http://kariera.mk

Enca paralajmëron projekt të ri muzikor

para 2 jave - Sinjali

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, pritet që shumë shpejt të vijë me një projekt të ri muzikor. Kjo është bërë e ditur nga vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram. Enca postoi një video në të cilën...

Pas suksesit të “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

para 2 jave - Shprehja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi solli këngën “Ku mete” dhe u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net. Tani ajo është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Ishte vetë Enca ajo...

Melinda shfaqet me të pasme gjigante

para 2 jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 30/06/2020 1:45 Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon...

Pas suksesit të “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

para 2 jave - Periskopi

Enca Haxhia po vjen me këngë të re. Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi solli këngën “Ku mete” dhe u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net. Tani ajo është në përgatitje të projektit...

Pas suksesit të “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

para 2 jave - Medial

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi solli këngën “Ku mete” dhe u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net. Tani ajo është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Ishte vetë Enca ajo...

Pas “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

para 2 jave - Telegrafi

“Ku mete” mban titullin një prej realizimeve të fundit të këngëtares së njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia. Ky projekt u lansua në fillim të muajit qershor, ndërsa kënga e radhës duket se do prezantohet...

Pas suksesit të “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

para 2 jave - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi solli këngën “Ku mete” dhe u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net. Tani ajo është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Ishte vetë Enca ajo...

Melinda ekspozon të pasmet bombastike

para 2 jave - Epoka e Re

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë. Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “bombastike” derisa bën foto provokative në një veshje të shkurtër....

Melinda ekspozon të pasmet bombastike

para 2 jave - Epoka e Re

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë. Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “bombastike” derisa bën foto provokative në një veshje të shkurtër....

Enca bën paralajmërimin, kësaj vere do të bëjë namin (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Të gjitha energjitë e mbledhura gjatë karantinës, artistët shqiptarë i kanë shfrytëzuar për të krijuar projekte të reja që po bëjnë namin këtë verë. Pasi na fiksoi me “Ku mete” të cilën vazhdojmë ta bëjmë...

Melinda Ademi vë në pah asetet e formësuara

para 2 jave - Telegrafi

Rep-artistja shqiptare, Melinda Ademi, është bërë tejet e njohur në estradën shqiptare. Kjo falë paraqitjes së parë të fuqishme në zhanrin hip-hop, e që po e mban ritmin e njëjtë edhe në ditët në vazhdim....

Melinda Ademi vë në pah asetet e formësuara

para 2 jave - Ina

Rep-artistja shqiptare, Melinda Ademi, është bërë tejet e njohur në estradën shqiptare. Kjo falë paraqitjes së parë të fuqishme në zhanrin hip-hop, e që po e mban ritmin e njëjtë edhe në ditët në vazhdim....

Veç ma nxehtë e bën Melinda me fotot e fundit

para 2 jave - Infokusi

Ajo është një nga femrat më të komentuara, derisa hyri fuqishëm në skenën muzikore. Është kjo Melinda Ademi, një vajzë e talentuar, që premton shumë. Por, krahas sukseseve në karrierën e re muzikore, ajo...

Reperja shqiptare ‘rrëmben’ vëmendjen me foton nga ballkoni

para 2 jave - ABC News

Melinda Ademi është reperja shqiptare nga Kosova, që në pak kohë arriti të rrëmbejë zemrën e publikut. Ajo ka sjellë disa projekte muzikore, që janë kthyer menjëherë në hite. Bukuroshja 24-vjeçare është...

Melinda pozon me veshje sportive, vë në fokus të pasmet e formësuara

para 2 jave - Lajmi.net

Melinda përveç aktivitetit të saj në muzikë, të njëjtin ritëm po e mban edhe me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Reperja shumë e dëgjuar në kufijtë kombëtar, ka publikuar një seri imazhesh...

Kjo është fotoja e fundit nga Enca

para 2 jave - Syri

Enca Haxhia siç duket ka ngelur në Jug të Shqipërisë. Ajo tash e sa ditë në rrjetet sociale po publikon fotografi të ndryshme, ku më së shumti shihet me bikine, shkruan Syri Kosova. Por, fotoja e fundit...

Në pozën e re me bikini, Enca vë në fokus të pasmet e saj

para 2 jave - Telegrafi

Këngëtarja Enca Haxhia prej disa ditësh është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar, Dhërmi. Ndonëse komentohet për paraqitjet atraktive, një të tillë e ka publikuar edhe së fundmi në Instagramin...

Enca Haxhia nuk lë vend për imagjinatë, tregon të pasmet e saj bombastike

para 2 jave - Fol

Ajo është njëra nga këngëtaret që vazhdon të mbetet më me stil në estradën shqiptare. Bëhet fjalë për Enca Haxhia, e cila nuk kursen veten për të publikuar imazhe nga më të ndryshme, përfshirë edhe për...

Enca Haxhia nuk lë vend për imagjinatë, tregon të pasmet e saj bombastike

para 2 jave - Arbresh

Ajo është njëra nga këngëtaret që vazhdon të mbetet më me stil në estradën shqiptare. Bëhet fjalë për Enca Haxhia, e cila nuk kursen veten për të publikuar imazhe nga më të ndryshme, përfshirë edhe për...

“Nxehtë” në të katër anët, Enca ua dyfishon temperaturën ndjekësve të saj

para 2 jave - GazetaBlic

Hiq me larg de dje këngëtarja nga Shqipëri, Enca bëri një premtim të cilin e ka thyer qysh sot. Ajo në një fotografi të publikuar në Instagram tha se është fotoja e fundit që hedh me rrobabanjo shkruan...

Pasi ekspozoi gjoksin bombastik me bikini, Enca bën deklaratën: Fotoja e fundit me…

para 2 jave - BalkanWeb

TIRANE Enca Haxhia është nga ato personazhe të njohur, e cila nuk kursen asnjëherë imazhe të ndryhme seksi për ndjekësit e saj në rrjetet socilae. Së fundmi ajo ka postuar një foto me bikini ndërsa shijon...

Enca pozon nga bregdeti: Fotografia e fundit që e publikoj me bikini

para 2 jave - Zhurnal

Imazhet të cilat ajo i ndan me fansat e saj janë bërë edhe më të shpeshta, pasi po i ofron mundësinë të shikojnë momentet e lumtura të saj gjatë pushimeve. Imazhet të cilat ajo i ndan me fansat e saj janë...

Pasi dogji rrjetin me poza të tilla, Enca: S'ka më foto me rrobabanjo (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron plot 2.2 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram , sigurisht që e ndez rrjetin sa herë publikon foto me bikini. Foto të tilla kanë qenë të shumta së fundmi...

Enca: “Fotoja e fundit qe hedh me rroba banjo”

para 2 jave - PortaliOnline

Këngëtarja Enca Haxhia është e njohur për format e saj të theksuara trupore. Këto ditë fund qershori, këngëtarja po pushon në jug, ku duket se po relaksohet. Prej andej, Enca nuk ka kursyer fotografitë...

Enca “çudit” rrjetin me gjoksin e saj

para 2 jave - Republika

Këngëtarja Enca Haxhiu po i shfrytëzon në maksimum lehtësimin e masave kundër koronavirusit Enca, e cila është e njohur si njëra prej këngëtarëve me forma të kolme, ka treguar sot format e saj seksi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK