http://kariera.mk

Dy personazhe të rinj në sezonin që do të jetë i fundit për “La Casa de Papel”

para 4 dite - Zeri

Hiti i Netflix, “La Casa de Papel” duke u rikthyer për një sezonin të fundit. Sezoni i pestë i ardhshëm do të jetë i fundit. Prodhimi do të fillojë të hënën në Danimarkë para se të filmojë në Spanjë dhe...

Dy personazhe të rinj në sezonin që do të jetë i fundit për “La Casa de Papel”

para 4 dite - Prive

Hiti i Netflix, “La Casa de Papel” duke u rikthyer për një sezonin të fundit. Sezoni i pestë i ardhshëm do të jetë i fundit, EË mund të zbulojë ekskluzivisht, dhe prodhimi do të fillojë të hënën në Danimarkë...

Lajmi i keq për të gjithë fansat e serialit “La casa de papel”

para 4 dite - Ina

La Casa de Papel, është seriali spanjoll i cili ka patur një sukses të madh falë Netflix. Drama spanjolle e cila mbajti të mbërthyer shikuesit me kthesat dramatike, komplote dhe skenarin është drejt përfundimit...

Lajmi i keq për të gjithë fansat e serialit “La casa de papel”

para 4 dite - Lexo

La Casa de Papel, është seriali spanjoll i cili ka patur një sukses të madh falë Netflix. Drama spanjolle e cila mbajti të mbërthyer shikuesit me kthesat dramatike, komplote dhe skenarin është drejt përfundimit...

‘LA Casa de Papel’ drejt fundit? Lajmi i keq për të gjithë shikuesit e serialit

para 4 dite - Mapo

La Casa de Papel, është seriali spanjoll i cili ka patur një sukses të madh falë Netflix. Drama spanjolle e cila mbajti të mbërthyer shikuesit me kthesat dramatike, komplote dhe skenarin është drejt përfundimit...

Lajmi i keq për të gjithë shikuesit e serialit/ “La Casa de Papel” drejt fundit

para 4 dite - Java News

La Casa de Papel, është seriali spanjoll i cili ka patur një sukses të madh falë Netflix. Drama spanjolle e cila mbajti të mbërthyer shikuesit me kthesat dramatike, komplote dhe skenarin është drejt përfundimit...

Filmi më i mirë nga Netflix/ Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

para 4 dite - Koha Jone

“La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave. Filmi më i mirë nga Netflix dhe aq i dashur për të gjithë ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm që prej daljes së tij në...

Lajm i hidhur për fansat e “La Casa de Papel”, sezoni i pestë do të jetë i fundit

para 4 dite - Standard

“La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e grabitësve, bën që interesimi për të të rritet edhe më shumë. Sidoqoftë, krijuesi...

para 4 dite - Ora news

La Casa de Papel, është seriali spanjoll i cili ka patur një sukses të madh falë Netflix. Drama spanjolle e cila mbajti të mbërthyer shikuesit me kthesat dramatike, komplote dhe skenarin është drejt përfundimit...

Konfirmohet sezoni i pestë dhe i fundit i “La Casa de Papel”

para 4 dite - GazetaBlic

Netflix ka njoftuar se seriali i saj i La Casa de Papel (Money Heist) do të rikthehet për sezonin e tij të pestë dhe të fundit. Netflix ka rinovuar serialin spanjoll për një sezon të pestë. Ky do të jetë...

Filmi më i mirë nga Netflix/ Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

para 4 dite - BalkanWeb

SPANJE “La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave. Filmi më i mirë nga Netflix dhe aq i dashur për të gjithë ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm që prej daljes së...

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

para 4 dite - Republika

“Money Heist” ka shokuar fansat në të gjithë botën që nga viti 2017 me skenat “shpërthyese”, të mbushura me veprim dhe sigurisht hajdutët kanë lënë shikuesit të kenë interesim për shfaqjen e Netflix. Sidoqoftë,...

Mezi po prisni sezonin e 5-të, por ka një lajm të keq për fansat e "La Casa de Papel" (FOTO LAJM)

para 4 dite - Albeu

“Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel ”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh ndërkombëtar falë Netflix. Fansa nga e gjithë bota presin me padurim pjesë të reja...

Mezi po prisni sezonin e 5-të, por ka një lajm të keq për fansat e “La Casa de Papel”

para 4 dite - Arbresh

“Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh ndërkombëtar falë Netflix. Fansa nga e gjithë bota presin me padurim pjesë të reja...

Seria e pestë e “La Casa de Papel” do të jetë e fundit

para 4 dite - Sinjali

“Money Heist” ka shokuar fansat në të gjithë botën që nga 2 maji i vitit 2017, kur u shfaq për herë të parë, me skenat “shpërthyese”, të mbushura me veprim. Sidoqoftë, sezoni i pesë do të jetë seria e...

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

para 4 dite - Lajmi.net

Sidoqoftë, autori ka zbuluar tani sezoni i pesë do të jetë seria e fundit e “Money Heist”, shkruan Express.co.uk, transmeton lajmi.net. Sezoni i katërt i “Money Heist” apo “La Casa de Papel” u lëshua në...

Konfirmohet sezoni i pestë dhe i fundit i “La Casa de Papel”

para 4 dite - Ekonomia Online

Netflix ka njoftuar se seriali i saj i La Casa de Papel (Money Heist) do të rikthehet për sezonin e tij të pestë dhe të fundit. Netflix ka rinovuar serialin spanjoll për një sezon të pestë. Ky do të jetë...

Paralajmërohet sezoni i fundit i “La Casa de Papel”

para 4 dite - Arbresh

“La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave. Filmi më i mirë nga Netflix dhe aq i dashur për të gjithë ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm që prej daljes së tij në...

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

para 5 dite - Telegrafi

Seriali i njohur “La Casa de Papel” ka shokuar fansat në të gjithë botën, që nga viti 2017. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e hajdutëve, bën që interesimi për të të rritet edhe më shumë, shkrun...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK