http://kariera.mk

Horoskopi për muajin gusht sipas Paolo Fox, ja kush janë shenjat më me fat…

para 4 dite - Standard

Horoskopi i muajit gusht 2019 nga Paolo Fox: shenjat më me fat në dashuri, shkollë dhe punë Virgjëresha: Javët e ardhshme do të jenë shumë introspektive. Deri në 22, Dielli në Luan ju shtyn të bëni një...

Horoskopi për muajin gusht sipas Paolo Fox, ja kush janë shenjat më me fat

para 4 dite - Syri

Horoskopi i muajit gusht 2019 nga Paolo Fox: shenjat më me fat në dashuri, shkollë dhe punë Virgjëresha: Javët e ardhshme do të jenë shumë introspektive. Deri në 22, Dielli në Luan ju shtyn të bëni një...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 2 gusht 2020

para 4 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel 2 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo...

Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të thotë

para 4 dite - Standard

Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha shenjat e ujit!   Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë...

Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të thotë

para 4 dite - Syri

Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha shenjat e ujit! Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 2 Gusht 2020

para 4 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo nuk është koha ideale për dashurinë, do të ketë pasiguri....

Këshilla për financat, ndryshime në jetën personale. Çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e zodiakut për muajin gusht

para 4 dite - BalkanWeb

Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që zhvillohet në fillim të muajit do të luajë një rol protagonist. Në të njëjtën kohë, katroret e Marsit në Dash me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin në Bricjap rrisin...

Detajet: Dashuria, puna dhe ndryshimet në jetën personale, Horoskopi për muajin gusht

para 4 dite - Lexo

Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që zhvillohet në fillim të muajit do të luajë një rol protagonist. Në të njëjtën kohë, katroret e Marsit në Dash me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin në Bricjap rrisin...

Këshilla për financat, ndryshime në jetën personale. Çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e zodiakut për muajin gusht

para 4 dite - Koha Jone

Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që zhvillohet në fillim të muajit do të luajë një rol protagonist. Në të njëjtën kohë, katroret e Marsit në Dash me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin në Bricjap rrisin...

Detaje: Dashuria, puna dhe ndryshimet në jetën personale/ Horoskopi për muajin gusht

para 4 dite - Lexo

Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që zhvillohet në fillim të muajit do të luajë një rol protagonist. Në të njëjtën kohë, katroret e Marsit në Dash me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin në Bricjap rrisin...

Dashuria, puna dhe ndryshimet në jetën personale/ Horoskopi për muajin gusht

para 4 dite - Java News

Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që zhvillohet në fillim të muajit do të luajë një rol protagonist. Në të njëjtën kohë, katroret e Marsit në Dash me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin në Bricjap rrisin...

Horoskopi 1 Gusht 2020

para 4 dite - Klan

Horoskopi 1 Gusht 2020 Dashi- Nuk keni përse të ndiheni në faj për dikë që po kalon një periudhë më të vështirë se ju. E vërteta e hidhur është se çfarëdolloj pengesash të jenë duke kaluar, janë vetë përgjegjës...

Horoskopi 1 gusht, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Java News

Dashi Diçka po ngatërrohet! Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, gjatë ditës do të keni shumë punë mirëpo, shumë prej jush ndjehen të lodhur dhe të dobët. Për ata që janë në një marrëdhënie, dita...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 gusht 2020

para 4 dite - GazetaBlic

Dashi Do të keni dëshirë për të dashuruar, por me ndikimin e kundërt të Hënës, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të shmangni rreziqet e kota. Ka disa probleme...

HOROSKPI/ Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, shena pa fat

para 4 dite - Albeu

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, gjatë ditë s do të keni shumë punë por, shumë prej jush ndjehen të lodhur dhe të dobët. Për ata që janë në një marrëdhënie, dita e nesërme nuk do të jetë...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 gusht 2020

para 4 dite - GazetaBlic

Dashi Do të keni dëshirë për të dashuruar, por me ndikimin e kundërt të Hënës, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të shmangni rreziqet e kota. Ka disa probleme...

Këto janë shënjat më me fat ditën e sotme-Horoskopi, e shtunë 1 gusht 2020

para 4 dite - Mapo

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë...

Horoskopi ditor 1 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

para 4 dite - Shekulli

Dashi Pa e kuptuar se si ose kur ndodhi, ju mund ta gjeni veten mes një̈ konflikti sot. Por gjithçka që duhet të bëni është̈ të përdorni aftësitë̈ tuaja të ndërmjetësimit dhe do a kaloni edhe këtë...

Ditë emocionuese për ata që shkojnë me pushime, si do të jetë kjo e shtunë për shenjat e Horoskopit

para 4 dite - ABC News

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, gjatë ditës do të keni shumë punë por, shumë prej jush ndjehen të lodhur dhe të dobët. Për ata që janë në një marrëdhënie, dita e nesërme nuk do të jetë...

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 gusht 2020

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë...

Dashuria, puna dhe paratë – parashikimi i yjeve për sot

para 4 dite - Sinjali

Dashi Do të keni dëshirë për të dashuruar, por me ndikimin e kundërt të Hënës, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të shmangni rreziqet e kota. Ka disa probleme...

Horoskopi i fundjavës (1-2 gusht) sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 4 dite - Lexo

Dashi Në këto 24 orë ndiheni pak nën presion. Në fund të muajit ju mund të përballeni me një konflikt të madh. E diela në fund rikuperohet, megjithatë, këto dy ditë të premten dhe të shtunën do të jenë...

Horoskopi i muajit GUSHT

para 4 dite - PortaliOnline

Horoskopi i muajit gusht 2020, sipas Paolo Fox: shenjat më me fat në dashuri, shkollë dhe punë, “NOA.al” i sjell për lexuesit e saj. Për horoskopin e muajit, Gushti i ndihmon Binjakët të jetojnë më shumë...

Horoskopi sot

para 4 dite - PortaliOnline

Dashi Do të keni dëshirë për të dashuruar, por me ndikimin e kundërt të Hënës, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të shmangni rreziqet e kota. Ka disa probleme...

Parashikimi i Horoskopit, datë 01 gusht 2020

para 4 dite - Panorama

Dashi Nuk do kërkoni asgjë tjetër sot përveç qëndrueshmërisë në jetën tuaj në çift. Puna e vazhdueshme e gjithë këtyre muajve do bëjë që të keni një rritje të konsiderueshme të financave. Demi Jeta në...

Horoskopi i të shtunës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë pritet për ...

para 4 dite - Syri

Dashi- Jeta juaj ne çift do jete shume e këndshme gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te veçanta fale disa surprizave qe do iu beje partneri. Beqaret nuk do mundin dot ta tërheqin pas vetes dike qe...

para 4 dite - Ora news

Dashi Diçka po ngatërrohet! Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, gjatë ditës do të keni shumë punë mirëpo, shumë prej jush ndjehen të lodhur dhe të dobët. Për ata që janë në një marrëdhënie, dita...

Horoskopi, 1 gusht 2020

para 4 dite - Arbresh

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 1 GUSHT 2020

para 5 dite - Lexo

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 1 gusht 2020

para 5 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 1 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Gusht 2020/ Horoskopi mujor i detajuar për secilën shenjë

para 5 dite - Lexo

DASHI Gushti, është koha për mbjellje. Për të realizuar një ëndërr duhet të filloni gjithmonë nga themelet: vendosni themelet dhe do të korrni përfitimet shumë shpejt, veçanërisht nëse punoni në një mjedis...

Ja çfarë kanë parashikuar yjet për muajin gusht sipas Jorgo Pullës

para 5 dite - Syri

DASHI 01/08/2020 TO 31/08/2020 Të përgjithshmet Të dashur Dashë,Gushti është kontradiktor pasi ndahet në një periudhë shumë të mirë për ju dhe një periudhë tjetër e cila mund të ketë disa vështirësi.Në...

Gusht 2020/ Horoskopi i detajuar për të gjitha shenjat

para 5 dite - Lexo

DASHI Gushti, është koha për mbjellje. Për të realizuar një ëndërr duhet të filloni gjithmonë nga themelet: vendosni themelet dhe do të korrni përfitimet shumë shpejt, veçanërisht nëse punoni në një mjedis...

Horoskopi i muajit GUSHT për të gjitha shenjat

para 5 dite - Lexo

DASHI Gushti, është koha për mbjellje. Për të realizuar një ëndërr duhet të filloni gjithmonë nga themelet: vendosni themelet dhe do të korrni përfitimet shumë shpejt, veçanërisht nëse punoni në një mjedis...

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 Gusht 2020

para 5 dite - Java News

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë...

10 rregullat kur largoheni nga puna

para 5 dite - Ekonomia Online

Mos kujtoni se është aq e thjeshtë të pushoni veten nga puna. Keni gjetur një punë më të mirë, nuk doni të punoni më, arsyeja mund të jetë e ndryshme, por gjithsesi duhet stil. Ja 10 rregullat që duhet...

Horoskopi 31 Korrik 2020

para 5 dite - Klan

Horoskopi 31 Korrik 2020 Dashi- Pas disa javësh disi të trazuara, miqësia me dikë ka arritur një stad tjetër. Po shkoni drejt një faze të re, tepër interesante. Të pasurit një bashkëbisedim është e lehtë,...

Horoskopi i muajit Gusht 2020: Ja shenjat më me fat në dashuri dhe financa

para 5 dite - Java News

Horoskopi i muajit gusht 2020, sipas Paolo Fox: Shenjat më me fat në dashuri, shkollë dhe punë. Për horoskopin e muajit, Gushti i ndihmon Binjakët të jetojnë më shumë marrëdhënie të pakujdesshme dhe pa...

5 mënyra për të marrë më shumë përgjegjësi në punë

para 5 dite - Infokusi

Pavarësisht nëse jeni duke e bërë punën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme, gjithmonë ka më shumë mundësi për t’u rritur profesionalisht dhe personalisht. Mos lejoni të futeni në zonën e rehatisë sepse...

Horoskopi/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

para 5 dite - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e premte 31 korrik 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

HOROSKOPI/ Jini pozitivë, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot

para 5 dite - Albeu

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

5 mënyra për të treguar profesionalizëm në vendin e punës

para 5 dite - KosovaPress

Realizimi i detyrave në mënyrë profesionale është proces i rëndësishëm në një vend pune. Për të ecur tutje në karrierë, profesionalizmi është njëri prej faktorëve thelbësor. Profesionalizmi ndikon në mundësitë...

Horoskopi, 31 korrik 2020

para 5 dite - Opinion

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Horoskopi i muajit gusht 2020, për të gjitha shenjat: Cilat do të jenë më me fat në dashuri, shkollë dhe punë

para 5 dite - Gazeta.mk

Për horoskopin e muajit, Gushti i ndihmon Binjakët të jetojnë më shumë marrëdhënie të pakujdesshme dhe pa shumë kufizime. Kundërshtimi i Saturnit do të vazhdojë të vërë në vështirësi ata të Gaforres, veçanërisht...

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

para 5 dite - Shekulli

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të...

Horoskopi 31 korrik, çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Shenjat që do të përballen me probleme në punë

para 5 dite - ABC News

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

5 mënyra për të marrë më shumë përgjegjësi në punë

para 5 dite - KosovaPress

Pavarësisht nëse jeni duke e bërë punën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme, gjithmonë ka më shumë mundësi për t’u rritur profesionalisht dhe personalisht. Mos lejoni të futeni në zonën e rehatisë sepse...

Shenjat me fat për sot

para 5 dite - Lexo

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Dashuria, paratë dhe shëndeti … ky është horoskopi për sot

para 5 dite - Lajmi.net

Dashi Mos u përpiqni t’i impononi të tjerëve mendimin tuaj. Punoni për planet rreth së ardhmes me persona që keni besim të plotë. Ka gjasa të bëni ndryshime në arredimin e shtëpisë. Në mbrëmje, mund të...

Horoskopi sot

para 5 dite - PortaliOnline

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 31 korrik 2020

para 5 dite - LajmiFundit

Dashi Mos u përpiqni t’i impononi të tjerëve mendimin tuaj. Punoni për planet rreth së ardhmes me persona që keni besim të plotë. Ka gjasa të bëni ndryshime në arredimin e shtëpisë. Në mbrëmje, mund të...

4 rregulla për një interviste pune të suksesshme

para 5 dite - Ekonomia Online

Të bëni përshtypje të mirë dhe të ju vlerësojnë janë aspekte te rëndësishme për një interviste pune të suksesshme. Rregulli i parë : Të ju vlerësojnë nuk do të thotë se ju pëlqejnë me çdo kusht Personi...

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

para 5 dite - Iliria News

Dashi Gjate kësaj dite do merren vendime mjaft te rëndësishme për jetën ne çift. Do ndiheni me se miri dhe gati për te ndryshuar gjithçka. Beqaret nuk do jene shume ne humor dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë...

Parashikimi i Horoskopit, datë 31 korrik 2020

para 5 dite - Panorama

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Horoskopi i të premtes/ Të mira e të këqija, kështu mbyllet muaji për ...

para 5 dite - Syri

Dashi- Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të...

Horoskopi për nesër, ja parashikimi i yjeve për ju

para 5 dite - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Ka mjaft mbrojtje astrale për ta kaluar ditën mirë. Qëndroni me njerëz që ju vlerësojnë dhe do keni një respekt të mirë për personalitetin tuaj. A je në marrëdhënie pune?...

Si të zgjidhni ofertën më të mirë të punës

para 5 dite - Ekonomia Online

Të kesh oferta të shumta pune është një gjë fantastike sepse të jepet mundësia për të zgjedhur më të mirën e mundshme. Por, shpeshherë një fakt i tillë mund të shndërrohet në diçka vërtet stresuese. Ju...

Fati yt sot, horoskopi 30 korrik 2020

para 6 dite - Lexo

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Horoskopi , 31 korrik 2020

para 6 dite - Lexo

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

5 këshilla për të qëndruar të shëndetshëm mendërisht

para 5 dite - Express.mk

Ashtu si shëndeti juaj fizik, shëndeti mendor luan një rol kryesor në jetën tuaj. Prania e një sëmundjeje mendore mund të ndikojë në jetën tuaj të shëndetshme duke shkaktuar probleme që lidhen me jetën...

Fati yt sot, horoskopi 30 korrik 2020

para 6 dite - in7

Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemikat gjatë kësaj dite. Puna ju ka lodhur, ndaj mundohuni që të gjeni më shumë kohë për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 31 korrik 2020

para 6 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte 31 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 31 Korrik 2020

para 6 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi 30 Korrik 2020

para 6 dite - Klan

Horoskopi 30 Korrik 2020 Dashi- Pavarësisht se si ndiheni sot është e rëndësishme të pranoni gabimet tuaja. Pavarësisht situatës është e rëndësishme të qëndroni në këmbë dhe të pranoni dobësitë tuaja....

Si ta transformoni rutinën tuaj pas punës?

para 6 dite - RTK

Çka bëni zakonisht pas punës? Ndoshta jeni person që ka një orar të plotë shoqëror, ose e vizitoni palestrën për të krijuar një zakon të shëndetshëm të fitnesit. Pavarësisht nga plan programi juaj standard...

Horoskopi për ditën e enjte, 30 korrik 2020

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës...

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

para 6 dite - Shekulli

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës...

Horoskopi për ditën e sotme, 30 korrik 2020

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Kthejeni të gjithë vëmendjen tuaj drejt biznesit sot. Vërtet mund të dëshironi të merreni me gjithçka që kërkon dokumente zyrtare ose takime me profesionistë, por mos merrni asnjë vendim. Ndershmëria...

Horoskopi, e enjte 30 korrik 2020

para 6 dite - Shekulli

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 30 korrik 2020

para 6 dite - LajmiFundit

Dashi Kthejeni të gjithë vëmendjen tuaj drejt biznesit sot. Vërtet mund të dëshironi të merreni me gjithçka që kërkon dokumente zyrtare ose takime me profesionistë, por mos merrni asnjë vendim. Ndershmëria...

Si ta transformoni rutinën tuaj pas punës?

para 6 dite - KosovaPress

Çka bëni zakonisht pas punës? Ndoshta jeni person që ka një orar të plotë shoqëror, ose e vizitoni palestrën për të krijuar një zakon të shëndetshëm të fitnesit. Pavarësisht nga plan programi juaj standard...

Horoskopi i të enjtes/ Shenjat që duhet të bëjnë kujdes, pasi ...

para 6 dite - Syri

Dashi- Do e mahnitni serish partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe ai do ju dashuroje me te njëjtin pasion si me pare. Dita do jete e mrekullueshme. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga mundësitë...

Puna, dashuria dhe paratë – parashikimi i yjeve për ju

para 6 dite - Sinjali

Dashi Gjërat në dashuri do të përmirësohen, ku nëse keni patur probleme, tashmë do të keni mundësi që të dialogoni dhe të gjeni zgjidhje. Keni shumë energji dhe dëshirë për të vepruar. Në punë, jo çdo...

Ja si do sillen shenjat e Horoskopit, 30 korrik 2020

para 7 dite - Java News

Dashi Gjërat në dashuri do të përmirësohen, ku nëse keni patur probleme, tashmë do të keni mundësi që të dialogoni dhe të gjeni zgjidhje. Keni shumë energji dhe dëshirë për të vepruar. Në punë, jo çdo...

Horoskopi i muajit gusht 2019, për të gjitha shenjat: Cilat do të jenë më me fat në dashuri, shkollë dhe punë

para 7 dite - NOA

Horoskopi i muajit gusht 2019, sipas Paolo Fox: shenjat më me fat në dashuri, shkollë dhe punë, "NOA.al" i sjell për lexuesit e saj. Për horoskopin e muajit, Gushti i ndihmon Binjakët të jetojnë më shumë...

Horoskopi ditor për nesër, e enjte 30 korrik 2020

para 7 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 30 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Korrik 2020

para 7 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në...

Horoskopi 29 Korrik 2020

para një jave - Klan

Horoskopi 29 Korrik 2020 Dashi- Keni shumë mundësi zgjedhjeje dhe rreziku është i madh që nuk do të jeni në gjendje që të vendosni, e do të përfundoni duke mos bërë asgjë. Mos e lejoni këtë, identifikoni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 korrik 2020

para një jave - Shekulli

Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa do të dëshironit, gjë që mund të shkaktojë një farë nervozizmi tek ju. Nëse jeni të zhgënjyer nga një marrëdhënie, mos harroni se ju mund të...

HOROSKOPI i të mërkurës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Syri

Dashi Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e qëndrueshme gjate gjithë kësaj dite. Do merrni edhe vendime te rëndësishme te cilat do ua ndryshojnë për mire jetën. Beqaret duhet te tregohen sa me...

Horoskopi i Paolo Fox: Ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut

para një jave - Java News

Dashi : Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasigurisë do të kalojë dhe do të arrini t’i kapërceni pengesat. Do të shpëtoni më në fund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK