirusit. Alimehmeti në një mesazh të fundit njofton se qytetarët mund t’i heqin dorezat, pasi...

Apeli i fortë i mjekut shqiptar: Hiqini dorezat, ja çfarë deklaron studimi më i fundit amerikan

para një jave - GazetaBlic

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet aq lehtë nga sipërfaqet e infektuara. Në këtë kuadër,...

“Hiqini dorezat”, mjeku epidemiolog ndan një lajm të mirë: Virusi nuk transmetohet me lehtësi nga prekja e objekteve

para një jave - Gazeta Telegraf

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusi, epidemiologu kete here, duke iu referuar studimeve te...

Apeli i fortë i mjekut shqiptar: Hiqini dorezat, ja çfarë deklaron studimi më i fundit amerikan

para një jave - Bota Press

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet aq lehtë nga sipërfaqet e infektuara.Në këtë kuadër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK