http://kariera.mk

Në moshën 27 vjeçare vdes nipi i Elvis Presley

para 3 jave - Telegrafi

Muzikanti Benjamin Keough, nipi i legjendës Elvis Presley, ka ndërruar jetë të dielën në Calabasas të Kalifornisë, vetëm disa muaj para ditëlindjes së 28-të. Këtë informacion e ka konfirmuar zëdhënësi...

Në moshën 27 vjeçare vdes nipi i Elvis Presley

para 3 jave - Zhurnal

Muzikanti Benjamin Keough, nipi i legjendës Elvis Presley, ka ndërruar jetë të dielën në Calabasas të Kalifornisë, vetëm disa muaj para ditëlindjes së 28-të. Këtë informacion e ka konfirmuar zëdhënësi...

Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me gjyshin e tij (FOTOT)

para 3 jave - Top Channel

Djali i Lisa Marie Presley, nipi i legjendës Elvis Presley, Benjamin Keough ka kryer vetëvrasje. Mësohet se ai ka qëlluar veten me armë zjarri, por nuk dihen detaje të tjera. Menaxheri i Lisës, Roger Widynowski,...

I jep fund jetës nipi i Elvis Presley

para 3 jave - RTK

Benjamin Keough e ka vrarë veten. Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike, shkruajnë mediat e huaja. Thuhet se 21-vjeçari u gjet nga policia,...

I jep fund jetës nipi i Elvis Presley

para 3 jave - Lajmi.net

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net. Thuhet se 21-vjeçari u gjet nga policia, pa shenja...

Nipi i vetëm i Elvis Presley ndahet nga jeta, pse vdiq 27-vjeçari (FOTO LAJM)

para 3 jave - Albeu

Nipi i vetëm i këngëtarit të famshëm, Elvis Presley ka ndërruar jetë të dielën. Benjamin Keough vdiq në moshën 27-vjeçare. Lajmi për vdekjen e të riut u konfirmua nga menaxheri i nënës së tij Lisa Marie...

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Ina

Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes së Keough, shkruan...

Ndërron jetë në moshën 27-vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Zeri

Ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ rollit, Elvis Presley. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes së Keoughyt, shkruan...

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Prive

Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes së Keough, shkruan...

I jep fund jetës nipi i Elvis Presley

para 3 jave - Arbresh

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike, shkruajnë mediat e huaja. Thuhet se 21-vjeçari u gjet nga policia, pa shenja jete me një plagë të...

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Gazeta.mk

10:44, 13 Korrik 2020 Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes...

Vetëvritet në moshën 27-vjeçare djali i këngëtares së njohur

para 3 jave - Koha Jone

Djali i Lisa Marie Presley, njëkohësisht nipi i Elvis Presley ka vdekur në moshën 27 vjeçare. Benjamin Keough, mendohet se ka vendosur të vëtëvritet me armë zjarri brenda banesës së tij në Calabasas, ku...

FOTO/ Fundi tragjik Benjamin Keough, nipi i Elvis Presley i jep fund jetës në moshën 27-vjeçare

para 3 jave - Java News

Benjamin Keough, nipi i vetëm i mbretit të Rock-ut, Elvis Presley, vdiq të dielën në moshën 27-vjeçare, pasi u gjet me plagë në trup të shkaktuara me armë zjarri. Ai ishte djali Lisa Marie Presley. Trupi...

FOTOT: Fundi tragjik i nipit më të famshëm në botë

para 3 jave - Gazeta Tema

Benjamin Keough, nipi i vetëm i mbretit të Rock-ut, Elvis Presley, vdiq të dielën në moshën 27-vjeçare, pasi u gjet me plagë në trup të shkaktuara me armë zjarri. Ai ishte djali Lisa Marie Presley. Trupi...

Vdes në rrethana të dyshimta nipi i Elvis Presley-it

para 3 jave - Kallxo

Benjamin Keough, nipi i Elvis Presley, vdes në moshën 27 vjeçare Nipi i Elvis Presley, Benjamin Keough ka vdekur, raporton CNN . Ai ishte 27 vjeç. Keough vdiq në Kalabasas, Kalifornia, tha Roger Widynowski...

Vdes në moshën 27 vjeçare Elvis Presley

para 3 jave - Insajderi

Nipi i yllit të famshëm Elvis Presley-t ka vdekur të dielën në moshën 27 vjeçare, ka konfirmuar menagjeri i nënës së tij Lisa Marie Presley, mirëpo nuk ka dhënë detaje për rrethanat e vdekjes së tij, raporton...

Vdes në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - OraInfo

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt. Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë...

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes së Keough, shkruan...

Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me gjyshin e tij (FOTO)

para 3 jave - in7

Djali i Lisa Marie Presley, nipi i legjendës Elvis Presley, Benjamin Keough ka kryer vetëvrasje. Mësohet se ai ka qëlluar veten me armë zjarri, por nuk dihen detaje të tjera. Menaxheri i Lisës, Roger Widynowski,...

Vdes Benjamin Keough, nipi i Elvis Presley-it

para 3 jave - Insajderi

Benjamin Keough, nipi i Elvis Presley, ka vdekur, njofton një përfaqësues i nënës së tij, Lisa Marie Presley, shkruan CNN, njofton Insajderi. Benjamin ka qenë 27 vjeçar. Ai ka vdekur në Calabasas, Kalifroni,...

“Sa shumë i ngjante gjyshit”, kryen vetëvrasje nipi i Elvis Presley-t

para 3 jave - ABC News

Nipi i Elvis Presley-t, Mbretit të Rock and Roll-it, raportohet të ketë kryer vetëvrasje. 27-vjeçari Benjamin Keough, djali i Lisa Marie Presley, njoftohet që të ketë kryer vetëvrasje me armë zjarri të...

Nipi i Elvis Presly vret veten në moshën 27 vjeçare

para 3 jave - Syri

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare. 27 vjeçari i cili kishte qëlluar veten me armë zjarri është gjetur nga autoritetit në Kaliforni...

Vdiq në moshën 27-vjeçare, Benjamin Keough, nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Koha.net

Benjamin Keough, djali i Lisa Marie Presleyt dhe nipi i ikonës së muzikës, Elvis Presley, ka vdekur në moshën 27-vjeçare. Kështu kanë bërë të ditur disa media të huaja. “Lisa Marie Presley është zemërthyer...

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

para 3 jave - Lajm

Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Benjamin Keough, nipi i ikonës së rok ‘n’ roll, Elvis Presleyt. Autoritetet amerikane ende nuk kanë dhënë detaje për rrethanat ose kohën e vdekjes së Keough, shkruan...

Fund i padenjë jete për nipin e Elvis Presley-t

para 3 jave - Te Sheshi

Benjamin Keough, nipi i vetëm i mbretit të Rock-ut Elvis Presley, vdiq të dielën pasi u gjet me plagë në trup të shkaktuara me armë zjarri. Ai ishte djali Lisa Marie Presley, 27 vjeç. Trupi i tij u gjet...

Michael Jackson dyshohet për trafikim seksual të fëmijëve

para 3 jave - Sinjali

Detaje të hetimeve të nivelit të lartë mbi interesin e supozuar të Michael Jackson për djem të rinj zbulohen në një biografi të re të autorit Dylan Howard. FBI dyshoi se Michael Jackson po drejtonte një...

Michael Jackson dyshohet për trafikim seksual të fëmijëve

para 3 jave - Prive

Detaje të hetimeve të nivelit të lartë mbi interesin e supozuar të Michael Jackson për djem të rinj zbulohen në një biografi të re të autorit Dylan Howard. FBI dyshoi se Michael Jackson po drejtonte një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK