http://kariera.mk

Familja më e madhe në botë

para 3 jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 13/07/2020 10:25 Ziona, 74-vjeçar, ka 39 gra, 94 fëmijë, 26 fëmijë jashtamartesor, 13 nuse dhe 33 nipër e mbesa. Ai është kreu i familjes më të madhe në botë. Që të gjithë jetojnë së...

Familja më e madhe në botë, ka 180 anëtarë

para 3 jave - Zhurnal

Ziona, 74-vjeçar, ka 39 gra, 94 fëmijë, 26 fëmijë jashtamartesor, 13 nuse dhe 33 nipër e mbesa. Ai është kreu i familjes më të madhe në botë. Që të gjithë jetojnë së bashku në një rezidencë me katër shtëpi,...

Familja më e madhe në botë, ka 180 anëtarë

para 3 jave - Shprehja

Ai është kreu i familjes më të madhe në botë. Që të gjithë jetojnë së bashku në një rezidencë me katër shtëpi, 100 dhoma. Ziona thotë se është i “bekuar” që ka 39 gra. Si rezultat i jetesës së tij poligame,...

Familja më e madhe në botë, ka 180 anëtarë

para 3 jave - Lajmi.net

Ai është kreu i familjes më të madhe në botë. Që të gjithë jetojnë së bashku në një rezidencë me katër shtëpi, 100 dhoma. Ziona thotë se është i “bekuar” që ka 39 gra. Si rezultat i jetesës së tij poligame,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK