http://kariera.mk

Sabri Fejzullahu flet për mikun e tij Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij

para 7 dite - Arbresh

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin. Kështu qenka jeta, duhet të...

Ademi ka qenë patriot i madh

para 7 dite - Epoka e Re

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun Adem Mikullovci, i cili ka ndërruar jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin....

Fejzullahu për Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin

para një jave - Koha.mk

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin....

Sabri Fejzullahu flet për mikun e tij Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 23:34 Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë...

Fejzullahu për Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin

para një jave - GazetaBlic

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin....

Sabri Fejzullahu flet për mikun e tij Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij

para një jave - Periskopi

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin....

Labinot Tahiri reagon pas vdekjes së Mikullovcit: Humbëm një aktor të madh, shkoi pa asnjë privilegj të rëndësishëm shtetëror

para një jave - Tetova Sot

Vdekja e aktorit dhe politikanit shqiptar, Adem Mikullovci, ditën e sotme (e martë) ka tronditur mbarë popullin dhe kinematografinë shqiptare. Reagimet lidhur me vdekjen e tij nuk munguan as nga miqtë...

Sabri Fejzullahu flet për mikun e tij Adem Mikullovcin: Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij

para një jave - Bota Press

Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani në T7 për marrëdhëniet me mikun e tij Adem Mikullovci, i cili ndërroi jetë të martën. “Ai vazhdon të jetojë me veprat e tij dhe kurrë nuk vdesin....

Labi përveç dhimbjes për humbjen e Adem Mikullovcit, ka edhe disa fjalë të tjera

para një jave - Sinjali

Aktori e politikani i dashur Adem Mikullovci, sot u nda nga jeta. Lajm ky që preku të gjithë, shkruan Gazeta Sinjali. Deri më tani, shumë kolegë dhe qytetarë të thjeshtë kanë dërguar telegram ngushëllimi...

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit

para një jave - Ina

Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare, Adem Mikullovci. I njohur për rolet e tij dhe paraqitjet e shumta televizive, Mikullovci ka lënë prapa vetes një karrierë...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - InfoShqip

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas ndarjes nga jeta të aktorit Adem Mikullovci. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetëror. Madje ai shkruan...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - Zyrtare

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas ndarjes nga jeta të aktorit Adem Mikullovci. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetëror. Madje ai shkruan...

Labi përveç dhimbjes për humbjen e Adem Mikullovcit, ka edhe disa fjalë të tjera

para një jave - Sinjali

Aktori e politikani i dashur Adem Mikullovci, sot u nda nga jeta. Lajm ky që preku të gjithë, shkruan Gazeta Sinjali. Deri më tani, shumë koleg dhe qytetarë të thjeshtë kanë dërguar telegram ngushëllimi...

Labinot Tahiri reagon pas vdekjes së Mikullovcit: Humbëm një aktor të madh, shkoi pa asnjë privilegj të rëndësishëm shtetëror

para një jave - Telegrafi

Vdekja e aktorit dhe politikanit shqiptar, Adem Mikullovci, ditën e sotme (e martë) ka tronditur mbarë popullin dhe kinematografinë shqiptare. Reagimet lidhur me vdekjen e tij nuk munguan as nga miqtë...

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës

para një jave - Zhurnal

Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare, Adem Mikullovci. I njohur për rolet e tij dhe paraqitjet e shumta televizive, Mikullovci ka lënë prapa vetes një karrierë...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - GazetaBlic

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci, shkruan GazetaBlic. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetërorë Adem Mikullovcin

para një jave - GazetaBlic

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci, shkruan GazetaBlic. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje...

Tahiri për Mikullovcin: Shkoi pa asnjë privilegj shtetëror

para një jave - Lajmi.net

Edhe k ëngëtari Labinot Tahiri, i dedikoi telegram ngushëllimi aktorit Adem Mikullvci, shkruan lajmi.net. Mikullovci u nda nga jeta m ëngjesin e ditës së sotme, duke lënë boshllëk të madh dhe një karrierë...

‘Prehu në paqe zemra jem’, Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha kujton Adem Mikullovcin

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 15/09/2020 10:49 Këngëtari Sabri Fejzullahu ka kujtuar aktorin Adem Mikullovci, i cili sot u nda nga jeta. Fejzullahu ka postuar një fotografi të tyre bashkë, nga koha kur aktorinin...

“Prehu në paqe zemra jem”, Sabri Fejzullahu me shkrim prekës për Adem Mikullovcin

para një jave - Lajmi.net

Një prej emrave me të cilët njihet aktrimi në Kosovë, Adem Mikullovci, ka ndërruar jetë në orët e para të kësaj dite, shkruan lajmi.net. Telegrame ngushëllimi për vdekjen e aktorit kanë shkruar emra të...

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës

para një jave - Tetova Sot

Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare, Adem Mikullovci. I njohur për rolet e tij dhe paraqitjet e shumta televizive, Mikullovci ka lënë prapa vetes një karrierë...

Shkrim prekës i Sabri Fejzullahut pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës

para një jave - OraInfo

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës. Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare,...

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës

para një jave - Telegrafi

Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare, Adem Mikullovci. I njohur për rolet e tij dhe paraqitjet e shumta televizive, Mikullovci ka lënë prapa vetes një karrierë...

Sabri Fejzullahu me shkrim prekës pas vdekjes së Mikullovcit: Artist që bëre histori, mbete gjithë jetën burrë i fjalës

para një jave - Aktuale

Gjatë ditës së sotme (e martë) ka vdekur aktori i njohur i kinematografisë shqiptare, Adem Mikullovci. I njohur për rolet e tij dhe paraqitjet e shumta televizive, Mikullovci ka lënë prapa vetes një karrierë...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - Zyrtare

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje ai shkruan se ashtu...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - Periskopi

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje ai shkruan se ashtu...

“Prehu në paqe zemra jem”, Sabri Fejzullahu me shkrim prekës për Adem Mikullovcin

para një jave - Periskopi

Mëngjesin e sotëm u nda nga jeta Adem Mikullovci. Një prej emrave me të cilët njihet aktrimi në Kosovë, Adem Mikullovci, ka ndërruar jetë në orët e para të kësaj dite. Telegrame ngushëllimi për vdekjen...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - Periskopi

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci. Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje ai shkruan se ashtu...

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj atyre që e lanë pa kujdes shtetëror Adem Mikullovcin

para një jave - Bota Press

Edhe Labinot Tahiri ka reaguar pas vdekjes së aktorit Adem Mikullovci.Për të mëngjesi i ditës së sotme ishte i trishtë, ndërsa kritikon ashpër që e lanë pa kujdes shtetërorë. Madje ai shkruan se ashtu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK