http://kariera.mk

Pasojat e pandemisë tek shëndeti i grave dhe fëmijëve

para një muaji - ABC News

Deri më tani, pandemia e koronavirusit ka shkaktuar më shumë se gjysmë milioni vdekje në mbarë botën. Në këto shifra nuk përfshihet ndikimi në shëndetin e nënave, të porsalindurve, fëmijëve të vegjël dhe...

Pasojat e pandemisë tek shëndeti i grave dhe fëmijëve

para një muaji - Gazeta Tema

Deri më tani, pandemia e koronavirusit ka shkaktuar më shumë se gjysmë milioni vdekje në mbarë botën. Në këto shifra nuk përfshihet ndikimi në shëndetin e nënave, të porsalindurve, fëmijëve të vegjël dhe...

Pasojat e pandemisë tek shëndeti i grave dhe fëmijëve

para një muaji - Zëri i Amerikës

Deri më tani, pandemia e koronavirusit ka shkaktuar më shumë se gjysmë milioni vdekje në mbarë botën. Në këto shifra nuk përfshihet ndikimi në shëndetin e nënave, të porsalindurve, fëmijëve të vegjël dhe...

Pasojat e pandemisë tek shëndeti i grave dhe fëmijëve

para një muaji - Lexo

Deri më tani, pandemia e koronavirusit ka shkaktuar më shumë se gjysmë milioni vdekje në mbarë botën. Në këto shifra nuk përfshihet ndikimi në shëndetin e nënave, të porsalindurve, fëmijëve të vegjël dhe...

Koronavirusi mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - Sinjali

Transmetimi i koronavirusit nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit....

COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - Lajmi.net

Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit. Ky studim u arrit nga Universiteti Shtetëror i Milanos me spitalin ”Sacco”, poliklinikën...

COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - Arbresh

Transmetimi i virusit SarsCov2 nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit....

COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - Periskopi

Transmetimi i virusit SarsCov2 nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit....

COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - Gazeta e re

Transmetimi i virusit SarsCov2 nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit....

COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë

para një muaji - KosovaPress

Transmetimi i virusit SarsCov2 nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy raste në qendër të një studimi italian, të kryer në 31 gra që lindën midis marsit dhe prillit....

Studimi: Zbulohet mënyra se si koronavirusi përcillet nga nëna tek fetusi

para një muaji - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 10/07/2020 10:44 Një studim i ri nga Italia sugjeron, që koronavirusi mund të kaloj përmes placentës nga një grua shtatzënë në fetusin e saj, shkruan CNN. Dy foshnje të lindura nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK