http://kariera.mk

Befason studimi/ Koronavirusi dëmton placentën gjatë shtatzënisë

para një jave - Shekulli

Një studim i vogël me 16 gra shtatzëna që kanë rezultuar të prekur nga koronavirusi kanë gjetur prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshkë, mëlçi dhe mushkëri për një fetus. Provimet...

Studimi i fundit: Gjatë shtatzënisë, COVID-19 sulmon placentën

para një jave - Top Channel

Prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshkë, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatzënisë u gjetën në një studim mjekësor mbi 16 gra shtatzëna, të cilat rezultuan pozitive...

Studimi tek 16 gra të cilat rezultuan pozitivë me COVID-19/ Mjekët: Virusi sulmon placentën gjatë shtatëzënisë

para një jave - Java News

Një studim mjekësor mbi 16 gra shtatzëna të cilat rezultuan pozitivë me COVID-19 gjetën prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshka, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatëzënësisë....

Studimi i papritur, COVID-19 sulmon placentën gjatë shtatëzënisë

para një jave - Sinjali

Një studim mjekësor mbi 16 gra shtatzëna të cilat rezultuan pozitive me COVID-19, gjetën prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshka, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatëzënësisë....

Gjatë shtatzënisë, Covid-19 sulmon placentën

para një jave - Epoka e Re

Prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshkë, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatzënisë u gjetën në një studim mjekësor bërë te 16 gra shtatzëna, të cilat rezultuan pozitive...

Studimi i fundit: Gjatë shtatzënisë, COVID-19 sulmon placentën

para një jave - Sinjali

Prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshkë, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatzënisë u gjetën në një studim mjekësor mbi 16 gra shtatzëna, të cilat rezultuan pozitive...

para një jave - Ora news

Një studim mjekësor mbi 16 gra shtatzëna të cilat rezultuan pozitivë me COVID-19 gjetën prova të dëmtimit të placentës, organit që vepron si zorrë, veshka, mëlçi dhe mushkëri për një fetus gjatë shtatëzënësisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK