http://kariera.mk

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

para një jave - NOA

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - Tetova Sot

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurt të shkoni në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 13:54 Edhe nëse pikat tona preferuara të notit janë rihapur, është ende e rëndësishme të mbani në mend disa gjëra për të mbajtur veten të sigurt nga COVID-19. Sipas CDC...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - News33

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurtë të shkoni në plazh dhe pishina këtë verë

para një jave - Tetova1

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - Gazeta.mk

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - Telegrafi

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në karantinë, është e natyrshme që ne dëshirojmë të dalim dhe të argëtohemi! Edhe...

A është e sigurt të shkoni në pishina dhe plazhe këtë verë

para një jave - Pa censure

Edhe nëse pikat tona preferuara të notit janë rihapur, është ende e rëndësishme të mbani në mend disa gjëra për të mbajtur veten të sigurt nga COVID-19. Sipas CDC, aktualisht nuk ka asnjë provë që virusi...

Më në fund dikush zbuloi trukun që do t’ua lehtësojë jetën këtë verë

para 2 jave - LajmiFundit

Me stinën e verës vjen edhe rritja e përdorimit të ujit në mënyra nga më të ndryshmet. Një nga problemet më të mëdha tek të gjithë është ujitja e luleve, kopshtit apo mbushja e pishinës. Zakonisht sforcohemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK