http://kariera.mk

Ermal Fejzullahu paska pësuar aksident me familjen, ja si është gjendja e tyre shëndetësore (FOTO)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë në rrjetet sociale. Ai ka postuar në “Instastory” një video ku tregon se ka pësuar një aksident...

Ermal Fejzullahu pëson aksident me veturë, thotë se gjendja e tij është e mirë

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se dje (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa flet për...

Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore

para 4 muajve - Albeu

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme. Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë....

Aksidentohet Ermal Fejzullahu me familjen e tij , kjo është gjendja e tyre

para 4 muajve - OraInfo

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para 4 muajve - Ina

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para 4 muajve - RTV 21

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Aksidentohet Eraml Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes

para 4 muajve - RTV 21

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në Prishtinë, nuk ka të lënduar

para 4 muajve - Alsat-M

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para 4 muajve - Zeri

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij

para 4 muajve - News33

Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur...

Ermal Fejzullahu pëson aksident me veturë, thotë se gjendja e tij është e mirë

para 4 muajve - Telegrafi

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para 4 muajve - Tetova Sot

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para 4 muajve - Tetova1

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu, në makinë ishte edhe me familjarë. Ja çfarë shkruan pas ngjarjes

para 4 muajve - Panorama

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë teksa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para 4 muajve - BalkanWeb

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

FOTO/ Përplaset me makinë këngëtari i famshëm shqiptar

para 4 muajve - Syri

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin e tij në rrugën ‘Agim Ramadani’. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet makina...

Aksidentohet këngëtari shqiptar, makina “Range Rover” përplaset me shtyllën (EMRI+DETAJE)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë. Ishte ‘Prive’ ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ‘Range Rover’...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, këngëtari kishte në makinë edhe familjarë

para 4 muajve - ABC News

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin e tij në rrugën “Agim Ramadani”. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Aksidentohet Ermal Fjezullahu, këngëtari tregon si është gjendja e tij dhe e familjarëve

para 4 muajve - Shekulli

Këngëtari i dashur për publikun Ermal Fejzullahu ditën e sotme është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

E FUNDIT/ Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

FOTO/ Aksidentohet me ‘Range Rover’ këngëtari Ermal Fejzullahu, në makinë ishte edhe me familjarë

para 4 muajve - Java News

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë teksa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar....

Ermal Fejzullahu bën aksident me makinën e tij luksoze, ja si është gjendja e tij…

para 4 muajve - Standard

Ditën e sotme këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja...

Aksidentohet këngëtari shqiptar, makina “Range Rover” përplaset me shtyllën (FOTO+DETAJE)

para 4 muajve - in7

Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë. Ishte ‘Prive’ ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ‘Range Rover’...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit. Policia e Kosovës jep detaje

para 4 muajve - LajmiFundit

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me dije mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij

para 4 muajve - Indeks online

Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para 4 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan lajmi.net. Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net, Bajram Krsaniqi, zyrtar për informim në Policinë...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para 4 muajve - LajmiFundit

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me dije mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit

para 4 muajve - Infokusi

Ermal Fejzullahu ka reaguar pas aksidentit që kishte para pak orësh. Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Para pak minutace vet Ermali...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, policia jep detaje

para 4 muajve - Lajmi.net

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë, shkruan lajmi.net. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale....

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

para 4 muajve - Shprehja

loading... Këngëtari Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku te Mensa e Studentëve në Prishtinë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar...

Policia jep detaje rreth aksidentit të gruas së Ermal Fejzullahut

para 4 muajve - Indeks online

Sot në orët e paditës ka pësuar një vet-aksident bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Aksidentin ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” te konviktet në Prishtinë, ku në të ishte e përfshirë...

Ermal Fejzullahu pësoi aksident trafiku në Prishtinë, policia jep detaje

para 4 muajve - Sinjali

Mediat kanë publikuar fotografi nga vetaksidenti që ka shkaktuar në kryeqytet, këngëtari i njohur kosovar Ermal Fejzullahu. Sipas pamjeve të publikuara, shihet që vetura e tij e tipit ‘Range Rover’, ka...

Ermal Fejzullahu bën aksident me veturë

para 4 muajve - Klan Kosova

Gjatë pasdites së sotme, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Lexues për klankosova.tv dërguan fotografi në të cilat shihet se këngëtari nuk është...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu

para 4 muajve - Koha.mk

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Flet Ermal Fejzullahu për GazetaBlic pas aksidentit te Mensa e Studentëve

para 4 muajve - GazetaBlic

GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, policia jep detaje

para 4 muajve - Lajm

Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë’ Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale. Këtë e ka konfirmuar...

Aksidentohet në qendër të Prishtinës, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

para 4 muajve - Indeks online

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline...

Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari. Në fotografi...

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

para 4 muajve - GazetaBlic

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Ermal Fejzullahu aksidentohet në qendër të Prishtinës

para 4 muajve - Indeks online

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit

para 4 muajve - Bota Press

Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Para pak minutace vet Ermali përmes një videoje në Instagram ka folur pas aksidentit dhe tregoi...

Lajmi fundit: Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO)

para 4 muajve - Tetova1

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura...

Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

para 4 muajve - Infokusi

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari.Në fotografi...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

para 4 muajve - Periskopi

Ermal Fejzullahu ka reaguar pas aksidentit që kishte para pak orësh. Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan lajmi.net. Këtë e ka...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu

para 4 muajve - Pa censure

Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi....

Rita Ora zgjedh Kosovën teksa luan ‘kuiz’ para miliona ndjekësve

para 4 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, asnjëherë nuk e ka fshehur prejardhjen nga vjen, shkruan lajmi.net. Artistja vazhdimisht flet me krenari për vendlindjen, ndërsa shumë herë ka deklaruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK