http://kariera.mk

Aktori i njohur humb bashkëshorten, ishte e re

para 3 jave - NOA

Është një prej aktorëve më të mirë të të gjitha kohërave. Bëhet fjalë për John Travolta, aq i dashur edhe për publikun shqiptar. Së fundmi ai ka humbur bashkëshorte, edhe ajo aktore, Kelly Preston, e cila...

“Gruaja ime humbi betejën me kancerin”, aktori i famshëm prek me fjalët: Jam zemërthyer

para 3 jave - Top Channel

Aktori i famshëm, John Travolta, ka zbuluar sot se bashkëshortja e tij, Kelly Preston, ka humbur betejën me kancerin. Ajo është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare. Aktori konfirmoi vdekjen e saj përmes...

Aktori i njohur humb bashkëshorten, ishte e re

para 3 jave - Arbresh

Është një prej aktorëve më të mirë të të gjitha kohërave. Bëhet fjalë për John Travolta, aq i dashur edhe për publikun shqiptar. Së fundmi ai ka humbur bashkëshorte, edhe ajo aktore, Kelly Preston, e cila...

Kush ishte Kelly Preston. Historia e dashurisë me John, beteja kundër kancerit dhe drama në familje

para 3 jave - Syri

Dashuria e tyre ishte me shikimin e parë nga e cila lindi një martesë që zgjati me dekada: një ngjarje e rrallë për botën e Hollivudit veçanërisht duke marrë parasysh që martesa e tyre rezistoi dhe goditjeve...

Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta (FOTO LAJM)

para 3 jave - Albeu

Bashkëshortja e aktorit, John Travolta , Kelly Preston e ka humbur betejën me kancerin në gji dhe ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare. Preston , e cila luajti në role përkrah aktorëve të njohur duke...

Tjetër tragjedi në familjen e Travoltas, aktorit i vdes gruaja nga kanceri

para 3 jave - Top Channel

Gruaja e John Travoltas, Kelly Preston, ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare si pasojë e kancerit të gjirit. Yje të shumta kanë reaguar përmes rrjeteve sociale duke shprehur ngushëllime dhe duke folur...

Tjetër tragjedi në familjen e Travoltas, aktorit i vdes gruaja nga kanceri

para 3 jave - Telegrafi

Gruaja e John Travoltas, Kelly Preston, ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare si pasojë e kancerit të gjirit. Yje të shumta kanë reaguar përmes rrjeteve sociale duke shprehur ngushëllime dhe duke folur...

Tjetër tragjedi në familjen e Travoltas, aktorit i vdes gruaja nga kanceri

para 3 jave - Koha Jone

Gruaja e John Travoltas, Kelly Preston, ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare si pasojë e kancerit të gjirit. Yje të shumta kanë reaguar përmes rrjeteve sociale duke shprehur ngushëllime dhe duke folur...

Ndërron jetë bashkëshortja e John Travoltës, humb betejën me kancerin

para 3 jave - GazetaBlic

Kelly Preston, bashkëshortja e John Travoltës k andërruar jetë në moshën 57 vjeçare, shkruan GazetaBlic. Lajmin e bëri të ditur vet aktori përmes një postimi në Facebook, ndërsa tregoi se pas një lufte...

Aktori i njohur humb të shoqen nga kanceri i gjirit: Gruaja ime e bukur s’ia doli

para 3 jave - Gazeta Tema

Bashkëshortja e aktorit të njohur John Travolta ka humbur betejën me kancerin e gjirit. Kelly Preston, gjithashtu aktore, u nda nga jeta mëngjesit e ditës së djeshme në moshën 57-vjeçare. Aktori konfirmoi...

para 3 jave - Ora news

Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës, ka vdekur në moshën 57 vjeç. Lajmin e trishtë e njoftoi Travolta në Instagram : “Gruaja ime e bukur Kelly ka humbur betejën e saj dy-vjeçare me kancerin...

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Shprehja

Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur nga kanceri i gjirit. Çifti ishin të martuar për më shumë se 20 vjet. Travolta falënderoi punonjësit shëndetësorë që ishin kujdesur...

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Gazeta.mk

9:01, 13 Korrik 2020 Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës ka vdekur në moshën 57 vjeçare. Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur nga kanceri i gjirit. Çifti...

Vdes aktorja e njohur

para 3 jave - OraInfo

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës. Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës ka vdekur në moshën 57 vjeçare. Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur...

Vdes aktorja dhe gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Vizion Plus

Aktorja 57 vjecare Kelly Preston, njëkohësisht gruaja e yllit të kinematografisë botërore John Travolta është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundje të rëndë. Lajmi u bë i ditur nga vetë Travolta nëpërmjet...

Vuante nga kanceri, aktori i njohur humb gruan

para 3 jave - NOA

Në moshën 57-vjeçare është ndarë nga jeta, gruaja e aktorit amerikan John Travolta, Kelly Preston. Aktorja dhe modelja luftoi për dy vite me radhë me kancerin e gjirit, por nuk ia doli, për tu ndarë nga...

Aktorja Kelly Preston, gruaja e John Travolta, ndërron jetë në moshën 57 vjeçare

para 3 jave - Syri

Kelly Preston aktore dhe gruaja e John Travoltës ka humbur betejen e saj me kancerin. Ishte bashkëshorti i saj që dha lajmin e hidhur me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ku shkruante: ‘Jam...

Vdes nga kanceri aktorja e njohur, gruaja e John Travolës

para 3 jave - Sinjali

Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës, ka vdekur në moshën 57-vjeçare. Travolta bëri një postim në Instagram, duke bërë të ditur se Preston vdiq nga kanceri i gjirit. “Është shumë e rëndë...

Leonardo DiCaprio fotografohet në bregdet me të dashurën

para 3 jave - Lajm

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, duket se e kanë çuar në një tjetër nivel lidhjen e tyre, shkruajnë mediat e huaja. Pasi qëndruan së bashku gjatë pandemisë, fituesi...

Vdes aktorja Kelly Preston, gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Zeri

Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës ka vdekur në moshën 57 vjeçare. Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur nga kanceri i gjirit. Çifti ishin të martuar për...

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Lajmi.net

Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur nga kanceri i gjirit. Çifti ishin të martuar për më shumë se 20 vjet. Travolta falënderoi punonjësit shëndetësorë që ishin kujdesur...

Oriola Marashi ‘thyhet’ në mes, ngre temperaturat me fotot e reja

para 3 jave - Lajm

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat e saj provokuese. Me ndjekësit në rrjete sociale edhe së fundmi ka vendosur që ti ndajë disa të tilla, teksa shihet duke shijuar detin. E veshur në bikini,...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57-vjeçare

para 3 jave - Lajm

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta. Lexo Edhe: E kemi parë...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57-vjeçare

para 3 jave - Zhurnal

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta. Lajmin e ka konfirmuar...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57 vjeçare

para 3 jave - Gazeta e re

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta. Lajmin e ka konfirmuar...

Ndërron jetë bashkëshortja e John Travoltës

para 3 jave - Epoka e Re

Aktorja Kelly Preston ka ndërruar jetë pasi humbi betejën me kancerin. Lajmin për vdekjen e 57-vjeçares e ka bërë me dije, bashkëshorti saj John Travolta në rrjetin social Instagram. “Me një zemër të lënduar...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57-vjeçare

para 3 jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 13/07/2020 8:23 Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë...

Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare bashkëshortja e John Travolta-s

para 3 jave - Mapo

Bashkëshortja e aktorit të famshëm, John Travolta-s, Kelly Preston është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare. Një përfaqësues i familjes e konfirmoi lajmin për People, duke thënë: “Mëngjesin e 12 korrikut...

Tragjike, kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta, shuhet aktorja 57-vjeçare

para 3 jave - BalkanWeb

Bashkëshortja e John Travolta, aktorja e njohur Kelly Preston, humb luftën me kancerin, duke ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta,...

John Travolta mbetet i ve: e lë gruaja, Kelly Preston

para 3 jave - Te Sheshi

Aktorja amerikane Kelly Preston ka vdekur në moshën 58 vjeç nga kanceri i gjirit, njoftoi sot burri i saj, aktori po aq i njohur John Travolta.. Ai tha se Preston ndërroi jetë pas dy vjetësh duke luftuar...

Vdiq aktorja Kelly Preston, gruaja e yllit hollywoodian John Travolta

para 3 jave - Koha.net

Kelly Preston, aktorja e cila ka luajtur në filma të tillë si, “Jerry Maguire” dhe “For Love of the Game”, ka vdekur në moshën 57-vjeçare. Bashkëshorti i saj, ylli kinematografik John Travolta, njoftoi...

“Gruaja ime e bukur humbi betejën me kancerin”/ Bashkëshortja e John Travoltës shuhet në moshën 57-vjeçare. Vajza: Të dua…

para 3 jave - Java News

Bashkëshortja e aktorit të njohur John Travolta ka humbur betejën me kancerin e gjirit. Kelly Preston u nda nga jeta mëngjesit e ditës së djeshme në moshën 57-vjeçare. Aktori konfirmoi vdekjen e saj përmes...

Humb luftën me kancerin e gjirit: Vdes aktorja Kelly Preston, gruaja e John Travoltas

para 3 jave - Periskopi

Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltas, ka vdekur në moshën 57 vjeçare. Travolta postoi në Instagram: “Gruaja ime e bukur Kelly e humbi betejën dyvjeçare me kancerin e gjirit. Ajo e luftoi...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, ndërron jetë në moshën 57 vjeçare

para 3 jave - Lajmi.net

Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta, përcjell lajmi.net. Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Travolta, i cili përmes ‘Instagram’ ka shkruar:...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57-vjeçare

para 3 jave - News Tv

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta. Lajmin e ka konfirmuar...

Vdes aktorja Kelly Preston, gruaja e John Travoltës

para 3 jave - Ekonomia Online

Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John Travoltës ka vdekur në moshën 57 vjeçare. Travolta përmes një postimi në Instagram tregoi se Preston ka vdekur nga kanceri i gjirit. Çifti ishin të martuar për...

Gruaja e John Travolta, Kelly Preston humb luftën me kancerin, vdes në moshën 57 vjeçare

para 3 jave - Ekonomia Online

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta. Lajmin e ka konfirmuar...

Gruaja e John Travolta, humb luftën me kancerin, ndërron jetë në moshën 57 vjeçare

para 3 jave - Periskopi

Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta, përcjell lajmi.net. Lajmin...

Historia që tronditi “Hollywood”, aktori i njohur tentoi të ringjallë të birin nëpërmjet…

para 3 jave - Top Channel

Ngjarja horror në Tiranë ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi, humbën jetën nga agjërimi duke besuar tek ringjallja tronditi opinionin publik shqiptar. Ndërsa në Shqipëri është rasti i parë i zbuluar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK