http://kariera.mk

Adelina e nis sezonin me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Syri

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini Në një imazh të postuar...

Nuk do t'a besoni sa kanë kushtuar vetëm bikinit! Nora Istrefi më sek*i se kurrë (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun shqiptar. Këngëtarja duket se ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Në det po shoqërohet...

Një ‘mal me para’ i kanë kushtuar këto sandale dhe reçipeta Nora Istrefit

para një muaji - OraInfo

Nora Istrefi edhe për veshje të plazhit paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Në det po shoqërohet nga mikja...

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime

para një muaji - Gazeta.mk

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të...

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime

para një muaji - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 13/07/2020 12:55 Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Lexo...

Adelina Tahiri kthehet pas në kohë, publikon foton e rrallë të fëmijërisë

para një muaji - ABC News

Adelina Tahiri prej kohësh nuk ka qenë aktive në tregun muzikor. Që prej ardhjes në jetë të djalit të saj, këngëtarja i është përkushtuar tërësisht atij. Por, edhe pse kohët e fundit nuk e kemi parë këngëtaren...

Shumë vite para famës, publikohet foto e rrallë e Adelina Tahirit

para një muaji - Lexo

Këngëtarja Adelina Tahiri është tërhequr prej kohësh prej muzikës dhe tashmë shumë rrallë publikon ndonjë projekt të ri muzikor. Tashmë, ajo i është përkushtuar partnerit dhe djalit të tyre Jon, i cili...

Bëri namin me fotot me bikini, por sa i kushtuan ato Nora Istrefit (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Siç dihet tashmë gjërësisht format trupore të Nora Istrefit nuk kanë konkurentë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar foto me bikini në rrjet duke patur reagime të shumta. Ndërkohë pas fotove seksi me bikini...

Provokon nga plazhi, zbulohet çmimi marramendës i bikinit të Nora Istrefit

para një muaji - ABC News

Këngëtarja Nora Istrefi është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte trupore. Gjithashtu, ajo merr vëmendje jo rrallëherë për veshjet e shtrenjta, pasi në garderobën e Norës nuk mungon asnjë firmë...

Me bikini që thuajse nuk i duken se i ka veshur, Adelina Tahiri “përvëlon” me bikini

para një muaji - NOA

Këngëtarja Adelina Tahiri është një prej artisteve më të spikatura me format e saj trupore. Me rritjen e temperaturave, Adelina ka nisur plazhin prej nga nuk ka kursyer fotot provokuese. Ajo ka pozuar...

Na mahniti me fotot nga plazhi, por sa i kushtoi bikini Nora Istrefit?

para një muaji - Zhurnal

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Në det po shoqërohet nga mikja e saj më...

Nënë e një djali, por Adelina Tahiri "çmend" rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha Markov. Këngëtarja është shquar gjithmonë për format perfekte dhe lindja e fëmijës...

Na mahniti me fotot nga plazhi, por sa i kushtoi bikini Nora Istrefit?

para një muaji - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 13/07/2020 7:42 Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Lexo...

Na mahniti me fotot nga plazhi, por sa i kushtoi bikini Nora Istrefit?

para një muaji - Arbresh

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Në det po shoqërohet nga mikja e saj më...

Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro

para një muaji - Shprehja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19, shkruan lajmi.net. Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mrië, vajza Renee. Nora...

Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit të ri

para një muaji - Gazeta.mk

Duke qenë një prej yjeve më atraktive të skenës shqiptare, Adelina Berisha tërheq vëmendjen me imazhet që i ndan me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja ka pozuar në mënyrë atraktive para pasqyrës,...

Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit të ri

para një muaji - Telegrafi

Duke qenë një prej yjeve më atraktive të skenës shqiptare, Adelina Berisha tërheq vëmendjen me imazhet që i ndan me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja ka pozuar në mënyrë atraktive para pasqyrës,...

Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro

para një muaji - GazetaBlic

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19, shkruan lajmi.net. Në det po shoqërohet...

Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro

para një muaji - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19, shkruan lajmi.net. Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mrië, vajza Renee. Nora...

Nora Istrefi çmend ndjekësit e saj me fotot e fundit nga plazhi

para një muaji - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 12/07/2020 20:03 Nora Istrefi, ka “çmendur” fansat me fotot e fundit që ka publikuar në rrjete sociale. Këngëtarja, është shfaqur me bikini ngjyrë pink dhe në pah ka nxjerrë asetet...

FOTO/ Nora Istrefi i vë “flakën Instagramit”, publikon foto me bikini dhe…

para një muaji - Top Channel

Nora Istrefi, ka “çmendur” fansat me fotot e fundit që ka publikuar në rrjete sociale. Këngëtarja, është shfaqur me bikini ngjyrë pink dhe në pah ka nxjerrë asetet e saj bombastike. Ajo është duke shijuar...

Nora “shpërthyese” në fotot e fundit, tregon linjat seksi

para një muaji - GazetaBlic

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet. Nora me ndjekësit po ndan imazhe të...

Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

para një muaji - Syri

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet, shkruan lajmi.net. Nora me ndjekësit...

Një mami seksi si Adelina, në këtë pozicion pozoi

para një muaji - Syri

Është nënë. Por, forma se si Adelina Tahiri ka pozuar, është shumë provokative, shkruan Syri Kosova. Ajo shihet se ka veshur bikine dhe u ul në pozicion të tillë që e bëri të ‘thyhet’ në mes për të dal...

Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot me bikini

para një muaji - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 12/07/2020 15:49 Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet....

Nora Istrefi “ndez” Instagramin, pozon format bombastike

para një muaji - NOA

Vitet kalojnë, por për Nora Istrefin janë thjesht dhe vetëm numra. Së fundmi ajo ka përshëndetur fansat me një foto të “nxehtë” në Instagram. Këngëtarja ka pozuar me bikini duke i lënë të gjithë pa fjalë....

Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot me bikini

para një muaji - Infokusi

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet. Nora me ndjekësit po ndan imazhe të...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Arbresh

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini Në një imazh të postuar...

Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

para një muaji - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet, shkruan lajmi.net. Nora me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, e me disa të fundit ka...

Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

para një muaji - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet. Nora me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, e me disa të fundit ka tërhequr shumë vëmendjen....

Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

para një muaji - Lajmi.net

Anxhelina Hadërgjonaj ndau me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq atraktive buzë plazhit, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia vinte në pah fizikun...

Adelina Tahiri tregon fizikun e përsosur në rroba-banje

para një muaji - Ina

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini. Në një imazh të postuar...

Nora Istrefi “mahnit” me format trupore në pozat me bikini

para një muaji - Ekonomia Online

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet. Nora me ndjekësit po ndan imazhe të...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 12/07/2020 10:55 Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Zhurnal

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini, shkruan lajmi.net. Në...

Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

para një muaji - Arbresh

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet, shkruan lajmi.net. Nora me ndjekësit...

Nora Istrefi shfaq figurat e mrekullueshme trupore përmes rroba larjes

para një muaji - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, që një kohë të gjatë po qëndron aktive sa i përket industrisë muzikore. Jo vetëm në këtë fushë, edhe në rrjete sociale ajo në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe...

Xhensila me zemrën plot, publikon videon e veçantë në ditëlindjen e dytë të Ajkës

para një muaji - Lajm

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot para dy vitesh u bekuan me fëmijën e tyre të parë. Ata e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Ajka dhe çdo minut me të ua ka ndryshuar komplet jetën, e kjo nuk duhet shumë...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Lajmi.net

Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini, shkruan lajmi.net. Në një imazh të postuar së fundi, këngëtarja u shfaq...

Bebe Rexha në lidhje dashurie? Dalin fotot e para

para një muaji - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka qenë gjithmonë e hapur për publikun mirëpo jetën private e ka mbajtur të rezervuar. Derisa të gjithë mendonin se është ‘single’, DailyMail ka publikuar disa...

Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

para një muaji - Lajm

Anxhelina Hadërgjonaj ndau me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq atraktive buzë plazhit. Këngëtarja kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia vinte në pah fizikun e përsosur asaj....

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Infokusi

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini Në një imazh të postuar...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Lajm

Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini. Në një imazh të postuar së fundi, këngëtarja u shfaq e veshur me një palë...

Nora publikon foto në bikini, por a e keni vërejtur këtë detaj në barkun e saj

para një muaji - OraInfo

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi e cila po shijon pushimet në bregdetin shqiptar, ka rrëmbyer vëmendjen me pozat në bikini. E veshur me bikini me ngjyrë rozë, Nora ka vënë në pah linjat trupore në fotografitë...

Nora Istrefi shfaq figurat e mrekullueshme trupore përmes rroba larjes

para një muaji - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, që një kohë të gjatë po qëndron aktive sa i përket industrisë muzikore. Jo vetëm në këtë fushë, edhe në rrjete sociale ajo në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe...

Adelina Tahiri tregon fizikun e përsosur në rroba-banje

para një muaji - Periskopi

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini. Në një imazh të postuar...

Adelina e nis sezonën e pushimeve me foton më të ‘nxehtë’ në bikini

para një muaji - Ekonomia Online

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje. Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini. Në një imazh të postuar...

Adelina Tahiri s’ka fije turpi, pozon thuajse krejtësisht e zhveshur!

para një muaji - Iliria News

Adelina Tahiri ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re. Por, këngëtarja në fjalë nuk është se mungon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale, shkruan IndeksOnline. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi...

Adelina Tahiri s’ka fije turpi, pozon thuajse krejtësisht e zhveshur!

para një muaji - Sharri

Adelina Tahiri ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re. Por, këngëtarja në fjalë nuk është se mungon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale, shkruan IndeksOnline. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi...

Adelina Tahiri e tepron, shfaqet krejt e zhveshur

para një muaji - Infokusi

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri nuk i ndal pozat provokuese. Në të shumtën e rasteve, ajo eksperimenton me veshje duke tërhequr vëmendje të madhe Por, me këtë pozë ajo e teproi duke u shfaqur vetëm...

Adelina Tahiri e tepron, shfaqet krejt e zhveshur

para një muaji - Bota Press

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri nuk i ndal pozat provokuese. Në të shumtën e rasteve, ajo eksperimenton me veshje duke tërhequr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”. Por, me këtë pozë ajo e teproi...

Nora Istrefi këngëtarja me trupin më bombastik

para një muaji - Infokusi

Nora Istrefi aktualisht ndodhet për pushime. Derisa ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale, ajo ka bërë me dije se po kalon ditë të mira. Me anë të bikineve ajo ka nxjerrë në pah format seksi të...

Shokon Adelina Tahiri, publikon foto ku duket si me qenë krejt nudo!

para një muaji - OraInfo

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina...

Shokon Adelina Tahiri, publikon foto ku duket si me qenë krejt nudo!

para një muaji - Infokusi

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze Adelina është shumë aktive...

Nora i deklason të gjitha, shfaqet veç në bikini nga plazhi ekspozon trupin si ‘peshk’

para një muaji - Infokusi

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo....

Nora i deklason të gjitha, shfaqet veç në bikini nga plazhi ekspozon trupin si ‘peshk’

para një muaji - OraInfo

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo....

Nora Istrefi thekson format trupore në bikinit ngjyrë rozë

para një muaji - GazetaBlic

Duke qenë se nuk po lejohen të fillojnë me mbajtjen e koncerteve, artistët janë arratisur drejt bregdetit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Edhe Nora Istrefi duket se po e shijon këtë periudhë për t’u relaksuar....

Adelina duket atraktive në fotot e fundit nga pushimet

para një muaji - Lajmi.net

Si shumë të tjerë, edhe Adelina Berisha zgjodhi bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë të mira pushimi, shkruan lajmi.net. Nga atje, këngëtarja ka sjellë disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat...

Adelina duket atraktive në fotot e fundit nga pushimet

para një muaji - Arbresh

Adelina ditë më parë filloi pushimet. Si shumë të tjerë, edhe Adelina Berisha zgjodhi bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë të mira pushimi. Nga atje, këngëtarja ka sjellë disa fotografi në rrjete...

Adelina Berisha me pozë atraktive para pasqyrës, vë në dukje linjat trupore

para një muaji - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar pak ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme....

Adelina përsëri mahnit rrjetin në bikini

para një muaji - Syri

Ajo po e vazhdon pushimin e saj. Këngëtarja Adelina Berisha në Instagram ka hedhur një fotografi me të cilën ka mahnitur ndjekësit e shumtë që ka, shkruan Syri Kosova. Ajo u paraqit me bikine dhe duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK