http://kariera.mk

Tentoi të priste damarët, Megi rrëfen dramën e fëmijërisë: Më godisnin në bark

para 6 dite - NOA

Megi e “She’s on Top” rrëfeu se në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizimit, aq sa arriti deri në pikën që të priste damarët dhe t’i jepte fund jetës. E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi vijoji...

Tentoi të priste damarët, Megi rrëfen dramën e fëmijërisë: Më godisnin në bark…

para 6 dite - Java News

Megi e “She’s on Top” rrëfeu se në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizimit, aq sa arriti deri në pikën që të priste damarët dhe t’i jepte fund jetës. E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi vijoji...

Tentoi të priste damarët, Megi e “She’s On Top” rrëfen dramën e fëmijërisë: Më godisnin në bark!

para 6 dite - Top Channel

Megi e “She’s on Top” rrëfeu se në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizimit, aq sa arriti deri në pikën që të priste damarët dhe t’i jepte fund jetës. E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi vijoji...

E tallnin se kishte mamin pastruese, mes lotësh modelja e “She’s on Top”: Sot mami është bërë shefe kuzhine!

para 6 dite - Top Channel

Në rubrikën “She’s on Top”, Xhoana, njëra nga konkurentet, rrëfeu se në moshën e adoleshencës miqtë e kishin bullizuar, tallur e dhunuar, pasi e ëma i punonte sanitare. E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta...

“Më tallnin se mami punonte pastruese”, përlotet modelja shqiptare: Më prenë flokët dhe…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Modelja e “She’s on Top” në Top Channel, Xhona, rrëfeu se si është bullizuar në adoleshencë nga bashkëmoshatarët, pasi nëna e saj punonte si sanitare. Mes lotësh, modelja shqiptare tregoi është torturuar...

“Më tallnin se mami më punonte pastruese”, konkurrentja e ‘Top Channel’ i përlot të gjithë me historinë e dhimbshme të jetës së saj

para 6 dite - Lajme.al

Xhoana është një nga vajzat konkurrente të programit “She’s on Top”. Në puntatën e djeshme modelja bukuroshe rrëfeu se është bullizuar nga bashkëmoshatarët, pasi mamaja e saj punonte sanitare. Xhoana tregoi...

“Më tallnin e më prenë flokët”, historia e trishtë e bukuroshes të “She’s on Top”

para një jave - NOA

Xhoana është një nga vajzat konkurrente të programit “She’s on Top”. Në puntatën e sotme modelja bukuroshe rrëfeu se është bullizuar nga bashkëmoshatarët, pasi mamaja e saj punonte sanitare. Xhoana tregoi...

"Më tallnin e më prenë flokët", historia e trishtë e bukuroshes të "She's on Top" (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Xhoana është një nga vajzat konkurrente të programit “She’s on Top”. Në puntatën e sotme modelja bukuroshe rrëfeu se është bullizuar nga bashkëmoshatarët, pasi mamaja e saj punonte sanitare. Xhoana tregoi...

Ja si i preva damarët! Modelja në “She’s On Top” ndan historinë e dhimbshme

para një jave - Top Channel

Sot në rubrikën “She’s On Top” në “E diell” u fol për bullzmin, temë që preku veçanërisht dy konkurrente, të cilat ndanë edhe eksperiencat e tyre personale. Pas Xhoanës, ishte Megi Hasanaj modelja tjetër...

Konkurrentja e “She’s on Top” rrëfen mes lotësh dramën e jetës. Më kanë…

para një jave - Top Channel

Mosha e adoleshencës është një moshë delikate, për faktin se shumë persona bullizohen nga bashkëmoshatarët e tyre. Xhoana, njëra nga vajzat e “She’s on Top”, rrëfeu se është bullizuar nga bashkëmoshatarët,...

‘Më tallnin se mami punonte pastruese’, historia e Xhoanës që përloti publikun: Më prenë flokët dhe përplasën në baltë

para një jave - LajmiFundit

Xhoana është një nga vajzat konkurrente të programit “She’s on Top”. Në puntatën e sotme modelja bukuroshe rrëfeu se është bullizuar nga bashkëmoshatarët, pasi mamaja e saj punonte sanitare. Xhoana tregoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK