http://kariera.mk

Bashkë me iPhone 12, nuk do të vijnë kufjet e mbushësi

para 2 jave - Medial

Kjo, sipas analistit ndërkombëtar për siguri të smartfonëve, Ming-Chi Kuo, i cili shkroi një hulumtim të ri, në të cilin ceket se mbushësi dhe kufjet mund të mos jenë të përfshira në gjeneratën e re të...

Bashkë me iPhone 12, nuk do të vijnë kufjet e mbushësi

para 2 jave - Lajmi.net

Kjo, sipas analistit ndërkombëtar për siguri të smartfonëve, Ming-Chi Kuo, i cili shkroi një hulumtim të ri, në të cilin ceket se mbushësi dhe kufjet mund të mos jenë të përfshira në gjeneratën e re të...

iPhone 12 nuk do vijë me karikues dhe kufje, duhet t’i blini vetë

para 2 jave - Arbresh

Apple mund të mos përfshijë një karikues ose kufje në modelin iPhone 2020, përfshirë iPhone 12, nëse parashikimi i një analisti është i saktë. Aktualisht, të gjitha modelet iPhone vijnë me një karikues...

Lëvizja e fundit e Apple do të acarojë përdoruesit

para 2 jave - Medial

Në kutinë e iPhone që këtij viti nuk keni për të gjetur shumë aksesorë me përjashtim të vetë telefonit. Analisti i mirënjohur dhe i besueshëm i Apple Ming Chi-Kuo pretendon se modelet e 2020-ës së iPhone...

Lëvizja e fundit e Apple do të acarojë përdoruesit

para 2 jave - Gazeta.mk

Në kutinë e iPhone që këtij viti nuk keni për të gjetur shumë aksesorë me përjashtim të vetë telefonit. Analisti i mirënjohur dhe i besueshëm i Apple Ming Chi-Kuo pretendon se modelet e 2020-ës së iPhone...

iPhone 12 vjen me një mbushës të shpejtë 20W

para 2 jave - Zeri

Sipas një rrjedhje të kohëve të fundit, gjenerata e ardhshme e iPhone do të përfshijë një mbushës të fuqishëm. Apple do të ofrojë iPhone-et e tij të ardhshëm me një mbushës të shpejtë USB 20W, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK