http://kariera.mk

“Erdhi vapa”, Luana Vjollca shfaqet tërheqëse nga plazhi

para një jave - Sinjali

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka publikuar një foto e cila shihet se është duke shijuar një ditë të nxehtë vere në një nga bregdetet shqiptare. Përmes një fotografie në...

Luana dhe Anxhelina bëjnë ‘xing’ me të njëjtat bikini

para një jave - Syri

Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundmi një foto me bikini, krah së cilës ka shkruar: “Erdhi vapa me gushtin”. Përveç formave...

Luana Vjollca e papërmbajtshme në jaht, jep lajmin e mirë… por ofendohet nga “Naim Frashëri” (Foto)

para një jave - NOA

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, ka ndarë një foto “hot” për ndjekësit e saj, në Instagram, brenda një jahti, duke i shtuar ndjeshëm temperaturat e këtyre ditëve. “Erdhi vapa me gushtin”, shkruan...

“Erdhi vapa me Gushtin”, Luana e nis muajin me foto provokative…

para një jave - Standard

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Moderatorja, e cila numëron afro 2 milion ndjekës në Instagram është shumë aktive, ku shpesh publikon foto mjaft provokative....

“Erdhi vapa me gushtin”, Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

para një jave - Koha Jone

Prezantuesja dhe Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik” po shijon...

“Erdhi vapa me gushtin”, Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Prezantuesja dhe Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik”...

Luana foto “hot” nga jahti, ofendohet nga “Naim Frashëri”

para një jave - PortaliOnline

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, ka ndarë një foto “hot” për ndjekësit e saj, në Instagram, brenda një jahti, duke i shtuar ndjeshëm temperaturat e këtyre ditëve. “Erdhi vapa me gushtin”, shkruan...

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

para një jave - Gazeta Telegraf

Prezantuesja dhe Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik” po shijon...

Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja, prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Derisa po bëhet gati për një hit...

“Erdhi vapa me gushtin”/ Luana Vjollca provokon fansat me FOTO seksi nga…

para një jave - Java News

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, është një ndër personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Bukuroshja bionde, e cila numëron afro 2 milionë ndjekës në “Instagram” është shumë aktive, e shpeshherë...

“Erdhi vapa e gushtit”, Luana e nis muajin me paraqitje ‘përvëluese’

para një jave - Ina

Luana Vjollca pozon me bikini në jaht. Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq me bikini të bardha, shkruan lajmi.net. Teksa mori pozë atraktive në jaht, ajo...

“Erdhi vapa me Gushtin”, Luana e nis muajin me foto provokative

para një jave - ABC News

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Moderatorja, e cila numëron afro 2 milion ndjekës në Instagram është shumë aktive, ku shpesh publikon foto mjaft provokative....

Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke shfaqur super format e saj. Ajo ndan shpesh foto provokative në rrjete sociale ku...

“Erdhi vapa me gushtin”, Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

para një jave - LajmiFundit

TIRANE Prezantuesja dhe Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik”...

“Erdhi vapa e gushtit”, Luana e nis muajin me paraqitje ‘përvëluese’

para një jave - Lajmi.net

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq me bikini të bardha, shkruan lajmi.net. Teksa mori pozë atraktive në jaht, ajo vuri në pah edhe një herë fizikun për...

Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re

para një jave - Ekonomia Online

Këngëtarja, prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Derisa po bëhet gati për një hit...

Luana Vjollca mahnitëse në bikini

para një jave - Arbresh

E njohur për linjat mbresëlënëse trupore, Luana Vjollca tërheq vëmendjen e fansave të saj sa herë që poston fotografi të reja në rrjetet sociale. Prezantuesja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.8...

Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?

para një jave - Ina

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar, shkruan lajmi.net. E angazhuar me emisionin e saj dhe duke punuar për projekte të reja muzikore,...

Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?

para një jave - Lajmi.net

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar, shkruan lajmi.net. E angazhuar me emisionin e saj dhe duke punuar për projekte të reja muzikore,...

Luana: “Më quajnë Mbretëreshë”

para një jave - Prive

Luana Vjollca ka disa kohë që po paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë do të vij në bashkëpunim me artistin latin Jay Santos e tashmë janë shpërndarë disa imazhe. Nga një e fundit në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK