http://kariera.mk

9 koncepte që fëmijët duhet t’i mësojnë për dashurinë

para një jave - Shprehja

Për dikë, fëmijët duhet të dinë që dashuria jo gjithmonë përfshin “princër të kaltër” dhe “ata jetuan përgjithmonë të lumtur”. Në mënyrë të ngjashme, atyre nuk u duhet thënë se njerëzit e vrazhdë që i...

9 koncepte që fëmijët duhet t’i mësojnë për dashurinë

para një jave - Gazeta.mk

Përrallat pikturojnë një version shumëngjyrësh për atë se çfarë është dashuria, dhe kjo është arsyeja pse është në dorën tonë që t’i mësojmë fëmijët tanë për realitetet e dashurisë. Për dikë, fëmijët duhet...

9 koncepte që fëmijët duhet t’i mësojnë për dashurinë

para një jave - Lajmi.net

Për dikë, fëmijët duhet të dinë që dashuria jo gjithmonë përfshin “princër të kaltër” dhe “ata jetuan përgjithmonë të lumtur”. Në mënyrë të ngjashme, atyre nuk u duhet thënë se njerëzit e vrazhdë që i...

Çfarë duhet të dinë fëmijët tuaj për dashurinë, gjërat që duhet t’u mësoni

para një jave - ABC News

Përrallat e përshkruajnë dashurinë në mënyrën më të mirë të mundshme, e cila është dhe një arsye se pse duhet t’i mësoni fëmijët të kuptojnë realitetin që paraqitet. Së pari, fëmijët duhet të dinë se dashuria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK