http://kariera.mk

Afërdita Dreshaj e gëzon veten me një veturë luksoze të tipit “Porsche”

para 4 dite - Telegrafi

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, prej vitesh ka ndërtuar një jetë të mirë luksoze në Amerikë. Ajo së fundmi ka investuar në një makinë të re, të cilën ka vendosur të ndajë me...

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

para 4 dite - Zhurnal

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim...

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

para 4 dite - Lajm

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim...

Afërdita Dreshaj tani e tutje do të vozisë këtë veturë luksoze

para 4 dite - Ina

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është bërë me veturë të re. Këtë e ka shfaqur përmes fotografive që ka shpërndarë në InstaStory. Ajo tashmë ka në pronësi veturën luksoze të tipit “Porsche”,...

Leku letër: Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze

para 4 dite - Syri

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme nga përditshmëria, duke treguar jetën e saj mes luksit. Afërdita ka blerë së...

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

para 4 dite - Ekonomia Online

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim...

Afërdita Dreshaj bëhet me veturë të re luksoze

para 4 dite - GazetaBlic

Aferdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim...

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

para 4 dite - Periskopi

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim...

Afërdita Dreshaj tani e tutje do të vozisë këtë veturë luksoze (Foto)

para 4 dite - Sinjali

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është bërë me veturë të re. Këtë e ka shfaqur përmes fotografive që ka shpërndarë në InstaStory. Ajo tashmë ka në pronësi veturën luksoze të tipit “Porsche”....

"Zemra ime e re", Afërdita ndan me të gjithë makinën super luksoze (FOTO LAJM)

para 4 dite - Albeu

Me postimet e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka treguar makinën e saj më të re. "Zemra ime e re është këtu", ka shkruar Dreshaj krah videove ku ka treguar makinën e fundit...

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

para 4 dite - Lajmi.net

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze, shkruan lajmi.net. Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”,...

Kështu dukej 7 vite më parë Afërdita Dreshaj

para 6 dite - GazetaBlic

Këngëtarja, Afërdita Dreshaj është kthyer në kohë me një fotografi . Në Instagram, ka postuar imazhin, shkruan portali GazetaBlic. ’7 vite më parë që kur kisha këtë stil flokësh’, ka shkruar në foto.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK