http://kariera.mk

Enca: Shtrati im akoma vetëm

para 3 dite - Telegrafi

Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal...

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

para 3 dite - Shprehja

loading... Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin...

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

para 3 dite - Lajmi.net

Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte...

Habit Enca: Shtrati im akoma vetëm

para 3 dite - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, këto ditë ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj në Instagram. E veshur me fustan të zi dhe gjoksin në plan...

"Shtrati im akoma vetëm", Enca e vetmuar provokon ndjekësit (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

Enca nëse diçka di të bëjë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i ka bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Enca e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 3 dite - Arbresh

Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal...

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

para 3 dite - Periskopi

Beatrix provokoi me fustanin e bardhë. Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan...

Enca Haxhia po ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 3 dite - GazetaBlic

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Encës mezi po ia mban fustani

para 4 dite - Iliria News

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe sot njërin prej aseteve të saj kryesore Këngëtarja krenohet me gjoksin e saj gjigant dhe atë e ekspozon pothuajse në të gjitha fotot në Instagram. Edhe sonte nuk...

Enca ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 4 dite - Indeks online

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Enca ndihet e vetmuar: Shtrati jem akoma vetëm

para 4 dite - Indeks online

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Encës mezi po ia mban fustani

para 4 dite - Tetova Sot

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe sot njërin prej aseteve të saj kryesore Këngëtarja krenohet me gjoksin e saj gjigant dhe atë e ekspozon pothuajse në të gjitha fotot në Instagram. Edhe sonte nuk...

Enca ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 4 dite - Infokusi

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Encës mezi po ia mban fustani

para 4 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 22/05/2020 20:42 Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe sot njërin prej aseteve të saj kryesore Këngëtarja krenohet me gjoksin e saj gjigant dhe atë e ekspozon pothuajse në të gjitha...

Enca ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 4 dite - News33

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Enca ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

para 4 dite - Arbresh

Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja...

Enca ndan imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit të ri

para 4 dite - Lajmi.net

Enca Haxhia këto ditë ka realizuar xhirimet e videoklipit të ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejt, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, të cilën...

Enca ndan imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit të ri

para 4 dite - Infokusi

Enca Haxhia po finalizon videoklipin e ri. Enca Haxhia këto ditë ka realizuar xhirimet e videoklipit të ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejt, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ka...

Pa reçipeta veshur? Këngëtarja shqiptare “dogji” rrjetin me pozën e nxehtë (FOTO)

para 5 dite - Gazeta Shqip

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, duket se nuk e ka në mend që të ndalë pozat provokative. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar deri në detaje dhe...

Beatrix Ramosaj pozon atraktive, duket se nuk ka veshur fare reçipeta

para 5 dite - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj nuk po i ndal pozat provokative, shkruan lajmi.net. Ajo e ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar deri në detaje dhe pavarësisht...

Pa reçipeta veshur? Këngëtarja shqiptare “dogji” rrjetin me pozën e nxehtë

para 5 dite - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, duket se nuk e ka në mend që të ndalë pozat provokative. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar deri në detaje dhe...

Beatrix Ramosaj pozon atraktive, nuk vesh fare reçipeta

para 5 dite - Ekonomia Online

Beatrix Ramosaj duket seksi në foton e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj nuk po i ndal pozat provokative. Ajo e ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar...

Enca për veten: “Ç’është ky yll?!”

para një jave - Top Channel

Enca është një nga këngëtaret më seksi shqiptare, e për këtë ajo është e vetdijshme. Bukuroshja e hitit “AMOR” duket se e ka shijuar në maksimum ditën e parë të lirimit të masave ndaj pandemisë së Covid-19...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK