http://kariera.mk

Nuk është paranojë, por është Kida pa jelek

para 6 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 30/06/2020 1:11 Kida ka paralajmëruar një rikthim në duet me Mozzik më 3 korrik, pesë vite pas këngës së tyre hit “Premtimet” E pak para se kjo këngë të publikohet për publikun kosovar,...

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

para 6 dite - Shprehja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, përveç punës për këngë të reja po përpiqet që të rri sa më afër fansave të saj edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Kohët e fundit madje jemi mësuar...

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

para 6 dite - Medial

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, përveç punës për këngë të reja po përpiqet që të rri sa më afër fansave të saj edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Kohët e fundit madje jemi mësuar...

Kida, e veçantë në setin e ri fotografik

para 6 dite - Telegrafi

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik, Kida, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar në karrierën e saj profesionale. Ajo tashmë edhe pak ditë publikon projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Mozzik,...

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

para 6 dite - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, përveç punës për këngë të reja po përpiqet që të rri sa më afër fansave të saj edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Kohët e fundit madje jemi mësuar...

Kida pa jelek: Nuk është paranojë

para 6 dite - Epoka e Re

Kida ka paralajmëruar një rikthim në duet me Mozzik më 3 korrik, pesë vite pas këngës së tyre hit “Premtimet” E pak para se kjo këngë të publikohet për publikun kosovar, Kida ka vazhduar me postimin e...

Nuk është paranojë, por është Kida pa jelek

para 6 dite - News33

Kida ka paralajmëruar një rikthim në duet me Mozzik më 3 korrik, pesë vite pas këngës së tyre hit “Premtimet” E pak para se kjo këngë të publikohet për publikun kosovar, Kida ka vazhduar me postimin e...

Mozzik i gëzohet suksesit të këngës së re “Madonna”

para 6 dite - Telegrafi

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, i është gëzuar suksesit të këngës së tij të re të titulluar “Madonna”. Ky projekt, i cili u lansua javën e kaluar, për vetëm pak ditë ka arritur të grumbullojë shifra...

Nuk është paranojë, Kida del pa sytjena

para 6 dite - Syri

Kida po xhiron klipin e ri. E nga atje, këngëtarja kosovare po publikon foto e video nga prapaskenat, por, këto të fundit ishin të ‘forta’, shkruan Syri Kosova. Kida shihet se është e veshur me të shkurta,...

“Ferrari” i Dhurata Dorës thyen rekord, mbi 1 milion klikime vetëm në 24 orë

para 6 dite - ABC News

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja i është rikthyer skenës...

Kida lë pa mend me imazhe të nxehta pa sytjena

para 6 dite - Infokusi

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik Kida, është këngëtare e njohur dhe e veçuar për zhanrin e saj. Që kur nisi karrierën, ajo arriti të sjellë këngë solo e bashkëpunime të cilat menjëherë shndërrohen...

Kida fotografohet pa riçipeta, do t’iu ‘shashtirsë’ me këtë pamje

para 7 dite - OraInfo

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo. Kida ka shumë fansa për të cilët...

Edhe Kida pozon pa reçipeta

para 7 dite - GazetaBlic

Kida, ka publikuar fotografi provokative. Në Instagramin e saj, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit këto imazhe, shkruan portali GazetaBlic. Me mbishkrimin që i ka bërë postimit supozohet se Orhidea ka ndarë...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para 7 dite - RTK

Dua Lipa ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën ‘IDGAF’. Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para 7 dite - GazetaBlic

Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1 miliardë dëgjimeve...

Dua Lipa thyen një tjetër rekord

para 7 dite - Epoka e Re

Dua Lipa është një ndër këngëtaret shqiptare me një sukses të jashtëzakonshëm ndërkombëtar. Bukuroshja nga Kosova numëron disa hite, që e kanë bërë atë të pëlqehet nga të gjithë. Së fundmi, bukuroshja...

“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

para një jave - Gazeta.mk

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe pa dyshim më të suksesshme në show bizin shqiptar. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila numëron dhjetëra hite. E, padyshim edhe projekti i fundit muzikor...

Dhurata Dora shfaqet tërheqëse, teksa falënderon fansat për një milion klikime në këngën e re

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka arritur të thyej rekorde të njëpasnjëshme përmes projekteve muzikore. Pothuajse secila këngë e saj e fundit ka arritur të dëgjohet edhe jashtë kufijve shqiptarë,...

Noizy largohet nga Shqipëria?

para një jave - Gazeta.mk

Noizy konfirmon largimin nga vendlindja. Noizy është duke shënuar sukses të madh me bashkëpunimin e tij të fundit me Gzuz dhe Dutchavelli, kënga ‘All dem talk’ ka arritur mbi tre milionë klikime në Youtube....

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para një jave - Aktuale

Dua Lipa ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën ‘IDGAF’. Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga...

“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

para një jave - Aktuale

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe pa dyshim më të suksesshme në show bizin shqiptar. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila numëron dhjetëra hite. E, padyshim edhe projekti i fundit muzikor...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para një jave - Lajmi.net

Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’, shkruan lajmi.net. Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1...

“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

para një jave - GazetaBlic

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe pa dyshim më të suksesshme në show bizin shqiptar. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila numëron dhjetëra hite shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic...

Nuk i nevojiten më shumë 24 orë për të arritur shifrën jubilare të klikimeve, Dhurata Dora falënderon fansat për mbështetjen

para një jave - Lajmi.net

Dhurata Dora i është kthyer skenës muzikore me një super këngë, e cila me të arritur 24 orëshin e parë të publikimit po shënon sukses të madh, shkruan lajmi.net. Kënga ‘Ferarri’ e cila u publikua gjatë...

Noizy largohet nga Shqipëria?

para një jave - Lajmi.net

Noizy është duke shënuar sukses të madh me bashkëpunimin e tij të fundit me Gzuz dhe Dutchavelli, kënga ‘All dem talk’ ka arritur mbi tre milionë klikime në Youtube, shkruan lajmi.net. Mirëpo arritjet...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para një jave - Sharri

Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1 miliardë dëgjimeve...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para një jave - Lajm

Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1 miliardë dëgjimeve...

Dua Lipa ka arritur suksesin e radhës, thyen rekord

para një jave - Albinfo

Është bërë e ditur se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka thyer një rekord të radhës, transmeton albinfo.ch. Kënga e saj të famshme ‘IDGAF’, ka shënuar rekord të ri. Kënga e publikuar vite më parë...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

para një jave - Arbresh

Dua Lipa ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën ‘IDGAF’. Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’. Kënga...

Noizy largohet nga Shqipëria?

para një jave - Arbresh

Noizy konfirmon largimin nga vendlindja. Noizy është duke shënuar sukses të madh me bashkëpunimin e tij të fundit me Gzuz dhe Dutchavelli, kënga ‘All dem talk’ ka arritur mbi tre milionë klikime në Youtube....

4 milionë për dy ditë, Mozzik i gëzohet suksesit të radhës

para një jave - GazetaBlic

Reperi , Mozzik ka arritur sukses me projektin e radhës . ’Madonna’, është kënga  e publikuar dy ditë më parë, shkruan portali GazetaBlic. Sot, Mozzik ka arritur 4 milionë shikime në YouTube. Me një imazh...

“Maddona” e Mozzikut, për dy ditë mbi 4 milionë klikime

para një jave - Infokusi

Ai është një nga reperët më të komentuar dhe më të sukesshëm shqipar. Bëhet fjalë për Mozzik i cili së fundmi për adhuruesit e këngës së tij, lansoi projektin muzikor “Maddona”. Një këngë me ritëm e klip...

Tha se edhe ky vit do të ishte i tij, Mozzik feston suksesin e radhës

para një jave - LajmiFundit

Dy ditë më parë, Mozzik solli projektin e tij më të fundit muzikor të titulluar ‘Madonna’, pjesë e albumit ‘Mozart’. Siç duket ky projekt u kthye menjëherë në hit, dhe ndonëse kanë kaluar vetëm 48 orë...

Sukseset e Dua Lipës s’kanë të ndalur, thyen një tjetër rekord

para një jave - ABC News

Dua Lipa është një ndër këngëtaret shqiptare me një sukses të jashtëzakonshëm ndërkombëtar. Bukuroshja nga Kosova numëron disa hite, që e kanë bërë atë të pëlqehet nga të gjithë. Së fundmi, bukuroshja...

Zemra mal! Dua Lipa thyen një super rekord dhe lë pas të gjitha koleget e saj

para një jave - Lexo

2020 duket të jetë me të vërtetë viti i Dua Lipës, e cila vijon të thyejë rekorde. Pasi lançoi super projektin “Dont’t start now”, që u pasua nga albumi i saj “Future Nostalgia”, 24-vjeçarja tashmë ka...

‘Madonna’ hiti i radhës nga Mozzik, kaq klikime ka arritur brenda 24 orëve

para një jave - Aktuale

Mozzik dje publikoi projektin e ri. ‘Madonna’ titullohet kënga e re e Mozzik, të cilën reperi e publikoi në mesnatën e ditës së premte. Kënga ka marrë menjëherë premisat e një hiti, përveç pëlqimeve të...

‘Madonna’ hiti i radhës nga Mozzik, kaq klikime ka arritur brenda 24 orëve

para një jave - Lajmi.net

‘Madonna’ titullohet kënga e re e Mozzik, të cilën reperi e publikoi në mesnatën e ditës së premte, shkruan lajmi.net. Kënga ka marrë menjëherë premisat e një hiti, përveç pëlqimeve të shumta që ka marrë...

Noizy arrin sukses që ditën e parë, ‘All dem talk’ kap milionin

para një jave - Syri

Noizy publikoi vetëm një ditë më parë këngën e tij të re ‘All dem talk’ dhe që tani ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm. Ky bashkëpunim me Gzuz dhe Dutchavelli ka arritur tashmë 2.2 milionë klikime....

‘Garë’ e fortë mes Mozzik dhe Noizyt

para një jave - Lajmi.net

Mozzik dhe Noizy gjatë ditës së djeshme publikuan projektet e tyre të reja, në të njëjtën kohë, shkruan lajmi.net. Mozzik solli “Madonnën” nga albumi i tij i ri “Mozzart”, kurse Noizy bashkëpunimin ndërkombëtar...

Përballje e e fortë mes Mozzik dhe Noizyt me dy këngët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Mozzik dhe Noizy ditën e djeshme publikuan projektet e tyre të reja, në të njëjtën kohë. Mozzik solli “Madonnën” nga albumi i tij i ri “Mozzart”. Kurse Noizy bashkëpunimin ndërkombëtar me Gzuz dhe Dutchavellin....

1.5 mln shikime në më pak se 24 orë, Mozzik thyen rekord me “Madonna”

para një jave - Top Channel

Mozzik ka publikuar dje këngën e parë të albumit të ri “Mozzart”, të titulluar “Madonna”. Pa u plotësuar 24 orë nga publikimi i tij, videoklipi ka arritur të grumbullojë rreth 1.5 milionë shikime në Youtube,...

Dhurata Dora të shtunën vjen me këngë të re

para një jave - Gazeta.mk

9:56, 25 Qershor 2020 Këngëtarja e njohur kosovare, Dhurata Dora, shumë shpejtë do të publikojë këngën e saj më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga më e re quhet “Kallma” dhe do të publikohet të shtunën....

Fero fillon xhirimet e këngës më të re

para një jave - Syri

Fero është duke punuar prej kohësh me shumë projekte muzikore. Pasi publikoi albumin, ai ka sjellë dhe një sërë projektesh të tjera. Artisti nuk po pushon asnjë moment, pasi edhe tani është drejt finalizimit...

Noizy publikon këngën më të re ‘All dem talk’

para një jave - Syri

Artistët shqiptarë duket se janë të gjithë të angazhuar me projekte muzikore që pritet të bëhen hitet e verës. Noizy nuk ka mbetur prapa tyre dhe sapo ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin...

Mozzik publikon hitin e ri ‘Madonna’

para një jave - Syri

Reperi i njohur Mozzik prej ditësh kishte paralajmëruar për një projekt të ri muzikor. Pas pritjes së mundimshme, fansat tani munden të dëgjojnë këngën më të re të tij, të titulluar “Madonna”. Kënga është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK