http://kariera.mk

Horoskopi ditor për nesër, e martë 14 korrik 2020

para 4 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë 14 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para 4 jave - Ina

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ja nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju, nga astrologu Shri...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Korrik 2020

para 4 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para 4 jave - Prive

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ja nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju, nga astrologu Shri...

5 shprehi të këqija që duhet t’i ndryshoni

para 4 jave - Arbresh

Produktiviteti është shumë i rëndësishëm në botën e sotme që lëviz shumë shpejtë. Shumë njerëz provojnë të përfundojnë më shumë gjëra në rutinën e tyre, por kjo qasje merr kohë deri sa të tregojë rezultate...

Horoskopi ditor, e hënë 13 korrik 2020

para 4 jave - Almakos

Dashi Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çi ft. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

Rikthim i dashurive të shkuara, si do të jenë financat. Ja çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit këtë javë

para 4 jave - BalkanWeb

DASHI Këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në Bricjap do t’ju ndihmojë të kërkoni diçka që dëshironi profesionalisht. Fati është në anën tuaj kur bëhet fjalë për çështje...

5 shprehi të këqija që duhet t’i ndryshoni

para 4 jave - Republika

Produktiviteti është shumë i rëndësishëm në botën e sotme që lëviz shumë shpejtë. Shumë njerëz provojnë të përfundojnë më shumë gjëra në rutinën e tyre, por kjo qasje merr kohë deri sa të tregojë rezultate...

Horoskopi 13 Korrik 2020

para 4 jave - Klan

Horoskopi 13 Korrik 2020 Dashi – Sot është mirë të hiqni qafe sa më shumë punë që i keni lënë pezull. Dita do të shkaktojë disa keqkuptime dhe vonesa, kështu që bëni çfarë mundeni para “valës së furtunës”....

Horoskopi për ditën e sotme, 13 korrik 2020

para 4 jave - Koha Jone

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

HOROSKOPI/ Si do të nisë kjo javë për të lindurit e çdo shenje

para 4 jave - Albeu

Demi Është koha për të realizuar projektet tuaja në pritje, një ndryshim rrënjësor është i mundur. Sipas horoskopit të javës së ardhshme, është koha për të vepruar. Binjakët Nuk ka dyshim se do të ndjeni...

Horoskopi për ditën e hënë, 13 korrik 2020

para 4 jave - Vizion Plus

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Jo vetëm të këqija/ Shenjat që do kalojnë një ditë shumë të mirë…

para 4 jave - Standard

Dashi- Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

Horoskopi 13 korrik, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 jave - Java News

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

Horoskopi sot/ Nis ditën me shenjat e fatit

para 4 jave - Lajmi.net

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

Këto janë shenjat me fat për sot

para 4 jave - Lexo

DASHI 21. mars – 20. prill Mos i mbani te fshehta partnerit tuaj sot sepse do keni mosmarrëveshje dhe deb ate te mëdha. Dita nuk do jete ashtu si e kishit menduar. Marsi do i beje me joshës beqaret. Do...

Horoskopi për sot, e hënë 13 korrik 2020

para 4 jave - Mapo

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dyshimet tuaja sjellin ndryshime pozitive. Mos u dekurajoni,...

Shenjat me fat për sot

para 4 jave - Lexo

DASHI 21. mars – 20. prill Mos i mbani te fshehta partnerit tuaj sot sepse do keni mosmarrëveshje dhe debate te mëdha. Dita nuk do jete ashtu si e kishit menduar. Marsi do i beje me joshës beqaret. Do...

Horoskopi 13 korrik, yjet ngrohin zemrën e beqarëve, zbuloni surprizat e ditës së sotme

para 4 jave - ABC News

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 korrik 2020

para 4 jave - BalkanWeb

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 13 korrik 2020

para 4 jave - LajmiFundit

Dashi Mund të ketë shumë joefikasitet në grupin tuaj sot. Të gjithë po ndjekin tekat e tyre dhe humbasin vëmendjen në atë që do të ishte më e mira për të gjithë. Ju e shihni këtë, kështu që ju keni një...

Mësoni se si do të ju ecë dita sot

para 4 jave - Periskopi

Dashi Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

Horoskopi javor për periudhën nga 12 – 19 korrik

para 4 jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Jo vetëm të këqija/ Shenjat që do kalojnë një ditë shumë të mirë

para 4 jave - Syri

Dashi- Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

Horoskopi, fati yt për datën 13 korrik 2020

para 4 jave - Lexo

Dashi Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 13 KORRIK 2020

para 4 jave - Lexo

Dashi Rutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë t’ua shprehin...

Horoskopi i javës/ Ja çfarë do të ndodhë për të gjitha shenjat

para 4 jave - Syri

Dashi: Blloqe në punë I dashur Dash java juaj fillon shkëlqyeshëm më një Hënë të bukur, ditë në të cilën mund të merrni një lajm të mirë. Venusi ju buzëqesh duke ju bërë më tërheqës se kurrë. Beqarët nuk...

Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit

para 4 jave - Albeu

DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në Bricjap do t’ju ndihmojë të kërkoni diçka që dëshironi profesionalisht. Fati është në anën...

‘Disave do t’u shfaqen njohje të reja, të tjerët…’- Nga dashuria tek puna, Jorgo Pulla bën parashikimin javor për 12 shenjat e horoskopit

para 4 jave - Panorama

DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në Bricjap do t’ju ndihmojë të kërkoni diçka që dëshironi profesionalisht. Fati është në anën...

Horoskopi javor sipas Jorgo Pullës

para 4 jave - Lexo

DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në Bricjap do t’ju ndihmojë të kërkoni diçka që dëshironi profesionalisht. Fati është në anën...

Parashikimin javor për 12 shenjat e horoskopit sipas Jorgo Pullës

para 4 jave - Lexo

DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në Bricjap do t’ju ndihmojë të kërkoni diçka që dëshironi profesionalisht. Fati është në anën...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 13 Korrik 2020

para 4 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi për nesër, e hënë 13 korrik 2020

para 4 jave - NOA

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik...

Horoskopi javor 13-19 korrik (dashuria, financat dhe shëndeti)

para 4 jave - Lexo

Dashi: Blloqe në punë I dashur Dash java juaj fillon shkëlqyeshëm më një Hënë të bukur, ditë në të cilën mund të merrni një lajm të mirë. Venusi ju buzëqesh duke ju bërë më tërheqës se kurrë. Beqarët nuk...

Horoskopi javor 13-19 korrik: Dashuria, financat dhe shëndeti sipas astrologëve

para 4 jave - Java News

Këtë javë do të shihni Venusin dhe Hënën të rreshtuar në shenjën e Binjakëve: një fundjavë me të vërtetë pasionante pret të gjitha shenja e ajrit. Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë...

Meshkujt e këtyre shenjave të Horoskopit janë më besnikët

para 4 jave - Lexo

Jo të gjithë ne themi “të dua” në të njëjtën mënyrë. Disa njerëz thonë më parë, të tjerë më vonë. Ndërsa dikush dridhet në idenë e shqiptimit të këtyre dy fjalëve. Nuk duhet të themi “të dua” nëse nuk...

Horoskopi i të dielës/ Shenjat që duhet të bëjnë një fillim të ri…

para 4 jave - Ina

Dashi-Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi i të dielës/ Shenjat që duhet të bëjnë një fillim të ri…

para 4 jave - Standard

Dashi- Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi 12 Korrik 2020

para 4 jave - Klan

Horoskopi 12 Korrik 2020 Dashi -Sot e diela është një ditë shumë e mirë për të përfunduar planet dhe për të përmbushur ëndrrat që keni bërë për një kohë të gjatë. Demi -Kjo e diel është e përshtatshme...

Horoskopi ditor, e diel 12 korrik 2020

para 4 jave - Almakos

Dashi Dite shume rutine kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asgjë e veçante gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Beqaret do ndihen gati për te filluar një lidhje serioze sepse...

HOROSKOPI/ Bëni një ndryshim në jetën tuaj sentimentale, jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj

para 4 jave - Albeu

Dashi-Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi sot, e diel 12 korrik 2020

para 4 jave - NOA

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik...

Ja cilat janë shenjat me fat për sot

para 4 jave - Java News

DASHI Do jeni shume kapricoze gjate kësaj dite dhe nuk do kënaqeni me ato qe do ju ofroje partneri. Marrëdhënia me te do lere për te dëshiruar. Nëse jeni beqare nuk do jeni nga atë qe do pranoni çdo lloj...

Këto janë shenjat me fat për sot

para 4 jave - Lexo

DASHI Do jeni shume kapricoze gjate kësaj dite dhe nuk do kënaqeni me ato qe do ju ofroje partneri. Marrëdhënia me te do lere për te dëshiruar. Nëse jeni beqare nuk do jeni nga atë qe do pranoni çdo lloj...

Parashikimi i horoskopit për sot

para 4 jave - Sinjali

Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi....

Horoskopi sot/ Njihuni me parashikimin e yjeve

para 4 jave - Mapo

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2020

para 4 jave - BalkanWeb

Dashi Do ta nisni ditën me shumë energji. Rrini në kontakt me miqtë e ngushtë dhe shihni seç po ndodh rreth tyre. Nëse merrni një lajm të keq prej tyre, tregohuni vullnetar për t’i ndihmuar. Demi Të mbash...

Horoskopi 12 korrik, çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Shenjat që duhet të nisin një fillim të ri

para 4 jave - ABC News

Dashi- Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi për sot, 12 korrik 2020

para 4 jave - Vizion Plus

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Imazhi i parë që dalloni zbulon diçka të fshehtë për personalitetin tuaj

para 4 jave - Almakos

Ky test i personalitetit është shumë i thjeshtë! Na tregoni se çfarë shihni së pari në imazhin që ju është paraqitur. Një burrë të moshuar apo një grua? Nëse shihni një burrë të moshuar: Ju jeni një person...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 12 korrik 2020

para 4 jave - LajmiFundit

Dashi Do ta nisni ditën me shumë energji. Rrini në kontakt me miqtë e ngushtë dhe shihni seç po ndodh rreth tyre. Nëse merrni një lajm të keq prej tyre, tregohuni vullnetar për t’i ndihmuar. Demi Të mbash...

Horoskopi sot

para 4 jave - PortaliOnline

Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi....

Dashuria, shëndeti, paratë- horoskopi sot

para 4 jave - Periskopi

Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi....

Horoskopi i të dielës/ Shenjat që duhet të bëjnë një fillim të ri

para një muaji - Syri

Dashi- Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

10 pyetje “kurth” gjatë një interviste pune, si të përgjigjeni

para një muaji - Gazeta.mk

Kërkimi i një pune dhe dhënia e një interviste është mjaft e vështirë dhe stresuese. Por, para se të futeni në një gjendje paniku, mësoni disa mënyra se si t’i përgjigjeni disa prej pyetjeve të vështira...

5 shprehi të këqija që duhet t’i ndryshoni

para një muaji - Tetova Sot

Produktiviteti është shumë i rëndësishëm në botën e sotme që lëviz shumë shpejtë. Shumë njerëz provojnë të përfundojnë më shumë gjëra në rutinën e tyre, por kjo qasje merr kohë deri sa të tregojë rezultate...

10 pyetje “kurth” gjatë një interviste pune, si të përgjigjeni

para një muaji - Tetova Sot

Kërkimi i një pune dhe dhënia e një interviste është mjaft e vështirë dhe stresuese. Por, para se të futeni në një gjendje paniku, mësoni disa mënyra se si t’i përgjigjeni disa prej pyetjeve të vështira...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 12 KORRIK 2020

para një muaji - Lexo

Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi....

10 pyetje “kurth” gjatë një interviste pune, si të përgjigjeni

para një muaji - Ekonomia Online

Kërkimi i një pune dhe dhënia e një interviste është mjaft e vështirë dhe stresuese. Por, para se të futeni në një gjendje paniku, mësoni disa mënyra se si t’i përgjigjeni disa prej pyetjeve të vështira...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 12 korrik 2020

para një muaji - Java News

Ky është horoskopi për ditën e diel 12 korrik 2020. Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 12 korrik 2020

para një muaji - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel 12 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Horoskopi, znj. Meri: Sot do merni propozime surprizë në punë dhe në jetën personale

para një muaji - Syri

‘Ide dhe Surpriza. Sot e shtune dhe Neptuni ne Peshk ndodhet ne kundershtim me asteroidin Urania. Urania njihet si mjeshtre e shkences Matematikes Astronomis dhe Astrologjise. Sot ne jeten tuaj kjo do...

Horoskopi 11 korrik, ja parashikimi i yjeve për ju

para një muaji - Java News

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni...

Horoskopi 11 Korrik 2020

para një muaji - Klan

Horoskopi 11 Korrik 2020 Dashi- Pozicioni i yjeve do t’ju detyrojë që të merrni disa vendime të rëndësishme. Nëse doni shprehni ndjenjat. Kjo do t’ju japë mundësinë që të arrini atë që doni. Demi- Mos...

Horoskopi për ditën e shtunë, 11 korrik 2020

para një muaji - Vizion Plus

Dashi Nesër jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrk 2020

para një muaji - BalkanWeb

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni...

Shenjat e fatit, cfarë parashikon horoskopi për sot, 11 korrik 2020

para një muaji - LajmiFundit

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 11 korrik 2020

para një muaji - Sinjali

Demi Mundohuni që të mos mendoni për të kaluarën. Mund të ketë debate për arsye ekonomike. Në dashuri janë mjaft të favorizuara historitë që do të lindin së fundmi. Në punë, duhet më shumë kujdes. Binjakët...

Horoskopi i të shtunës/ Shenjat që do kenë një ditë vërtetë problematike

para një muaji - Syri

Dashi- Ditë mjaft harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet ta shfrytëzoni ne çdo sekonde sepse periudha te tilla rralle here vijnë ne jete. Do zbuloni edhe një ane tjetër te mrekullueshme te partnerit...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 11 korrik 2020

para një muaji - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 11 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi javor 13-19 korrik: fundjavë e ‘nxehtë’ për këto shenja

para një muaji - Syri

Këtë javë do të shihni Venusin dhe Hënën të rreshtuar në shenjën e Binjakëve: një fundjavë me të vërtetë pasionante pret të gjitha shenja e ajrit. Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë...

Horoskopi 10 Korrik 2020

para një muaji - Klan

Horoskopi 10 Korrik 2020 Dashi- Mundësia, nga e cila prisnit të përfitonit në disa aspekte, do t’ju zhgënjejë pasi nuk do të ndodhë direkt. Por kjo nuk do të thotë se nuk do të ndodhë asgjë. Në sipërfaqe...

Horoskopi 10 korrik, ja parashikimi i yjeve për ju

para një muaji - Java News

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të...

HOROSKOPI/ Kjo është dita juaj, çfarë kanë rezervuar yjet për sot

para një muaji - Albeu

Dashi Nuk përjashtohet mundësia që ju të vendosni që të ndërprisni lidhjet me persona që i keni ndjerë të largët. Në këtë formë do të ndiheni më qetë. Demi Nuk është e lehtë të mbani nën kontroll emocionet...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2020

para një muaji - BalkanWeb

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të...

Horoskopi për sot, 10 korrik 2020

para një muaji - Vizion Plus

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni nesër. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Këshilla rreth karrierës për punonjës ambicioz

para një muaji - KosovaPress

Nuk ka ndjenjë më të mirë sesa ta dini se keni njerëz të cilët ju mbështesin, ju shtyjnë që ta jepni më të mirën nga vetja dhe festojnë sukseset tuaja së bashku me ju. Këta lloj njerëzish janë zakonisht...

Shenjat e fatit, cfare parashikon horoskopi per diten e sotme, 10 korrik 2020

para një muaji - LajmiFundit

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të...

Horoskopi i të premtes/ Situata do dalë jashtë kontrollit për ...

para një muaji - Syri

Dashi- Ndikimi i yjeve do jete shume i madh gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ata do ju drejtojnë ne rrugën e duhur dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret me ne fund do e konkretizojnë një histori...

Kapeni momentin dhe shijojeni, 3 shenjat e HOROSKOPIT, që do e "djegin" këtë fundjavë

para një muaji - Syri

Të lodhur nga vapa e këtyre ditëve? Të mërzitur ndoshta sepse të gjithë miqtë tuaj po argëtohen nga një cep i bregdetit në tjetrin? Mos u shqetësoni! Dielli shkëlqen dhe për ju, dhe për këtë duhet të falënderoni...

Udhëhiqeni nga zemra, mendja apo? Ja testi që ju ndihmon të zgjidhni dilemën

para një muaji - NOA

Iluzionet optike nuk janë vetëm një test për shikimin tuaj, ato gjithashtu tregojnë shumë edhe për karakterin tuaj. Gjëja e parë që arrini të dalloni tregon shumë për ju. Le të shohim secilën prej tyre....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK