http://kariera.mk

Aktori shqiptar i thotë ‘mirëupafshim’ koronavirusit

para 6 dite - Sharri

Disa ditë më parë, Florjan Binaj ndau lajmin se kishte rezultuar pozitiv me Covid. Pavarësisht përgjigjes së testit, aktori i humorit u shpreh se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë...

Fjalët e para të Flor Binaj, pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi

para 6 dite - Ina

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj, pas dy javësh izolim pasi rezultoi pozitiv nga koronavirusi, është shëruar. Këtë fakt e ka mësuar pasi nga tamponi i dytë të cilit iu nënshtrua ditën e djeshme,...

Aktori shqiptar i thotë ‘mirëupafshim’ koronavirusit

para 6 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 29/06/2020 12:49 Disa ditë më parë, Florjan Binaj ndau lajmin se kishte rezultuar pozitiv me Covid. Pavarësisht përgjigjes së testit, aktori i humorit u shpreh se nuk kishte asnjë simptomë...

Polici i “Portokallisë” është shëruar plotësisht nga coronavirus-i

para 6 dite - Insajderi

Gati dy javë më parë, aktori Florjan Binaj i njohur si polici i “Portokallisë”, dha lajmin se kishte kontraktuar virusin COVID-19. Kurse sot me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai njofton...

Fjalët e para të Flor Binaj, pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi

para 6 dite - NOA

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj, pas dy javësh izolim pasi rezultoi pozitiv nga koronavirusi, është shëruar. Këtë fakt e ka mësuar pasi nga tamponi i dytë të cilit iu nënshtrua ditën e djeshme,...

Aktori i humorit, Florjan Binaj bën tamponin e dytë për koronavirus, del rezultati

para 6 dite - Koha Jone

Florjan Binaj fiton betejën me koronavirusin! Prej disa ditësh ai ka qenë në izolim total për shkak të infektimit me Covid-19. Së fundmi ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ. Këtë lajm...

Florjan Binaj jep lajmin e mirë: Covidi më la

para 7 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 12:16 Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, duket se ia ka dalë të mposhtë Koronavirusin. Ai ka treguar përmes një postimi në ‘Instastory’ se më në fund Covidi e...

Aktori shqiptar, Florjan Binaj shërohet nga COVID-19

para 7 dite - Telegrafi

Pandemia coronavirus së fundmi ka arritur të prekë edhe aktorin e njohur shqiptar, Florjan Binaj. Një gjë të tillë e kishte bërë të ditur vetë ai, ndërsa kishte theksuar se ka ndërmarrë masa për parandalimin...

Rezultoi pozitiv me COVID-19 pak ditë më parë/ Aktori i humorit: Më në fund, Covidi më la

para 6 dite - BalkanWeb

Aktori i humorit Florjan Binaj tregoi disa ditë më parë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, ndërsa shtoi se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ndërsa së fundmi,...

Aktori shqiptar, Florjan Binaj shërohet nga COVID-19

para 6 dite - Mapo

Para disa ditësh aktori i njohur, Florjan Binaj ka treguar se është infektuar me Covid-19. Ndërkaq, gjatë ditës së sotme (e hënë), Florjani ka dhënë një lajm mjaft të mirë për të gjithë ndjekësit e tij....

U infektua me COVID-19, shërohet Florjan Binaj

para 6 dite - Albeu

Aktori shqiptar Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori në nj postim në rrjetin e tij social “Instagram” “Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë...

Ishte infektuar me COVID, Florjan Binaj bën tamponin e dytë, ja rezultati (Foto)

para 6 dite - Shekulli

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Florian Binaj, disa ditë më parë rezultoi pozitiv me koronavirus, i cili e kishte detyruar të qëndronte në izolim. Pas më shumë se 1 jave izolim, aktori ka bërë tamponin...

U infektua nga koronavirusi dhe u vetëizolua, Florian Binaj tregon çfarë po ndodh me të tani. Përgjigja e tamponit i del…

para 7 dite - Panorama

Florian Binaj “shpëton” nga koronavirusi. Pak ditë pasi dha vetë lajmin se ishte infektuar me Covid-19 dhe ishte vetëkarantinuar, aktori i humorit ka shkruar në rrjetet sociale lajmin se tashmë ai e ka...

U infektua me COVID-19, shërohet aktori i humorit

para 7 dite - ABC News

Aktori Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori në nj postim në rrjetin e tij social “Instagram” “Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq...

Aktori shqiptar jep lajmin e mirë, shërohet nga COVID-19

para 7 dite - GazetaBlic

Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në dekadën e fundit, Florjani si çdo herë tjetër ishte në humor shumë të mirë. Pas izolimit në shtëpi për disa ditë, aktori tani bën të ditur përmes një...

Flor Binaj shërohet nga koronavirusi, tamponi i dytë e nxjerr negativ

para 7 dite - NOA

Aktori i humorit Florian Binaj, nuk është më i prekur me koronavirus, pasi është shëruar. Nga tamponi i bërë ditën e djeshme, i dyti për të, ka rezultuar negativ ndaj virusit. Prej dy javësh aktori i njohur...

para 7 dite - Ora news

Florjan Binaj fiton betejn me koronavirusin! Prej disa ditësh ai ka qenë në izolim total për shkak të infektimit me Covid-19. Së fundmi ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ. Këtë lajm...

“Më në fund”, Florjan Binaj jep lajmin e mirë: Covid më la (FOTO)

para 7 dite - Gazeta Shqip

Rreth dy javë më parë, aktori i njohur i “Portokallisë”, Florjan Binaj njoftoi se kishte dalë pozitiv me koronavirus. Por ditën e sotme ai ka dhënë lajmin e mirë. Përmes një postimi në “Instastory”, Flori...

Aktori shqiptar, Florjan Binaj shërohet nga COVID-19

para 7 dite - RTK

Pandemia coronavirus së fundmi ka arritur të prekë edhe aktorin e njohur shqiptar, Florjan Binaj. Ndërkaq, gjatë ditës së sotme (e hënë), Florjani ka dhënë një lajm mjaft të mirë për të gjithë ndjekësit...

Aktori shqiptar jep lajmin e madh, jep lajmin e mirë, shërohet nga COVID-19

para 7 dite - GazetaBlic

Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në dekadën e fundit, Florjani si çdo herë tjetër ishte në humor shumë të mirë. Pas izolimit në shtëpi për disa ditë, aktori tani bën të ditur përmes një...

Aktori shqiptar jep lajmin e mirë, pasi ishte infektuar me koronavirus

para 7 dite - OraInfo

Florjan Binaj jep lajmin e mirë, aktori shërohet nga COVID-19. Florjan Binaj para pak javëve kishte konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për COVID-19. Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në...

Aktori shqiptar shërohet nga koronavirusi

para 7 dite - Sinjali

Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në dekadën e fundit, Florjani si çdo herë tjetër ishte në humor shumë të mirë. Pas izolimit në shtëpi për disa ditë, aktori tani bën të ditur përmes një...

Florjan Binaj jep lajmin e mirë, aktori shërohet nga COVID-19

para 7 dite - Lajmi.net

Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në dekadën e fundit, Florjani si çdo herë tjetër ishte në humor shumë të mirë, shkruan lajmi.net. Pas izolimit në shtëpi për disa ditë, aktori tani bën...

Florjan Binaj ndan me ndjekësit e tij lajmin e mirë: Më në fund Covidi më la...

para 7 dite - Syri

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19. Flori e konfirmoi vetë këtë lajm, duke treguar se gjendja e tij shëndetësore paraqitet mjaft e mirë dhe ai...

Florjan Binaj jep lajmin e mirë: “Më në fund, Covidi më la!”

para 7 dite - Standard

Disa ditë më parë, Florjan Binaj ndau lajmin se kishte rezultuar pozitiv me Covid. Pavarësisht përgjigjes së testit, aktori i humorit u shpreh se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë...

U infektua me COVID-19, shërohet “Edi Rama”. Tamponi i fundit rezulton negativ

para 7 dite - Gazeta Tema

Aktori Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Aai ka bërë ditën e djeshme tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ. Aktori i ‘Portokallisë’ prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv...

U infektua me COVID-19, shërohet Florjan Binaj

para 6 dite - Tetova Sot

Aktori shqiptar Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori në nj postim në rrjetin e tij social “Instagram” “Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë...

Pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi! Reagon për herë të parë Florjan Binaj

para 6 dite - Lajme.al

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj, pas dy javësh izolim pasi rezultoi pozitiv nga koronavirusi, është shëruar. Këtë fakt e ka mësuar pasi nga tamponi i dytë të cilit iu nënshtrua ditën e djeshme,...

U infektua me COVID-19 pak ditë më parë, Florjan Binaj jep lajmin e mirë: Më në fund, më la

para 6 dite - Java News

Aktori i humorit Florjan Binaj tregoi disa ditë më parë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, ndërsa shtoi se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ndërsa së fundmi,...

Florian Binaj tha se u shërua nga koronavirusi, avokati i njohur hedh dyshimet e forta: A ka qenë i infektuar?

para 6 dite - Lajme.al

Aktori i njohur i humorit, Florian Binaj është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në Instastory. Pas reagimit, avokati Altin Goxhaj ka ngritur një dyshim të fortë. Ai...

I infektuar me COVID-19, Florjan Binaj bën tamponin e radhës dhe ja rezultati!

para 7 dite - Lexo

Florian Binaj e ka fituar betejën me COVID-19. Aktori i njohur i “Portokalli” ka bërë së fundi tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ, mëson Dosja.al. Në datën 18 qershor u mësua se Flori kishte rezultuar...

U infektua me koronavirus disa ditë më parë, Flor Binaj jep lajmin e madh: Covidi më la…

para 7 dite - LajmiFundit

Disa ditë më parë, Florjan Binaj ndau lajmin se kishte rezultuar pozitiv me Covid. Pavarësisht përgjigjes së testit, aktori i humorit u shpreh se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë...

Rezultoi pozitiv me COVID-19 pak ditë më parë/ Aktori i humorit: Më në fund, Covidi më la

para 7 dite - Almakos

Aktori i humorit Florjan Binaj tregoi disa ditë më parë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, ndërsa shtoi se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ndodhej në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ndërsa së fundmi,...

Nuk mori asnjë ilaç kundër koronavirusit! Shërohet aktori Florian Binaj

para 7 dite - Lajme.al

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19. Mësohet se ditën e djshme ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ. data-full-width-responsive="true">...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK