http://kariera.mk

Këngëtarja Olta Boka shtatzënë me djalin e ish-deputetit, do bëhet nënë për herë të parë

para 4 muajve - Panorama

Këngëtarja Olta Boka raportohet se është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e saj Iv. Sipas burimeve për Iconstyle, Olta është shtatzënë dhe do të bëhet nënë së shpejti. Burimet shtuan se barku...

Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

para 4 muajve - Sinjali

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit shqiptar, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj....

Olta Boka shtatzënë për herë të parë

para 4 muajve - NOA

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e...

Olta Boka së shpejti nënë për herë të parë?! Ja dyshimet e para

para 4 muajve - Standard

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Burimet për...

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

para 4 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e...

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar...

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë

para 4 muajve - Gazeta Express

Yjet Gazeta Express 23/05/2020 9:44 Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit...

Vit i mbarë për show bizin shqiptar: Edhe këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë!

para 4 muajve - Lexo

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të...

Vit i mbarë për show bizin shqiptar: Edhe Olta Boka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë!

para 4 muajve - Lexo

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të...

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

para 4 muajve - Almakos

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e...

Olta Boka është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të...

Olta Boka shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me djalin e ish-deputetit

para 4 muajve - Shekulli

Olta Boka është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën private dhe rrallë e kemi dëgjuar të flasë për lidhjen e saj të dashurisë. Pak kohë më parë këngëtarja konfirmoi lidhjen me djalin e ish-deputetit...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

para 4 muajve - News33

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të...

Olta Gixhari thotë se nuk e ka mësuar ende gjininë e fëmijës

para 4 muajve - Telegrafi

Kohëve të fundit është njoftuar se aktorja e njohur, Olta Gixhari, është në pritje të fëmijës së parë. Një gjë e tillë u bë e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ajo pozoi së bashku me të dashurin...

Olta Gixhari e zbulon gjininë e foshnjës

para 4 muajve - Infokusi

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Olta Gixhari thotë se nuk e ka mësuar ende gjininë e fëmijës

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kohëve të fundit është njoftuar se aktorja e njohur, Olta Gixhari, është në pritje të fëmijës së parë. Një gjë e tillë u bë e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ajo pozoi së bashku me të dashurin...

Olta Gixhari flet për shtatzëninë dhe gjininë e bebit

para 4 muajve - Epoka e Re

Olta Gixhari pak ditë më parë konfirmoi lajmin e bukur se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë. Aktorja postoi një foto nga pushimet e vitit të kaluar ku shfaqej me partnerin, të cilit ia kishte mbuluar...

Olta Gixhari në pritje të një djali? Aktorja zbulon të vërtetën

para 4 muajve - Shekulli

Pak ditë më parë aktorja Olta Gixhari zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo publikoi në rrjete sociale një foto të saj dhe partnerit të shtrirë në breg të detit dhe foton e shoqëroi me shkrimin: “Mami...

Olta Gixhari flet për shtatzëninë dhe gjininë e bebit

para 4 muajve - Lexo

Olta Gixhari pak ditë më parë konfirmoi lajmin e bukur se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë. Aktorja postoi një foto nga pushimet e vitit të kaluar ku shfaqej me partnerin, të cilit ia kishte mbuluar...

“Vazhdoj të bëj seksin nëpër…”, Olta Gixhari ka dy fjalë për fansat: Vdiqa po ma kërkojnë të gjithë (FOTO)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Vetëm pak ditë më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari, zbuloi se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë dje, Olta postoi një foto të saj ku falenderoi të gjithë fansat që e kanë uruar...

Olta Gixhari pret të bëhet nënë për herë të parë, kjo është gjinia e foshnjës

para 4 muajve - OraInfo

Olta Gixhari e zbulon gjininë e foshnjës. Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit,...

Olta Gixhari flet për gjininë e bebes

para 4 muajve - Lajmi.net

Olta Gixhari gjatë javës së kaluar kishte konfirmuar se është shtatzënë, dhe në media u spekulua shumë për gjininë e bebes, shkruan lajmi.net. Mirëpo, ajo gjatë ditës së djeshme me një postim të bërë në...

“Vazhdoj të bëj seksin nëpër…”, Olta Gixhari ka dy fjalë për fansat

para 4 muajve - Infokusi

Vetëm pak ditë më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari, zbuloi se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë dje, Olta postoi një foto të saj ku falenderoi të gjithë fansat që e kanë uruar...

Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari shfaqet në super formë

para 4 muajve - Lajme.al

Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta me anë të një fotoje, ku shfaqej me partnerin e saj dhe shkruante:...

Olta Gixhari flet për herë të parë për gjininë e bebit që po pret

para 4 muajve - Syri

U shkruajt gjatë në mediat rozë për pritjen e ëmbël të aktorës së njohur Olta Gixhari. Me një foto ku ajo shfaqej me partnerin e saj të cilit ja kishte mbuluar fytyrën dhe duke e puthur dhe përqafuar ajo...

“Unë vazhdoj e bëj seksin…”: Olta Gixhari zbulon gjininë e bebes

para 4 muajve - ABC News

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e pritjes së ëmbël aktorja e konfirmoi pak ditë më parë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku krahas saj bën me dije se foshnja...

Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit

para 4 muajve - NOA

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. Ajo e...

“Unë vazhdoj e bëj seksin…”: Olta Gixhari zbulon gjinën e bebes

para 4 muajve - ABC News

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e pritjes së ëmbël aktorja e konfirmoi pak ditë më parë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku krahas saj bën me dije se foshnja...

Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari shfaqet në superformë

para 4 muajve - Syri

Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta me anë të një fotoje, ku shfaqej me partnerin e saj dhe shkruante:...

Një mama sexy si Olta Gixhari…

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta me anë të një fotoje, ku shfaqej me partnerin e saj dhe shkruante:...

“Unë vazhdoj të bëj seksin, nuk heq dorë”/ Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit

para 4 muajve - Standard

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, aktorja: Vazhdoj bëj seksin…

para 4 muajve - BalkanWeb

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Lajm i bukur: Aktorja Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit

para 4 muajve - Lexo

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Aktorja Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit

para 4 muajve - Lexo

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Shtatzënia e ka zbukuruar, kaq joshëse po duket Olta Gixhari

para 4 muajve - OraInfo

Është ndër aktoret me të dashura shqiptare. Olta Gixhari ka pak ditë që konfirmoi shtatzëninë, ndërsa pret e emocionuar të bëhet nënë. Lajmin e konfirmoi përmes një fotografie, ku shfaqej në momente romantike...

Nuri i shtatzënisë, Olta Gixhari joshëse në foton e fundit

para 4 muajve - Shprehja

loading... Olta Gixhari ka pak ditë që konfirmoi shtatzëninë, ndërsa pret e emocionuar të bëhet nënë, shkruan lajmi.net. Lajmin e konfirmoi përmes një fotografie, ku shfaqej në momente romantike me bashkëshortin...

Nuri i shtatzënisë, Olta Gixhari joshëse në foton e fundit

para 4 muajve - Lajmi.net

Olta Gixhari ka pak ditë që konfirmoi shtatzëninë, ndërsa pret e emocionuar të bëhet nënë, shkruan lajmi.net. Lajmin e konfirmoi përmes një fotografie, ku shfaqej në momente romantike me bashkëshortin...

Shtatzënia e ka zbukuruar, kaq joshëse po duket Olta Gixhari

para 4 muajve - Infokusi

Është ndër aktoret me të dashura shqiptare. Olta Gixhari ka pak ditë që konfirmoi shtatzëninë, ndërsa pret e emocionuar të bëhet nënë. Lajmin e konfirmoi përmes një fotografie, ku shfaqej në momente romantike...

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, aktorja: Vazhdoj bëj seksin…

para 4 muajve - Almakos

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit...

Nënë për herë të parë, Olta Gixhari shkëlqen nga nuri i pritjes së ëmbël (FOTO)

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e pritjes së ëmbël e ka zbuluar vetë ajo, ku është shprehur e emocionuar. Pak ditë më parë ajo postoi një foto ku...

Nuri i shtatzanisë, Olta publikon foton e parë pas lajmit dhe duket kaq bukur (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Aktorja bukuroshe shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël dhe po pret plot emocion të bëhet nënë. Lajmin e konfirmoi vetë Olta pak ditë më parë duke postuar një foto nga pushimet e vitit të kaluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK