http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, 30 qershor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Shmangni personat që ju nxisin përtej kufijve, pasi për shkak të tyre gjërat mund t’ju ecin keq. Nëse keni menduar që të kontaktoni një mik me të cilin nuk keni folur kohët e fundit, do të ishte...

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

para 2 jave - Shekulli

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata...

Horoskopi për sot, e martë 30 qershor 2020

para 2 jave - Mapo

Si do të jetë dita e sotme për ju? Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një person mund t’iu...

Horoskopi 30 qershor, çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Do të ngeleni pa fjalë

para 2 jave - ABC News

Dashi Do jetën një e hënë e vdekur për shenjën e Dashit, mbase keni pritur më shumë pjesëmarrje dhe entuziazëm nga të tjerët, veçanërisht në ide dhe projekte. Do lundroni në mjegull gjatë gjithë ditës...

Parashikimi i Horoskopit, datë 30 qershor 2020

para 2 jave - GazetaBlic

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do të përballeni do të jenë të rëndësishme....

Horoskopi për ditën e sotme

para 2 jave - Arbresh

Dashi Shmangni personat që ju nxisin përtej kufijve, pasi për shkak të tyre gjërat mund t’ju ecin keq. Nëse keni menduar që të kontaktoni një mik me të cilin nuk keni folur kohët e fundit, do të ishte...

Parashikimi i Horoskopit, datë 30 qershor 2020

para 2 jave - Panorama

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do të përballeni do të jenë të rëndësishme....

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Ja çfarë parashikojnë yjet për nesër

para 2 jave - Syri

Horoskopi për ditën e martë, 30 qershor 2020 Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative....

Horoskopi 30 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Koha Jone

Dashi Do jetën një e hënë e vdekur për shenjën e Dashit, mbase keni pritur më shumë pjesëmarrje dhe entuziazëm nga të tjerët, veçanërisht në ide dhe projekte. Do lundroni në mjegull gjatë gjithë ditës...

Horoskopi 30 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Do jetën një e hënë e vdekur për shenjën e Dashit, mbase keni pritur më shumë pjesëmarrje dhe entuziazëm nga të tjerët, veçanërisht në ide dhe projekte. Do lundroni në...

para 2 jave - Ora news

Dashi Do jetën një e hënë e vdekur për shenjën e Dashit, mbase keni pritur më shumë pjesëmarrje dhe entuziazëm nga të tjerët, veçanërisht në ide dhe projekte. Do lundroni në mjegull gjatë gjithë ditës...

Java e parë e korrikut qenka një ‘bombë’ e vërtetë, ja ç'parashikon Paolo Fox për të gjitha shenja

para 2 jave - Syri

Dashi : Duke filluar që nga dita e hënë, Marsi do të hyjë në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje përgjatë gjithë vitit 2020. Prania e këtij planeti do t’ju japë forcë dhe energji, aq sa do të jeni të...

Mësoni horoskopin e dashurisë për muajin Korrik/ Çfarë i pret beqarët dhe të dashuruarit

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Dashi Surprizat këtë muaj do të lidhen me njohje të papritura me njerëz interesantë. Burrat do të kenë raste për takime të këndshme. Do të keni mundësi të shijoni ose të zgjidhni një problem në shtëpi....

FATI YT SOT, HOROSKOPI 30 QERSHOR 2020

para 2 jave - Lexo

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do të përballeni do të jenë të rëndësishme....

FATI YT, HOROSKOPI 30 QERSHOR 2020

para 2 jave - Lexo

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do të përballeni do të jenë të rëndësishme....

Java e parë e korrikut vjen e “nxehtë” ashtu si temperaturat, ja ç’parashikon Paolo Fox për të gjitha shenjat

para 2 jave - LajmiFundit

Parashikimi i Horoskopit nga astrologu italian Paolo Fox për javën e parë të korriku me sa duket rezervon edhe surpriza për 12 shenjat që vijojnë si më poshtë. Dashi : Duke filluar që nga dita e hënë,...

Paraja, shëndeti, dashuria, puna… ky është parashikimi i yjeve

para 2 jave - Medial

Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do t’iu ofrojë shumë frymëzime dhe ide. Demi Edhe...

Horoskopi ditor për nesër, e martë 30 qershor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë 30 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi i dashurisë për gjithë muajin Korrik/ Çfarë i pret beqarët dhe të dashuruarit

para 2 jave - Lexo

Dashi Surprizat këtë muaj do të lidhen me njohje të papritura me njerëz interesantë. Burrat do të kenë raste për takime të këndshme. Do të keni mundësi të shijoni ose të zgjidhni një problem në shtëpi....

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 30 Qershor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi javor 29 qershor- 5 korrik/ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për të gjitha shenjat

para 2 jave - Syri

Këtë javë planeti Mars do të braktis shenjën e Peshqëve për të hyrë në atë të Dashit në një tranzit të gjatë që do të zgjatë gjatë gjithë vitit 2020. E në lidhje me këtë kalim të planetit të Marsit në...

Horoskopi i javës 22 qershor-5 korrik 2020, rënditja e shenjave sipas fatit

para 2 jave - Koha Jone

Binjakët: Kalimi i Diellit në Gaforre do të fillojë udhëtimin tuaj të ri astrologjik. Do të hapni sytë dhe do të vini re gjithçka që mungon në ekzistencën tuaj. Kjo energji do t’ju bëjë të vendosur dhe...

para 2 jave - Ora news

Binjakët: Kalimi i Diellit në Gaforre do të fillojë udhëtimin tuaj të ri astrologjik. Do të hapni sytë dhe do të vini re gjithçka që mungon në ekzistencën tuaj. Kjo energji do t'ju bëjë të vendosur dhe...

Si do të jetë java e parë e muajit të ri? Zbulojeni çfarë ka rezervuar fati për ju…

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Binjakët: Kalimi i Diellit në Gaforre do të fillojë udhëtimin tuaj të ri astrologjik. Do të hapni sytë dhe do të vini re gjithçka që mungon në ekzistencën tuaj. Kjo energji do t’ju bëjë të vendosur dhe...

Të favorizuar nga yjet për këtë javë? Lexoni parashikimin nga astrologu i njohur Jorgo Pulla

para 2 jave - BalkanWeb

DASHI Këtë javë do të jetë eklipsi i fundit për këtë verë që zhvillohet në boshtin Gaforre- Bricjap në 5/7. Ky eklips ka shumë mundësi të nxjerrë në pah disa çështje specifike të një natyre profesionale,...

Horoskopi i javës 22 qershor-5 korrik 2020, rënditja e shenjave sipas fatit

para 2 jave - Java News

Binjakët: Kalimi i Diellit në Gaforre do të fillojë udhëtimin tuaj të ri astrologjik. Do të hapni sytë dhe do të vini re gjithçka që mungon në ekzistencën tuaj. Kjo energji do t’ju bëjë të vendosur dhe...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para 2 jave - Prive

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ja nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju, nga astrologu Shri...

Paraja, shëndeti, dashuria, puna… ky është parashikimi i yjeve

para 2 jave - Shprehja

Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do t’iu ofrojë shumë frymëzime dhe ide. Demi Edhe...

Horoskopi 29 Qershor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 29 Qershor 2020 Dashi -Sot është një ditë tensioni për ju të cilën do ta përjetoni më shumë me miqësinë. Demi -Zhvillimet që do të keni do të jenë pozitive, veçanërisht në çështjet në lidhje...

Si do të jenë financat tuaja? Horoskopi javor, 29 qershor deri më 5 korrik

para 2 jave - Arbresh

Mjekët gjermanë: Burrat nuk duhet trajtuar njësoj si gratë Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni...

Paraja, shëndeti, dashuria, puna… ky është parashikimi i yjeve

para 2 jave - Lajmi.net

Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do t’iu ofrojë shumë frymëzime dhe ide. Demi Edhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 29 qershor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Të ndash idetë tuaja të diskutueshme me të tjerët është diçka mjaft e mirë, por ndajini ato me njerëzit e duhur? Është koha e duhur të shpenzoni energjitë në këtë aspekt. Nëse do ta bëni këtë me persona...

Të favorizuar nga yjet për këtë javë? Lexoni parashikimin nga astrologu i njohur Jorgo Pulla

para 2 jave - Lexo

DASHI- Këtë javë do të jetë eklipsi i fundit për këtë verë që zhvillohet në boshtin Gaforre- Bricjap në 5/7. Ky eklips ka shumë mundësi të nxjerrë në pah disa çështje specifike të një natyre profesionale,...

HOROSKOPI/ Shmangni stresin, cila është shenja më pafat këtë të hënë

para 2 jave - Albeu

Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe. Një situatë e vështirë duhet të vihet në skenë për...

Horoskopi për ditën e hënë, 29 qershor 2020

para 2 jave - GazetaBlic

Dashi Dikush me të cilin zakonisht keni mosmarrëveshje do të jetë më i pranishëm nesër sesa zakonisht, ndryshe nga sa do të dëshironit. Sidoqoftë gëzojuni faktit se niveli i zhgënjimit do të jetë mjaft...

Horoskopi i javës së re, 29 qershor-5 korrik

para 2 jave - NOA

Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni para të papritura, por nuk ka gjasa të shkëlqejnë të...

Horoskopi ditor, e hënë 29 qershor 2020

para 2 jave - Shekulli

Dashi Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse doni qe atmosfera ne çift te ngrohet me shume. Mos kini as frike te filloni një lidhje me serioze. Demi Ka rrezik qe te keni probleme serioze...

Horoskopi për ditën e hënë, 29 qershor 2020

para 2 jave - GazetaBlic

Dashi Dikush me të cilin zakonisht keni mosmarrëveshje do të jetë më i pranishëm nesër sesa zakonisht, ndryshe nga sa do të dëshironit. Sidoqoftë gëzojuni faktit se niveli i zhgënjimit do të jetë mjaft...

Horoskopi për sot, 29 qershor 2020

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dashi Një javë e re për të filluar përsëri nga e para në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Një situatë e vështirë duhet të vihet në skenë për të lehtësuar stresin e ditës. Demi Emocione të...

Horoskopi ditor për sot/ Çfarë parashikojnë yjet

para 2 jave - Mapo

Horoskopi për ditën e hënë 29 qershor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi – Vetëm një...

Horoskopi ditor, e hënë 29n qershor 2020

para 2 jave - Shekulli

Dashi Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse doni qe atmosfera ne çift te ngrohet me shume. Mos kini as frike te filloni një lidhje me serioze. Demi Ka rrezik qe te keni probleme serioze...

Horoskopi javor: 29 qershor-5 korrik

para 2 jave - Lexo

Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni para të papritura, por nuk ka gjasa të shkëlqejnë të...

Horoskopi për ditën e hënë, 29 qershor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Dikush me të cilin zakonisht keni mosmarrëveshje do të jetë më i pranishëm nesër sesa zakonisht, ndryshe nga sa do të dëshironit. Sidoqoftë gëzojuni faktit se niveli i zhgënjimit do të jetë mjaft...

Horoskopi 29 qershor, mësoni si do të jetë puna, shëndeti dhe dashuria ditën e sotme

para 2 jave - ABC News

Dashi Sot nuk do jetë një ditë ideale për të shprehur dashurinë apo për të vendosur datën e dasmës suaj. Më mirë përkushtohuni ndaj punës dhe çështjeve financiare. Shtyni të gjitha vendimet që kanë rëndësi...

Këto janë dy shenjat më me fat të horoskopit për ditën e sotme

para 2 jave - Lexo

DASHI Gjatë kësaj dite, do jeni në vendin e duhur në momentin e duhur. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë tej mase e mirë dhe harmonike. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do...

Horoskopi 29 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Java News

Dashi Sot nuk do jetë një ditë ideale për të shprehur dashurinë apo për të vendosur datën e dasmës suaj. Më mirë përkushtohuni ndaj punës dhe çështjeve financiare. Shtyni të gjitha vendimet që kanë rëndësi...

Horoskopi ditor, e hënë 29 qershor 2020

para 2 jave - Almakos

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Horoskopi ditor

para 2 jave - Arbresh

Dashi Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse doni qe atmosfera ne çift te ngrohet me shume. Mos kini as frike te filloni një lidhje me serioze. Demi Ka rrezik qe te keni probleme serioze...

Horoskopi për ditën e sotme, 29 qershor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

DASHI Më shumë se kurrë, nen ndikimin e Saturnit, ju te dashuruarit nuk do e duroni dot rutinën. Do keni gjithë kohës dëshirë për te bere diçka ndryshe dhe nëse partneri nuk ju shoqëron mund te shihni...

Dashuria, shëndeti, paratë- horoskopi sot

para 2 jave - Periskopi

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Horoskopi javor për periudhën nga 29 qershor – 5 korrik

para 2 jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi i ditës, 29 qershor 2020

para 2 jave - Panorama

Dashi Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe. Demi Ndjesi të reja mund të shfaqen brenda ditëve...

HOROSKOPI/ Si pritet të fillojë java për të lindurit e çdo shenje

para 2 jave - Albeu

Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri , duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe. Një situatë e vështirë duhet të vihet në skenë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Si do të jetë e hëna për të lindurit e çdo shenje

para 2 jave - Syri

E hënë, 29 qershor 2020 Dashi Dikush me të cilin zakonisht keni mosmarrëveshje do të jetë më i pranishëm nesër sesa zakonisht, ndryshe nga sa do të dëshironit. Sidoqoftë gëzojuni faktit se niveli i zhgënjimit...

Horoskopi 29 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Koha Jone

Dashi Sot nuk do jetë një ditë ideale për të shprehur dashurinë apo për të vendosur datën e dasmës suaj. Më mirë përkushtohuni ndaj punës dhe çështjeve financiare. Shtyni të gjitha vendimet që kanë rëndësi...

Horoskopi 29 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Sot nuk do jetë një ditë ideale për të shprehur dashurinë apo për të vendosur datën e dasmës suaj. Më mirë përkushtohuni ndaj punës dhe çështjeve financiare. Shtyni të...

para 2 jave - Ora news

Dashi Sot nuk do jetë një ditë ideale për të shprehur dashurinë apo për të vendosur datën e dasmës suaj. Më mirë përkushtohuni ndaj punës dhe çështjeve financiare. Shtyni të gjitha vendimet që kanë rëndësi...

Horoskopi për datën 29 qershor 2020

para 2 jave - Lexo

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Si do të jenë financat tuaja? Horoskopi javor, 29 Qershor deri më 5 Korrik

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni para të papritura, por nuk ka gjasa të shkëlqejnë të...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 29 QERSHOR 2020

para 2 jave - Lexo

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Vajza, ja si të dalloni nëse partneri juaj është marrëzisht i dashuruar pas jush

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Të falësh dhe të dhurosh dashuri është gjëja më e bukur që dikush mund të bëjë, por ekzistojnë mënyra të ndryshmë sesi burrat dhe gratë e shfaqin dashurinë për njëri tjetrin. Ndaj dhe ne vendosëm të ndajmë...

Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik / Si do të jenë financat tuaja

para 2 jave - Java News

Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni para të papritura, por nuk ka gjasa të shkëlqejnë të...

Vajza, ja si të dalloni nëse partneri juaj është marrëzisht i dashuruar pas jush

para 2 jave - Koha Jone

Të falësh dhe të dhurosh dashuri është gjëja më e bukur që dikush mund të bëjë, por ekzistojnë mënyra të ndryshmë sesi burrat dhe gratë e shfaqin dashurinë për njëri tjetrin. Ndaj dhe ne vendosëm të ndajmë...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 29 qershor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë 29 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

para 2 jave - Ora news

Të falësh dhe të dhurosh dashuri është gjëja më e bukur që dikush mund të bëjë, por ekzistojnë mënyra të ndryshmë sesi burrat dhe gratë e shfaqin dashurinë për njëri tjetrin. Ndaj dhe ne vendosëm të ndajmë...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 29 Qershor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi ditor për sot, e diel 28 qershor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel 28 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Dashuria dhe paratë – Çka ju thotë horoskopi sot

para 2 jave - Shprehja

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Horoskopi 28 Qershor

para 2 jave - Klan

Horoskopi 28 Qershor Dashi – Sot duhet të jeni shumë të kujdesshëm para se të nxirrni konkluzione për disa persona ose situata, sepse dita ndikon negativisht në psikologjinë tuaj. Demi – Humori juaj sot...

Horoskopi i së dielës/ Çfarë rezervojnë yjet….

para 2 jave - Standard

Dashi Me Uranin që grindet me Hënën, do të ishte mirë të mos dilni në konkluzione të menjëhershme për ato që do t’ju thonë. Dëgjojini argumentet e të tjerëve, edhe pse brenda jush keni një ndjenjë të fortë...

Lexoni cilat janë shenjat më me fat për sot

para 2 jave - Koha Jone

Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për te filluar...

Dashuria dhe paratë – Çka ju thotë horoskopi sot

para 2 jave - GazetaBlic

Horoskopi ditor, e diel 28 qershor 2020. Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem...

Horoskopi sot/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

para 2 jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e diel 28 qershor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Dashuria dhe paratë – Çka ju thotë horoskopi sot

para 2 jave - Lajmi.net

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift

para 2 jave - Albeu

Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të vendosur në pozicionet e duhura dhe do ju rrisë besimin tuaja; do të arrini të bëheni një...

Horoskopi ditor, e diel 28 qershor 2020

para 2 jave - Almakos

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për...

Horoskopi për ditën e sotme, 28 qershor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Pse po i rezistoni këshillës që familjarët po ju japin? Mendoni se është shenjë dështimi? Kjo nuk është aspak e vërtetë, por përkundrazi mund t’ju ndihmojë pafund. Sa i përket marrëdhënies në çift,...

Horoskopi ditor, e diel 28 qershor 2020

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi mund të keni të bëni me persona të pakëndshëm. Demi Kjo periudhë...

Horoskopi/ Ja si do sillen shenjat, sot, më 28 qershor 2020

para 2 jave - Java News

Dashi Pse po i rezistoni këshillës që familjarët po ju japin? Mendoni se është shenjë dështimi? Kjo nuk është aspak e vërtetë, por përkundrazi mund t’ju ndihmojë pafund. Sa i përket marrëdhënies në çift,...

Horoskopi për ditën e diel, 28 qershor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Me Uranin që grindet me Hënën, do të ishte mirë të mos dilni në konkluzione të menjëhershme për ato që do t’ju thonë. Dëgjojini argumentet e të tjerëve, edhe pse brenda jush keni një ndjenjë të fortë...

Horoskopi sot

para 2 jave - PortaliOnline

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi mund të keni të bëni me persona të pakëndshëm. Demi Kjo periudhë...

Të papritura dhe dilema, Horoskopi për sot: Shfrytëzoni mundësitë!

para 2 jave - LajmiFundit

Lajmi i Fundit.al u njeh me parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 28 qershor 2020. Dashi Pse po i rezistoni këshillës që familjarët po ju japin? Mendoni se është shenjë dështimi? Kjo nuk është aspak...

Horoskopi i së dielës/ Çfarë rezervojnë yjet për nesër

para 2 jave - Syri

Dashi Me Uranin që grindet me Hënën, do të ishte mirë të mos dilni në konkluzione të menjëhershme për ato që do t’ju thonë. Dëgjojini argumentet e të tjerëve, edhe pse brenda jush keni një ndjenjë të fortë...

Parashikimi i horoskopit për të dielen

para 2 jave - Sinjali

Ky është horoskopi për ditën e diel 29 qershor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë...

4 këshilla për t?u ringritur në këmbë kur një histori dashurie merr fund

para 2 jave - Albeu

Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Nga t’ja nisni për t’u ringritur në këmbë dhe për të filluar një jetë të re vetëm? Me kohën, me një moshë më të pjekur dhe me të edhe lloji i marrëdhënies...

para 2 jave - Ora news

Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dashi deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të vendosur në pozicionet e duhura dhe do ju rrisë besimin tuaja; do të arrini të bëheni...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 29 qershor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel 29 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak

para 2 jave - Lajmi.net

Ka shumë mënyra që do t’ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak: Do të ndjeni një lidhje të thellë dhe të pashpjegueshme energjie me këtë person. Do të ndjeni sikur njëlloj magneti po ju tërheq drejt...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 28 qershor 2020

para 2 jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e diel 28 qershor 2020. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi mund...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 29 qershor 2020

para 2 jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e diel 29 qershor 2020. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi mund...

7 situata kur duhet të bëhemi të ashpër për të pasur një familje të lumtur

para 2 jave - Lajmi.net

Disa njerëz përpiqen të sillen me të dashurit e tyre duke përdorur të gjithë dashurinë dhe kujdesin e mundshëm, por gjërat vetëm sa përkeqësohen. Në këtë rast, ata duhet të ndalojnë së qeni të sjellshëm...

Zgjidh një hënë dhe mëso tipin e personit me të cilin do të dashurohesh

para 2 jave - Albeu

Aq sa përpiqemi të jemi njerëz normal dhe të pavarur nga bota, në fund të fundit, të gjithë ëndërrojmë të gjejmë shokun tonë shpirtëror, personin që do ta bëjë zemrën tonë të rrahë më shpejt dhe të ndryshojë...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 qershor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Disa persona të kësaj shenje ka gjasa të mos kenë durim të bisedojnë me një mik dhe të ndajnë biseda konfidenciale me të. Marrëdhëniet kalojnë përmes fazave të ndryshme, ndaj mund të jetë e nevojshme...

Horoskopi 27 qershor, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 jave - Java News

Dashi Do jetë një e shtunë pak e përgjumur.. Një qëndrim pasiv ju sjell një pakënaqësi të lehtë dhe një ndjenjë faji të pashmangshme. Ju ndjeheni të prirur për ëmbëlsi dhe gjithashtu të disponueshëm për...

Horoskopi ditor, e shtunë 27 qershor 2020

para 2 jave - Shekulli

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e mbushur me ulje-ngritje, ku duhet të tregoheni të...

para 2 jave - Ora news

Dashi Do jetë një e shtunë pak e përgjumur.. Një qëndrim pasiv ju sjell një pakënaqësi të lehtë dhe një ndjenjë faji të pashmangshme. Ju ndjeheni të prirur për ëmbëlsi dhe gjithashtu të disponueshëm për...

Horoskopi për ditën e shtunë, 27 qershor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e mbushur me ulje-ngritje, ku duhet të tregoheni të...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 qershor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Disa persona të kësaj shenje ka gjasa të mos kenë durim të bisedojnë me një mik dhe të ndajnë biseda konfidenciale me të. Marrëdhëniet kalojnë përmes fazave të ndryshme, ndaj mund të jetë e nevojshme...

para 2 jave - Ora news

Dashi Mos iu shmangni takimit që keni planifikuar për sonte. Do të jeni nervozë si gjithmonë. Keni problem të ecni me rrjedhën e bisedës. Gjithsesi ilaçi më i mirë është që të ritakoheni sërish me njëri-tjetrin....

Parashikimi i horoskopit për të shtunën – kjo është shenja më fatlume

para 2 jave - Sinjali

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 27 qershor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse jeni të dashuruar, jeni të dhënë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Ja çfarë parashikojnë yjet për nesër

para 2 jave - Syri

Horoskopi për ditën e shtunë, 27 qershor 2020 Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e mbushur...

Psikologët thonë se këto 7 shenja tregojnë që ju jeni martuar me personin e duhur

para 2 jave - Albeu

Dashuria e vërtetë mund të jetë e vështirë për tu gjetur. Por pasi të gjendet, vetë jeta bëhet më e lehtë, shpresojmë...Mund të të bëjë të ndihesh sikur po noton mbi re ose do të të mbajë gjatë natës me...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 27 qershor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 27 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 27 Qershor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi 26 Qershor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 26 Qershor 2020 Dashi- Mos iu shmangni takimit që keni planifikuar për sonte. Do të jeni nervozë si gjithmonë. Keni problem të ecni me rrjedhën e bisedës. Gjithsesi ilaçi më i mirë është që të...

HOROSKOPI/ Plot sfida për të lindurit e kësaj shenje, çfarë do të ndodhë sot

para 2 jave - Albeu

Dashi “Përplasja” Mërkur-Mars sot mund të ketë reperkusione edhe te të lindurit e kësaj shenje, prandaj pritet një ditë e tensionuar. Problemet e pazgjidhura ju bëhen pengesë. Demi Me Marsin dhe Uranin...

Horoskopi për sot, 26 qershor 2020

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dashi Në dashuri duhet të përballeni me problemet, por mundohuni që të rrini të qetë. Kohëve të fundit keni qenë gjithmonë nervoz dhe në ankth. Në punë, mund të merrni lajme të cilat i prisnit prej kohësh....

Horoskopi për ditën e sotme, 26 qershor 2020

para 2 jave - Java News

Dashi Shëndeti do të jetë shumë i mirë pavarësisht nga një ditë e mbushur me stres. Burime të reja të ardhurash do të gjenerojnë përmes njerëzve që njihni. Kohë gëzimi me familjen dhe miqtë parashikohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK